Pulsometrs.lv

Jaunumi veikalā

Čau, sporta draugs, paldies, ka atnāci uz pulsometrs.lv!

Sports, aktīvs dzīvesveids, veselīgs ķermenis un mierīgs prāts – tas ir tas, uz ko mēs visi tiecamies.

Mēs pārdodam sporta pulksteņus, GPS pulksteņus un citas ierīces – un lai mēs mācētu Tev par tām pastāstīt, arī paši daudz sportojam, testējam ierīces, vērtējam, kas labs un kas ne. Ja Tevi māc šaubas par to, kas Tev piemērots – nāc ciemos, mēs Tev palīdzēsim.

Vai Tavs mērķis ir noskriet pirmos kilometrus, uzlabot miega kvalitāti, uzvarētu ultramaratonā vai nomest kādu kilogramu – mums ir svarīgi, lai mēs varētu Tev palīdzēt!

Galvenās kategorijas

Tikai pulsometrs.lv

Bezmaksas piegādes no 100eur

Pirkumiem virs 100eur, piegādi ar pakomātu uzsaucam mēs! 

Problēmas? Mēs palīdzēsim!

Ja nesanāk ierīci uzstādīt vai sakārtot datu laukus, tā kā Tev nepieciešams – pērc pie mums un mēs palīdzēsim!

Grūti izvēlēties? Mēs palīdzēsim!

Mēs paši daudz sportojam un testējam ierīces, ko pārdodam. Mēs esam uztrenējušies atrast īsto ierīci tieši priekš Tevis! Nāc ciemos!

Nesanāca nopirkt īsto? Nes atpakaļ!

14 dienu laikā mēs pieņemam ierīces atpakaļ. Arī, ja pērc pie mums veikalā! Bez stresa un kašķiem!

Bezprocentu līzings

Nesanāk samaksāt visu summu uzreiz? Mēs piedāvājam arī bezprocentu līzingu lielākajai daļai sporta pulksteņiem, pulsometriem un citām ierīcēm!

Dāvanas un pārsteigumi

Mēs mīlam savus klientus un vienmēr atrodam veidus, kā Tevi iepriecināt. Tā lai ir forši!

Garantijas

Pērkot internetā par zemāko cenu, Tu riskē.
Pie mums ir draudzīgas cenas un mūsu veikalā visas preces nāk no oficālajiem avotiem un ar garantijām nav problēmu!

Papildu garantija un apdrošināšana!

Ja vēlies pagarināt garantiju vai nodrošināties pret gadījumiem, ko garantija nesedz – piedāvāsim iegādāties papildu apdrošināšanu vai pagarināto garantiju!

Jaunumi blogā

Atsauksmes no mūsu klientiem

Iveta Jonkus
Iveta Jonkus
Read More
Iespējams labākais veikals! Patīkama komunikācija, superātra piegāde, paciņā dāvaniņa un ar roku rakstīta kartīte:) Super! Paldies!!!
Iveta Vīdersone
Iveta Vīdersone
Read More
Lielisks veikals. Laipna apkalpošana un atsaucīgi darbinieki. Visu izskaidroja, apmācīja kā rīkoties ar pulksteni. Prieks bija iepirkties šajā veikalā. Paldies Jums.
Mārtiņš Mazlazdiņš
Mārtiņš Mazlazdiņš
Read More
Pateicos pulsometrs komandai! Satiku viņus izbraucienā. Pēc skrējiena tiku pie sen gaidītā Garmin pulksteņa. Personāls atsaucīgs un galvenais, ka patīkami komunicēt - tātad ar apkalpošanu viss kārtībā. Viennozīmīgi rekomendēju.
Bernhards Zaumanis
Bernhards Zaumanis
Read More
Defektīvas preces (ANT+ uztvērējs) garantijas servisu nodrošināja bez jebkādām ierunām un jautājumiem, pat vēl vairāk - nodrošināja iespēju turpināt treniņus kamēr prece tiek nosūtīta ražotājam un vietā tiek saņemta jauna. Apkalpošana, serviss un attieksme pret klientu lieliska! Daudziem šeit būtu jāņem piemērs! Ieteikšu citiem un, ja būs nepieciešams, atgriezīšos pats. Paldies!
Uldis Anitens
Uldis Anitens
Read More
Ļoti labs veikals sporta aksesuāru iegadei. Veikalā atrodams loti plašs sporta pulsometru un viedpulksteņu klāsts gan populāriem brendiem, tādiem kā Garmin, Sunto, Polar, Apple, gan arī mazāk pazistamiem un fitnesa aprocēm. Patīk, ka pulksteņus veikalā ir iespejams pielaikot. Loti labi, ka cilveks, kas tirgo šīs iekartas pats ikdienā ar tam darbojas sportojot, lidz ar to konsultācija ir labā līmenī.
Previous
Next

Nāc ciemos uz mūsu veikalu

Tālrunis veikalā – 29904777

Darba laiks:

darba dienās no 10.30 līdz 18.00
sestdienās no 12.00 līdz 16.00