Cik možš šorīt pamodies Tu? Sākam eksperimentu!

Vai Tu mosties ar prieku un entuziasmu, un pilns enerģijas vēl pirms nozvanījis ir modinātājs? Jā? Lieliski!
Pulsometru čalis, lai arī negribētos to atzīt, ne vienmēr. Biežāk nē, nekā jā. Ok, labi – ļoti reti.

Bet, miegs, kā izrādās ir viens no mūsu labsajūtas stūrakmeņiem un uzlabojoties miegam, vajadzētu uzlaboties visam – labsajūtai, produktivitātei, spējai koncentrēties un tā tālāk.

Par miegu šorīt vairāk liek domāt vakardienas biohacking.lv tikšanās, kuras tēma bija miegs. Daudz vērtīgas informācijas un liela iedvesma un, kamēr iedvesma nenoplok, pulsometru čalis ir apņēmies sastādīt plānu un sākt eksperimentēt. Un par visām vērtīgajām atziņām tiks stāstīts un rakstīts.

Par biohacking.lv augošo komūnu – šeit tiekas cilvēki, kuriem interesē izzināt lietas, kas ir saistītas ar mūsu ķermeņiem un prātiem. Par miegu, uzturu, sportu, meditāciju, elpošanu un visdažadākajiem mērījumiem. Ja Tev tas šķiet saistoši, ieskaties šeit.

Tātad, kāds būs plāns? Pirmo nedēļu mēģināšu neko nemainīt, tikai pievērst uzmanību, kāds miegs ir šobrīd. Un meklēt informāciju un izzināt , ko ir iespējams mainīt. Otro nedēļu mēģināšu lietas mainīt un novērot izmaiņas. Un pēc divām nedēļām, šeit Tev rakstīs vēl priecīgāks pulsometru čalis! Vienkārši.

Ja Tev ir ieteikumi, padomi vai sava pieredze – droši padalies komentāros!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *