Baiba Bendika par Therabody Theragun

Baiba Bendika Therabody
Baiba Bendika pašmasāžai izmanto Therabody Theragun Pro

Kādu laiku atpakaļ ar Baibu mazliet parunājām par masāžas pistolēm un tas skats bija skeptisks: “diez ko nejūt efektu,” teica Baiba. Bet, masāžas pistoles ir dažādas un pamazām esam nonākuši pie tā, ka Baibas Bendikas arsenālā ir Theragun Pro, kā arī vibrējošais rullis Theragun Wave Roller.

Baiba, kā jau profesionāla sportiste, atjaunošanās un iesildīšanās procesam pievērš lielu uzmanību. Masāžām, pareizam uzturam un katrai detaļai ir nozīma, ja ir vēlme sasniegt augstākos rezultātus.

Ja nevēlies lasīt, noskaties video, kur Baiba Bendika stāsta par pieredzi ar Therabody

Rullis vai pistole?

Vairāk lietošanā šobrīd ir pistole – vieglāk piekļūt dažādām ķermeņa vietām. Bet arī rullis nav putekļus sakrājis – ik pa laikam Baiba izmanto arī rulli.

Pirms vai pēc slodzes?

Pārsvarā pistole tiek izmantot pēc slodzēm kā atjaunošanās palīgs, bet, dažkārt, ja kādā muskuļu zonā ir kāda problēma, tad šī vieta tiek ieslidīta ar pistoli arī pirms treniņa vai pirms sacensībām.

Kādas sajūtas?

Pirms tika pamēģināta Therabody pistole, skats uz masāžas pistolēm bija skeptisks, jo bija mēģinātas lētā gala ierīces un tās galīgi nepārliecināja. Bet Theragun Pro izmantot sanāk diezgan bieži un vilties tā nav likusi. Theragun pistolei ir jauda (tā ir pietiekoši liela) un arī to ir ļoti ērti izmantot.

Baiba Bendika Therabody
Theragun Pro komplektā ir papildus maināma baterija un daudzi maināmi uzgaļi

Ko masējam?

Ja ar pistoli darbojas Baiba pati, tad pārsvarā sanāk izmantot kājām, dažreiz plecu daļai. Bet, ja ir iespēja, tad var pajautāt istabas biedram pāriet pāri kādām grūtāk aizsniedzamām vietām. Arī Latvijas Olimpiskās vienības fizioterapeiti ir apbruņojušies ar Theargun un masāžās atsevišķām vietām pāriet pāri ar pistoli. Tā kā – ir labi arī pāriet pāri mugurai, gluteus muskulim… praktiski visam ķermenim. Principā, ja nav pieejams fizioterapeits, var uztaisīt pilnvērtīgu masāžu ar Theragun.

Uz Olimpiādi bija līdzi Theragun?

Jā, uz Olimpiādi bija jāpadomā – ņemt vai neņemt līdzi (Olimpiādē, protams, ir pieejami Olimpiskās vienības fizioterapeiti). Bet, tā kā bija iespēja nonākt karantīnā vienai pašai – arī Theragun bija līdzi.

Pilnā karantīnā Baiba gan nebija, bet pašizolācijā bija un Theragun noderēja atjaunošanās procesam arī Olimpiādē.

Tautas sportistiem, entuziastiem arī noderētu Theragun?

Protams, bieži vien entuziasti trenējas vēl vairāk kā profesonāļi un ar Theragun katrs var vakarā mierīgi pāriet pāri, piemēram, kājām un aizvadīt treniņu procesu kvalitatīvāk un ar labākām sajūtām.

Vai izmanto Therabody aplikāciju?

Baiba saka, ka aplikāciju nav sanācis pamēģināt, gan tādēļ, ka telefons pilns un jaunas aplikācijas negrib instalēt, gan arī tādēļ, ka kā profesonāls cilvēks labi zina, ko un kā masēt. Mums visiem parējiem gan ļoti noderīgi, ka priekšā ir pamācība, kā pareizi izmantot Theragun maksimāli labam efektam.

Citiem iesaki Theragun?

Jā, pilnīgi noteikti. Baibas skatījumā, ir vērts iegādāties labu, kvalitatīvu un jaudīgu masāžas pistoli, jo lētie varianti nesniedz vajadzīgo efektu.

Theragun ir ieguldīti daudz gadu izpētē, lai radītu tieši tādu masāžas pistoli, lai tā sniegtu maksimāli lielu efektu.

Paldies Baibai!

Liels paldies Baibai Bendikai par dalīšanos savā pieredzē! Vēlam veiksmi vēl pēdējā šī gada Pasaules kausa posmā un veiksmīgu gatavošanos nākamajai sezonai!

Vēl par Therabody

Uzzini vairāk par Therabody – izlasi bloga rakstus ko sagatavoja Anita Siliņa un Zanda Zariņa-Rešetina.

Pasūti savu Therabody!

Anita Siliņa Zanda Zariņa Rešetina
Uzzini vairāk par Therabody – izlasi mūsu bloga rakstus ko sagatavojušas Zanda Zariņa-Rešetina un Anita Siliņa
Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *