Kāds ir jaunais Garmin Venu 2s? Par to, kas jauns, jau nesen rakstījām blogā, bet vienmēr interesanti ir ieklausīties īstu gala lietotāju viedoklī. Lūk, šajā rakstā par savu Garmin Venu 2 stāsta veselīga dzīvesveida entuziaste, 3 kulinārijas grāmatu autore Anna Panna!
Ņemot vērā, ka Endomondo vairs neeksistē, bija jāatrod jauna aplikācija kura palīdzētu ikdienas aktivitātēs. Dārgs risinājums?
Noteikti vērtīgs gan.
Tātad, man kā sievietei svarīgākā lieta – izskats. Stereotips, ka sporta pulksteņi ir milzīgi un tizli ir palicis pagātnē. Jaunais Garmin Venu 2s ir ļoti smalks, sievišķīgs un tā ekrāna skats, protams ir pārveidojams, lai tas pavisam piekļautos tavai garderobei brīžos, kad nesporto, bet tomēr vēlies, lai pulkstenis ir tev klāt.
Šī pulksteņa klātesamība bija iemesls kādēļ es vēlējos to nomēģināt. Iepriekš notestējot citus smart pulksteņus tie mani burtiski iztracināja, jo tie tieši tāpat kā telefoni visu laiku atgādina par ziņām, par epastiem, zvaniem un par visu citu. Protams ērti, cilvēkiem kam tas ir nepieciešams, bet tas kas mani interesēja ir mana ikdienas funkcionalitāte. Tas kā es guļu, pārvietojos, cik nosoļoju, kā es elpoju, kāds ir mans cikls, kāda slodze ir manos treniņos utt. Un tas ir tas ko es saņēmu no šī pulksteņa. Neuzbāzīgs atgādinājums, ka laiks piecelties un pastaigāt vai ziņa, ka nu laiks mazliet piebremzēt, jo stresa līmenis ir pārāk augsts.
Venu 2s ir lielisks skriešanas pavadonis. Garmin pat piedāvā izveidot savu personīgo skriešanas plānu. Kā arī, pulkstenis piedāvā animētus spēka treniņus, brīžiem, kad nezini ko darīt, bet vajadzētu pasportot. Būsim reāli – ja ir šāda opcija, tad attaisnojumu nesportot vairs nav.
Cilvēkam kurš vēlas ieviest savā ikdienā jaunus un veselīgus ieradumus, pulkstenis kalpos kā labs atbalsts. Tas seko līdzi tavam sirds ritmam, tā arī izdzertajam ūdens daudzumam. Mans lielākais pārsteigums – pukstenis mēra pat skābekļa daudzumu asinīs. Un pēc noskatītiem apskatiem saprotu, ka to dara pat ļoti precīzi. Līdz ar to, savus treniņus un arī ikdienu tu vari lieliski analizēt pēc pulksteņa novērotajiem sirdsritmiem, stresa līmeņa, miega utt.
Venu 2s vienmēr būs blakus, jo tā baterija iztur aptuveni 10 dienas. Fenomenāli! Nav vairs jāčakarējas un jālādē tas katru otro dienu. Pati lādēšana arī neaizņem pārāk daudz laika.
Tik pat jauki ir arī tas, ka Garmin aplikācija brīnišķīgi sader ar iPhone (ticu, ka arī ar citiem telefoniem, nemācēšu komentēt), nav nekādu sarežģījumu uzinstalēt visas nepieciešamās fīčas. Tāpat pulksteni var saslikot ar mūziku un arī kredītkarti, lai ar to vari norēķināties veikalā. Mūziku var klausīties no Spotify izmantojos austiņas kas salinkotas ar pulksteni.
Mazās fīčas pulkstenim ir vēl un vēl, bet visvairāk mani sajūsmina tā baterijas ilgums un tas cik rūpīgi tas novēro ķermeni. Tas manuprāt ir tik svarīgi, lai ikdienas skrējienā tevi kāds mazliet piebremzē un ziņo par tavu pašsajūtu, pat, ja paši esam pazaudējuši kontaktu ar sevi.
Paldies Annai par stāstījumu! Ja arī Tu vēlies Garmin Venu 2 uz rokas, tad pasūti to šeit – Garmin Venu 2s vai Garmin Venu 2. Kā arī, apskaties arī mūsu rakstu blogā par to, kas jauns!
Patīk mūsu raksti? Seko līdz facebook’ā un instagram’ā, nepalaid garām nākamo. Pieseko arī mūsu youtube kanālam!
Pievienojies arī mūsu Strava klubam! Piedalies izaicinājumos un laimē balvas!