Dāvana mammai un tētim

Ziemassvētki nav aiz kalniem un laiks domāt, kā mēs iepriecināsim savus tuvākos. Mūsu priekšlikums – dāvināsim lietas, kas palīdzēs un motivēs būt veselīgākiem, aktīvākiem un priecīgākiem. Lūk daži ieteikumi dāvanām mammām un tētiem!

Dāvana mammai.

Dāvanu idejas mammai sadalījām dažadās daļās, atkarībā no vajadzības un maciņa biezuma. Lūk, dažās ļoti labas idejas:

Ikdienas aktivitātes aproce – Polar A370

Polar A370 ir ļoti pievilcīga aproce, kas skaitīs soļus, kuru var izmantot sportojot un kura labi izskatīsies uz rokas ik dienas. Par Polar A370 nesen rakstījām apskatu, un šobrīd šim modelim arī ir pievilcīga atlaide. Šī aproce ir viegli lietojami, bet visi dati ērti pārskatāmi Polar Flow mājas lapā.

polar A370 | pulsometrs.lv
Polar A370 ir ļoti ērta, funkcionāla ikdienas aktivitātes aproce, kas noderēs arī fiziskās aktivitātēs.

GPS pulsometrs – Suunto Trainer zelta

Starp GPS pulsometriem, viens no pievilcīgākajiem modeļiem vizuāli, un ar ļoti labu funkciju/cenas attiecību ir Suunto Trainer Sport. Zelta krāsa mammai varētu ļoti patikt, bet ja ne, ir arī pieejamas daudzas citas krāsas!

No citiem GPS pulsometriem varam ieteikt Garmin Forerunner 235 vai Polar M430. Ja ir kādas specifiskas vēlmes, nāciet ciemos, izvēlēsimies uz vietas.

suunto spartan trainer | pulsometrs.lv
No GPS pulsometriem viena no pievilcīgākajām izvēlēm mammai varētu būt Suunto Spartan Trainer.

Incrediwear

Incrediwear ir produkts, kas var paveikt brīnumlietas. To izmanto profesionāli sportisti traumu dziedēšanai un muskuļu atjaunošanās procesam, bet, arī mammai, ja locītavas vairs nav kā jaunībā, iespējams, ka šie produkti var ļoti noderēt. Par Incrediwear vairāk lasi šeit.

Incrediwear produkti uzlabo asins cirkulāciju, kas palīdz dziedēt sāpes.

Nathan aksesuāri

Mēs visi zinām tādas lietas, ka svarīgi ir dzert pietiekami daudz ūdens un svarīgi dienakts tumšajā laikā būt redzamiem. Šādus produktus ļoti labā kvalitātē ražo Nathan zīmols, kas ir jaunums pulsometrs.lv plauktos. Ūdens pudeles un dzeršanas sistēmas, atstarojošās vestes un lukturīši un dažādas citas preces. Pie visiem produktiem ir piedomāts, lai tie būtu ērti un ilgi kalpotu, bet to pievilcīgais dizains padarīs šos produktus par lieliskām dāvanām.

nathan pudeles | pulsometrs.lv
Lieliska dāvana būs arī glīta un kvalitatīva ūdens pudele no ļoti kvalitatīu produktu zīmola Nathan.

Dāvana tētim:

Ikdienas aktivitātes aproce.

garmin vivomove | pulsometrs.lv
Garmin Vivomove ir izskatīgs pulkstenis/soļus skaitītājs. Datus var apskatīt aplikācijā, bet pulkstenis nav jālādē – baterija izturēs gadu.

Ja tētim ar sportu tālas attiecības, pievērs viņu kustībai ar ikdienas aktivitātes mērītāju. Izvēlies Garmin Vivomove, jo tas izskatās pēc klasiska pulksteņa. Pamazām tiksim pie aktivitātes datiem, pamazām pierunāsim tēti kustēties vairāk.

GPS pulsometrs

Vīrietim nekas foršāks par Garmin Fenix 5 nav, bet tas, protams, ir diezgan dārgs variants. Ļoti racionāls joprojām ir arī Suunto Ambit 3 Sport, Garmin Forerunner 235 vai Polar M430. Visi šie ir lieliski varianti cilvēkiem, kuri skrien, soļo, brauc ar velosipēdu. Polar M430 ir ļoti viegli lietojams, draudzīgā cenā un ērtu mājas lapu un aplikāciju.

pulsometrs.lv | Garmin Fenix 5
Garmin Fenix 5 ir šobrīd vispievilcīgākais pulsometrs.

Svari

Vai tētim vajag svarus? Jā, visticamāk, ka vajag gan. Garmin svari ir ļoti forši, it sevišķi, ja tētis jau izmanto kādu Garmin pulsometru. Nokia svari ir forši, it īpaši, ja lieto to kopā ar Nokia assinsspiediena mērītāju. Ja tētis izmanto Polar V800, M400 vai kādu citu jaunākās paaudzes Polar pulsometru, tad noderēs Polar svari. Svari ir laba ideja – dati, ko tie sniedz ir mums visiem ļoti svarīgi.

GoPro kameras un aksesuāri

Tētiem noteikti patīk tādas lietas, kā GoPro. GoPro, protams, nav budžeta izvēle, bet – šobrīd kopā ar GoPro kamerām mēs dāvināsim vēl papildu aksesuārus. Par jauno GoPro Hero 6 Black lasiet šeit.

GoPro Hero6 Black | pulsometrs.lv
Pērkot GoPro Hero 6 Black (kā aŗi Hero 5 Black un Hero 5 Session ), šobrīd dāvanā papildu aksesuāri. Piedāvājums būs spēkā līdz gada beigām.

Kādas vēl idejas?

Idejas mums ir daudz, tapēc, ja šīs Tevi neuzrunāja, nāc ciemos pie mums uz Barons Kvartāls, Cēsu ielā 31, k2. Pie mums atradīsi visdažādākās tehnoloģijas sportam un aktīvai dzīvei. Tiekamies!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *