Aerify – masāžas un atjaunošanās zābaki! Kas tie ir?

aerify recovery

Aerify masāžas zābaki! Tie, kas ir pamēģinājuši, tie jau zina – forši, patīkami, veselīgi, vērtīgi mūsu ķermeņiem un vērtīgi mūsu prātiem. Šajā rakstā par galvenajiem ieguvumiem, atšķirībām starp diviem modeļiem un mazliet par personīgo pieredzi. Zemāk arī atsauksme no jaunas sportistes Elēnas Miezavas.

Aerify masāžas zābaku pielietojumi

Aerify masāžas zābakus ir iecienījuši gan sportisti, gan cilvēki, kas sevi par sportistiem noteikti nesauc. Bez patīkamās sajūtas, šiem zābakiem ir arī ļoti labvēlīga ietekme uz mūsu ķermeni.

Sportisti zina, ka nekas nav svarīgāks par labu atjaunošanos starp terniņiem vai pēc sacensībām un Aerify noteikti šo atjaunošanos uzlabo:

  • uzlabojot asins cirkulāciju;
  • samazina pietūkumu un iekaisīgus procesus;
  • izdzenā pienskābes;
  • samazina muskuļu sāpes.

Tas viss palīdz ātrāk un labāk atjaunoties un Tavas izredzes uz labiem razultātiem sacensībās palielinās!

Tie cilvēkiem, kas nav sportisti, Aerify zābaki būs tikpat noderīgi un vērtīgi:

  • noņemot kāju smaguma sajūtu;
  • veicot limfātisko drenāžu, atbrīvo ķermeni no toksīniem;
  • noņem nogurumu un pietūkumu;
  • samazina celulītu.

Pēc personīgās pieredzes – lai arī skrienu diezgan bieži, sevi pie sportistiem nepieskaitu, bet, kad ir bijis intensīvāks treniņš, tad ir ļoti patīkami izmasēt kājas ar Aerify un nākamajā treniņā sajūta kājās ir viegla.

Bieži izmantoju Aerify arī pēc garas, stresainas darba dienas – 20-30 minūtes Aerify zābakos uzlabo pašsajūtu un noskaņojumu. Rodas sajūta, ka esmu atslēdzies no darba, no domām par darbu un mazliet sevi palutinājis un, šķiet, ka miegs pēc šādām sesijām arī ir labāks un mierīgāks.

Aerify Standart jāsprauž rozetē, bet Aerify Charge ir 3h baterija. Charge arī mazāks, ērtāks, bet arī maksā vairāk.

Kā Aerify strādā?

Mēs izpakojam zābakus, apsēžamies tā lai ir ērti, ieliekam savas kājas zābakos, aizvelkam zābaku rāvējslēdzējus un spiežam “start”. Baudam masāžu, vienlaicīgi darot, ko nu mums patīk darīt – skatāmies telefonā, datora, televizorā vai varbūt pat grāmatā.

Atšķirībā no pašmasāžas ruļļiem mums nav atjaunošanās process vēl viens treniņš – mēs vienkārši sēžam un baudam. Ļoti forši!

aerify charge
Baudi masāžu un baudi atpūtu vienlaicīgi. Vai arī strādā :)

Aerify atsauksmes!

Man kā vidus/garo distanču skrējējai galvenokārt viss darbs notiek uz kājām, veidojot bāzi ar kilometru vākšanu, skrienot dažādus atkārtojums, lecot lēcienus, tāpēc tieši svarīgi uz katru treniņu kājas dabūt pietiekoši svaigas un labā kondīcijā, lai tās ir gatavas strādāt. Par Aerify iegādi biju dzirdējusi no draugiem , kuri noteikti ieteica izmēģinat un noteikti tagad kājas ir pateicīgas par to! Kas manī uzrunāja tieši iegādāties Aerify – tas, ka tie ir viegli pārvadājami ceļojot uz nometnēm, sacensībām un ar savu plašo režīmu klāstu. Mani divi visbiežāk izmantotie režīmi pēc treniņu slodzes ir E;F režīmi pēc kuriem palīdz kājas atbrīvot no uzkrātās pienskābes un ir gatavas strādat tālāk. Ļoti patīk, ka var mainīt/ regulēt spiedienu konkrētajā kāju zonā, kuros ir sakrājies nogurums. Izmantojot Aerify ikdienā man ir lietderīgs laiks apvienot šo nesteidzīgi baudāmo laiku ar studijām, grāmatu lasīšanu kā arī reizē uzlabojot/ sagatavojot sportisko sniegumu nakošajam skrējienam. Aerify noteikti palīdz atjaunoties daudz ātrāk pēc gariem skrējieniem un lidojumiem! Iesaku pamēģināt arī Tev!

Elena Miezava, garo un vidējo distanču skrējēja.

Divi modeļi – kādas atšķirības?

aerify recovery
Pa kreisi Aerify Standart, pa labi Aerify Charge. Ja ņemsi Aerify līdzi ceļojumā, Charge būs ērtāk.

Aerify salīdzinoši nesen nāca klajā ar jaunu modeli – Aerify Charge. Šis modelis ir ērtāks pārvadāšanai – tas ir mazāks, vieglāks, tam ir 3h baterija, tas kopā ar visiem zābakiem ietilpst ērtā mugursomā.

Ja zābaki atradīsies Tavās mājās un Tu netaisies ar tiem ceļot – izvēlies Aerify Standart. Šis komplekts ir nedaudz lielāks un smagāks un, lai tas darbotos, tam jābūt pie elektrības. Bet, tas maksā nedaudz mazāk.

Aerify ChargeAerify Standart
Svars (komplekts)3.6kg5.6kg
Baterija3hnav baterijas
Kambaru skaits88
Spiedienslīdz 240mmHglīdz 240mmHg
Somamugursomapleca soma

Papildus, ja vēlies, Tu vari nopirkt arī Aerify rokas, šortus vai garās bikses, kas ietver arī sēžas muskuļus.

Pirkt vai izīrēt?

Ja Tu izmantosi zābakus regulāri, tad šī investīcija atmaksāsies ātri. Un pēc pieredzes – visticamāk, ka Tu izmantosi šos zābakus regulāri.

Pasūti savus zābakus šeit – Aerify Standart, Aerify Standart ar garajām biksēm, Aerify Charge. Un papildu Aerify produkti.

Bet, ja trūkst pārliecība – mums ir arī zābaki, kurus piedāvājam īrei. Ja vēlies izmēģināt – raksti [email protected] vai raksti mājas lapas čatā!


Patīk mūsu raksti? Seko līdz facebook’ā un instagram’ā, nepalaid garām nākamo. Pieseko arī mūsu youtube kanālam!

Pievienojies arī mūsu Strava klubam! Piedalies izaicinājumos un laimē balvas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *