13 sportiskas dāvanas sportiskam vīrietim

Saka, ka vīriešiem ir grūti atrast labu dāvanu, tapēc uzticamais pulsometru veikals vienmēr gatavs nāk palīgā ar labām idejām. Lūk, 12 idejas, kas būs ļoti labas dāvanas sportiskam vīrietim.

Dāvana vīrietim no augšējā plaukta

Garmin Fenix 5

Garmin fenix 5 ir viens no labākajiem, funkcionālākajiem un glītākajiem pulsometriem, kāds jebkad ir eksistējis. Vēl neesam redzējuši kādu, kurš nebūtu apmierināts ar savu Fenix 5. Ļoti labs!

garmin fenix 5 | pulsometrs.lv
Garmin Fenix 5 ir vispievilcīgākais un funkcionāli vislabākais pulsometrs / GPS sporta pulkstenis.

Suunto Sparan Sport

Suunto Spartan sērijā ir ko izvēlēties! Arī Suunto ir ļoti kvalitatīvi, lieliski pulsometri, pietam, šajos Ziemassvētkos šiem ir tik labas cenas, kādas vēl nav redzētas.

GPS pulsometri - Suunto Spartan Ultra - pulsometrs.lv
Suunto Spartan Sport – pieejami dažādās krāsas un kompektācijās

Garmin Forerunner 935

Garmin Forerunner 935 funkcionāli ir gandrīz tāds pats kā Fenix5, bet tas ir vieglāks un ērtāks. Nopietnam sportistam vai cilvēkam, kuru neuzrunā Fenix 5 metāliskums, šī būs izcila izvēle.

Garmin Forerunner 935 | pulsometrs.lv
Garmin Forerunner 935 – viegls, ērts un super funkcionāls.

GoPro komplekts

gopro hero 6 black | pulsometrs.lv
GoPro Hero 6 Black līdz Jaunajam gadam ļoti labs piedāvājums

GoPro zīmols daudz komentāru neprasa un čaļiem šādas lietas tiešām patīk. Tagad līdz Jaunajam gadam, pērkot GoPro Hero 5 Black vai GoPro Hero 6 Black dāvanā būs Tripod mounts, Chesty un The Tool aksesuāri. Pērkot GoPro Hero 5 Session dāvanā Tripod mounts un Chesty. Par to, kas jauns jaunajā Hero 6 lasi šeit.

Racionāls GPS pulsometrs

Sadaļā racionāls GPS pulsometrs atkal nāk prātā augstāk minētie dārgākie modeļi. Jo, godīgi sakot, nekā neracionāla tur nav. Bet, par pieejamākām naudiņām esam atlasījuši šos:

Polar M430 vai Polar M400

Polar M430 ar optisko pulsa mērītāju ir cenā draudzīgs, bet ļoti labs modelis, tāpat arī vecāks modelis Polar M400, kas pulsu mēra ar jostiņu. Polar pulsometriem arī ļoti labas cenas līdz jaunajam gadam, lieliska iespēja iegādāties treniņu kompanjonu.

Polar M430 | pulsometrs.lv
Racionāls pulsometrs – Polar M430. Vislabākā funkciju/cenas attiecība.

Fitbit Ionic

Pavisam jauns un ļoti interesants modelis. Iespējams stilīgākais ūdens izturīgs GPS pulsometrs ar optisko pulsa mērītāju.

fitbit ionic pulsometrs.lv
Fitbit Ionic – jauns un ļoti interesants modelis.

Garmin Forerunner 235

Šis nav gluži jauns modelis, bet populārs un tautā jau pārbaudīts. Ļoti ērts un viegls, un kvalitatīvs pulsometrs.

garmin forerunner 235 | pulsometrs.lv
Garmin Forerunner 235 – pārbaudīta vērtība no Garmin | pulsometrs.lv

Dāvana vīrietim, kurš vēl tikai sportos

Svari

Svari ir tāda ierīce, kas mums parāda ļoti nozīmīgus datus, kuriem vēlams sekot līdzi. Svari ir dažādi, gan tādi, kas mēra tikai svaru, gan tādi, kas mēra ķermeņa masas sastāvu. Ir Garmin svari Garmin lietotājiem, ir Polar svari, Fitbit un Nokia svari. Ja uz rokas ir kādas no šo firmu ierīcēm, tad būtu prātīgi izvēlēties arī šī zīmola svarus, lai visi dati ir vienuviet.

Svari, ķermeņa masas analizatori | pulsometrs.lv
Svari parādīs vērtīgus datus katrā mājā.

Ikdienas aktivitātēm

polar a370 | pulsometrs.lv
Polar A370 ir viena no foršākajām ikdienas aktivitātes aprocēm

Kļūsim sportiski pamazām, vispirms sāksim pievērst uzmanību ikdienas aktivitātēm. Populārākās ierīces ir Polar A370 un Fitbit Charge 2.

Jabra austiņas

Sports un mūzika ir lieliska kombinācija! Sporto ar ļoti kvalitatīvajām Jabra austiņām! Jabra Elite Sport ir patiesas bezvadu austiņas ar dažādām funkcijām, arī pulsa mērīšanu no ausīm. Bet Jabra Sport Pace ir vienkāršas, ļoti labas austiņas.

jabra nathan pulsometrs.lv
Jabra austiņas ir lieliska dāvana, jo sports un mūzika sader kopā ļoti labi.

Ļoti labas dāvanas, bet par mazāk naudiņām

Nathan dzeršanas sistēmas

Sports un ūdens ir savstarpēji neatdalāmas lietas un Nathan pudeles, dzeršanas sistēmas un jostas ar pudelītēm ir ļoti ērtas un augstas kvalitātes, kas kalpos ilgus gadus.

nathan | pulsometrs.lv
Nathan kompānija, kas ražo dzeršanas sistēmas, pudeles, jostas un arī dažādus skriešanas aksesuārus.

Incrediwear lietiņas

Ja sports noved pie traumām, sāpošiem muskuļiem, iekaisumiem, tad Incrediwear nāks palīgā. Incrediwear ir ļoti interesanti un iedarbīgi produkti, vairāk par tiem rakstījām šeit.

incrediwear produkti | pulsometrs.lv
Incrediwear noderēs visiem, kuriem sāp

Suunto kompass

Ja sportiskam vīrietim patīk mežā, iespējams, ka jauns Suunto kompass būs lieliska dāvana. Suunto kompasiem līdz Jaunajam gadam lieliskas cenas, ļoti labs laiks, kad to iegādāties.

suunto kompasi | pulsometrs.lv
Orientēšanās ir viens no labākajiem sporta veidiem pasaulē – vīrietim, kurš piekrīt šim teikumam, lieliska dāvana būs Suunto kompass.

Kas vēl?

Kādas vēl mums ir idejas? Mums vēl ir daudz ideju, tapēc, ja ir iespēja, nāc pie mums ciemos uz Barons Kvartāls, Cēsu ielā 31, k2. Nepalaid garām interesantus jaunumus, atlaižu kodus, konkursiņus – seko mums līdzi Instagram un Facebook.

1 comments

 1. Labdien
  Kādus jūs ieskriet pulkstenis 1. Ar kuriem Var peldēt
  2. Kuri atbild uz zvaniem , var runāt ?
  3. Kuri ir plānāki un derēs arī sievietei ?:)
  Paldies
  Patricija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *