15 dāvanu idejas sportiskiem vīriem

Atrast lielisku dāvanu sportiskam vīrietim patiešām nav sarežģīti. Rullē tik zemāk un spēj tik izvēlēties! Ja pēc raksta apskates vēl māc šaubas – droši nāc ciemos – Barons Kvatālā, Cēsu iela 31, k2.

Ja nauda nav šķērslis

1. Garmin Fenix 6

garmin fenix 6 | pulsometrs.lv
Garmin Fenix 6 – labāku pulksteni sportam un ikdienai būs grūti atrast

Par Garmin Fenix 6 (arī Fenix 6X) foršākus pulkeņus atrast būs grūti. Ļoti funkcionāli, ļoti izksatīgi. Cilvēkiem, kuriem Fenix nosaukums ir pazīstams, daudz komentāri nav nepieciešami un, ja šo modeļu cenas zīme Tevi nesatrauc, tad daudz tālāk vairs vari neskatīties – Tavs vīrietis šo tiešām novērtēs.

Lasi blogā par to, kas jauns Garmin Fenix 6.

2. Garmin Forerunner 945

garmin forerunner 945 tri bundle - pulsometrslv
Garmin Forerunner 945 Bundle – nekā nepietrūkst

Vienīgais, kas var nepatikt Fenix sērijā – tie ir salīdzinoši masīvi. Ja pulkstenis ir nopietnam sportistam, tad iespējams Forerunner 945 (links uz veikalu) būs piemērotāka izvēle. Tas ir vieglāks, plastmasīgāks, bet funkcionāli, tas neatpaliek no Fenix 6 sērijas. Triatlonisti, velobraucēji, skrējēji – daudzi izvēlas Forerunner 945.

Par to, kas jauns Forerunner 945 – lasi blogā!

3. Suunto 9 Baro

suunto 9 baro
Pieejams arī jaunākā Suunto 9 versija ar melni sarkanu velkro siksiņu. Komplektā būs arī melna ādas siksniņa. Un šī versija uzreiz būs dāvanu kastē! Forši!

Suunto 9 Baro (links uz veikalu) vienozīmīgi ir spēcīgs Garmin Fenix un Forerunner 945 konkurents. Ļoti daudzi top taku skrējēji izvēlas tieši Suunto 9 Baro – tas ir precīzs, uzticams un ar ļoti izturīgu bateriju. Arī dizains neatstās vienaldzīgu.

Par Suunto 9 Baro mūsu blogā ir arī apskats.

4. Polar Vantage V

Polar Vantage V – pieejama arī titāna versija

Polar top modelis Polar Vantage V (pieejama arī tītāna verija), arī ir ļoti iecienīts gan starp Pasaules čempioniem, gan nopietniem maratonistiem, gan ikdiena sporta entuziastiem. Polar ir ļoti forši miega dati, ļoti laba programmatūras puse. Un Polar ražo pulsometrus jau 40 gadus – viņi zina ko dara!

Draudzīgākas cenas, racionālāki pulksteņi

5. Garmin Vivoactive 4 / Garmin Venu

Garmin Venu – pirmais Garmin modelis ar amoled ekrānu

Garmin Venu un Garmin Vivoacitve 4 ir ļoti stilīgi pulksteņi, kas ļoti labi pilda gan ikdienas funkcijas, gan sporta funkcijas. Tiem ir gan Garmin Pay, gan mūzika, gan treniņu vizualizācijas, gan visas pamatfunkcijas, ko vien var vēlēties. Lasi blogā Vivoactive 4 apskatu. Ja vairāk acis met uz Venu, tad arī izlasi apskatu, jo šiem pulksteņiem atšķiras tikai ekrāns.

Kāds ir Venu ekrāns un vai baterija ir kaut cik izturīga? Arī par to mums ir bloga raksts.

6. Suunto 9

Suunto 9 – arī ļoti laba izvēle skriešanas entuziastam

Suunto 9 (links uz veikalu) ir Suunto 9 Baro mazais brālis. Šim pulkstenim nav barometriskā altimetra. Ja Tavs sportiskais čalis nopietni skrien pa kalniem, minās pa kalniem, vai brauc no kalniem uz leju ar slēpēm vai dēli – tad varbūt šis nebūs labākais variants. Bet, ja ne – arī Suunto 9 ir ļoti laba izvēle un cena jau krietni draudzīgāka!

Blogā lasi vairāk par Suunto 9 un Suunto 9 baro atšķirbām.

7. Polar Vantage M

Polar Vantage M jaunais dizains melns/kapara ir vienkārši izcils!

Polar Vantage M (links uz veikalu) ir ļoti ērts, ļoti viegls un ļoti uzticams modelis. Sportam, ikdienai, miega datiem tas ir lielisks! Gan skriešanai, gan sportam telpās, gan peldēšanai.

Apskats par Polar Vantage M? Jā, protams.

8. Garmin Instinct

Garmin Instinct dizains vai nu ļoti patīk vai nemaz nepatīk.

Garmin Instinct (links uz veikalu) cilvēkus neatstāj vienaldzīgus. Vai nu patīk vai nepatīk. Un, ja patīk, tad patīk ļoti.

Funkciju ar šim modelim netrūkst. Tas ir nopietns GPS pulsometrs, triecienizturīgs, ūdensizturīgs, termo izturīgs.

Par šo modeli ir arī garš apskats mūsu blogā – Garmin Instinct apskats. Vai Tev patīk? Raksti komentāros – kurš Tev patīk visvairāk?

9. Garmin Forerunner 645 / 245 / 245 Music

Garmin Forerunner 245 salīdzinājums ar Forerunner 645
Garmin Forerunner 245 vai 645 – ļoti labas izvēles skriešanas entuziastam

Skriešanas entuziastam, kurš vēlas vieglu, ērtu, nelielu Garmin pulsometru mēs varam rekomendēt vai nu Garmin Forerunner 645 Music vai Forerunner 245 / 245 Music (linki uz veikalu). Kurš foršāks? Par to mums ir atsevišķš bloga raksts – salīdzinājums – Garmin Forerunner 645 vs Forerunner 245.

Garmin Forerunner 645 Music ir pieejama tikai versija ar mūziku, bet Forerunner 245 gan ar mūziku, gan bez. Par to, kā strādā mūzika Garmin pulksteņos, lasi mūsu blogā.

10. Garmin Vivomove 3

Garmin Vivomove 3 – ļoti labi maskējies viedpulkstenis

Šo skaistuli var uzdāvniāt gan mazāk sportiskam vīrietim, gan nopietnam sportistam, kurš sporta pulksteni uzliek tikai uz treniņiem. Garmin Vivomove 3 būs pievelkams ikdienā, arī, ja amats prasa formālu apģērbu. Bez galvenās funkcijas – lieliska dizaina – tas māk arī skaitīt soļus, miegu, stresu un mērīt pulsu. To var izmantot arī sportojot, kā arī tas parāda telefona paziņojumus. Patiešām, gudrāks nekā izskatās!

Par šo modeli mums drīz būs apskats – nepalaid garām, seko mums Facebook’ā un Instagram’ā.

Vienkāršāki pulsometri, vēl draudzīgākas cenas

11. Garmin Forerunner 35

Garmin Forerunner 35 – vienkāršs un labi prot veikt pamatdarbības

Garmin Forerunner 35 (links uz veikalu) ir budžeta gala pulsometrs, bet dažas lietas tas dara labi. Pirmkārt – tas nemaksā dārgi. Otrkārt – tas nav liels, to var uzdāvināt arī sportiskam čalim, kurš vēl pats savus euro nepelna. Un pamata lietas tas dara – pulsu skaita (var savienot arī ar jostiņu), GPS tam ir, ikdienas aktivitātes tas skaita un notifikācijas arī rāda.

Par šo modeli arī mums ir apskats blogā.

12. Polar M430

Polar M430 sleep | pulsometrs.lv
Polar M430 nav jauns modelis, bet joprojām lielisks.

Polar M430 (links uz veikalu) vairs nav jauns modelis, un, kādam tas būs jau nokalpojis. Bet, tas labi pilda savas funkcijas, un joprojām ir ļoti laba izvēle par šādu cenu.

Skaties arī blogā Polar M430 apskatu.

Viņam jau ir pulkstenis

13. Nathan dzeršanas vestes/somas

nathan trailmix 7l
Nathan TrailMix 7L būs lieliska soma rogainingiem, gariem skrējieniem vai velobraucieniem

Ja Tavs sportiskais vīrietis ir izturības sporta veidu piekritējs – Nathan dzeršanas soma būs lieliska ideja. Paši izmantojam šīs somas gan Stirnubukos, gan garākos velo izbraucienos, gan īsākos treniņos, kas jāveic vasarā, lielā karstumā. Ļoti ērtas, kvalitatīvas un noderīgas somas/vestes!

14. Orthomol vitamīni

orthomol vitam m
Orthmol vitamīni liks justies labāk!

Orthomol vitamīni nav tie lētākie vitamīni, ko cilvēks var nopirkt, bet, šie ir ļoti kvalitatīvi un devas šeit ir tiešām lielas! Daudzi Latvijas top sportisti lieto Orthomol.

15. Withings gudrie svari

nokia
Withings body+ svari –

Svari ir ļoti noderīgi un vajadzīgi katrā mājā. Vai Tu vari uzdāvināt čalim svarus? Vai Tu pateiksi cilvēkam, ka viņš ir biški par lielu? Nu, lai tā būtu – varbūt laiks mainīties! Withings Body+ (links uz veikalu) ir ļoto forši svari – ērti lietojami un visi dati saglabāsies aplikācijā.

Vai Tu atradi dāvanu savam čalim? Atrodi dāvanu arī sportiskai meitenei!

Nepalaid garām arī nākamo rakstu, seko mums Facebook’ā un Instagram’ā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *