14 dāvanu idejas sportiskam vīrietim

Ja Tev nepieciešama dāvana sportistam, vīrietim, kurš ir fiziski aktīvs vai vīrietim, kurš kļūs fiziski aktīvs nākamgad – Tu esi īstajā vietā. Apskati mūsu rekomendācijas, un, ja māc šaubas, tad atceries – mēs esam viegli uzrunājami un vienmēr labprāt Tev palīdzēsim ar padomiem un paskaidrojumiem.
Ja meklē dāvanu lēdijai, tad šeit atradīsi 12 dāvanu idejas lēdijām. Bet jāsaka, ka daudzi ieteikumi sakritīs, jo daudzas ierīces piestāv gan vīrietim, gan sievietei.

Vīrieša sportiskums skalā no viens līdz desmit – 1 vai 2

Garmin Vivomove + Garmin Index

Vīrietim, kurš vēl nebūt nav sportisks, bet, kuram būtu vērtīgi sākt kustēties, vari uzdāvināt elegantu pulksteni/soļu skaitītāju, kas mēra arī miegu. Garmin Vivomove ir pieejami dažādās cenās un izskatos.

Ja kungam nepieciešama motivācija pievērst uzmanību svaram, tad ļoti laba dāvana būs arī Garmin Index svari, kas mērīs muskuļu masu, tauku daudzumu un veiks citus mērījumus.

Garmin vivomove | dāvana sportistam | pulsometrs.lv

Vīrieša sportiskums skalā no viens līdz desmit – 3 vai 4

Jabra austiņas, Fitbit Charge 2

Mūzika mums sniedz daudz pozitīvu emociju, tāpat kā sportošana. Tapēc kvalitatīvās Jabra bluetooth austiņas sportam būs lieliska ideja dāvānai.

Ikdienas aktivitātes aproce, kas ir piemērota arī sportiskām aktivitātēm ir Fitbit Charge 2. Fitbit ir lielisks aktivitāšu ražotājs ar ļoti labu aplikāciju un lietojamību. Par šo modeli varat apskatīt arī mūsu apskatu un mūsu blogā varam palasīt vairāk par ikdienas akivitātes mērītājiem.

jabra | dāvana sportistam | pulsometrs.lv

Vīrieša sportiskums skalā no viens līdz desmit – 5

Garmin Fenix3 HR, GoPro, Garmin Vivoactive HR

Garmin Fenix3 HR ir pulsometrs, kuru iegādājas ne tikai nopietni sportotāji, bet arī cilvēki, kuri novērtē tā dizainu. Šis ir izturīgs, kvalitatīvs, funkcionāls un ļoti pievilcīgs pulsometrs/viedpulksetnis, velkams gan sporta laikā, gan ikdienā. Šis ir viens no pieprasītākajiem modeļiem, jo tas tiešām liek justies lieliski. Šis pulsometrs ir ļoti piemērots cilvēkiem, kuri bieži ceļo un vēlas paskriet arī svešās pilsētās un vidēs, ielādējot pulsometrā maršrutu. Par šo funkciju vairāk varat izlasīt šeit.

Vīrietim, kurš nodarbojas ar dažādām aktivitātēm savai labsajūtai un dzīvespriekam, iesakam Garmin Vivoactive HR. Tā ir ļoti ērta un viegla GPS ierīce, kas mēra pulsu no plaukstas locītavas, piemērota dažādiem sporta veidiem.

Ja cilvēks, kuru vēlaties apdāvināt, aizraujas ar ekstrēmākiem sportiem, vai aizraujas ar satura radīšanu, viņš noteikti būs priecīgs par GoPro. GoPro zīmols mums asociējas ar sportu, dzīvesprieku un tā noteikti būs laba dāvana dzīvespriecīgam, aktīvam cilvēkam.

dāvana sportistam

Vīrieša sportiskums skalā no viens līdz desmit – 6 vai 7

Garmin Forerunner 230, 235, Polar M400, Suunto Ambit 3 Sport

Cilvēkiem, kuriem sports ir nozīmīga dzīves daļa, ļoti labi uz rokas izskatīsies GPS pulsometrs, kurš lieliski izmantojams skrienot, vai citos sporta veidos. Racionālākie varianti būs Garmin Forerunner 230 vai Forerunner 235 (235 modelis ir ar pulsa lasīšanu no rokas, bet 230 būs ar pulsa jostiņu), Polar M400 vai Suunto Ambit 3 Sport. Suunto modeļiem šobrīd arī ir ļoti labas atlaides!

dāvana sportistam | pulsometrs.lv

Dāvana sportistam jeb vīrieša sportiskums skalā no viens līdz desmit – 8,9 un 10

Ja dzīve ir sports, tad vērts izvēlēties pulsometru no augstākā plaukta. Visi šie pulsometri ir ļoti augstas kvalitātes ar daudzām un dažādām funkcijām.

Garmin Fenix 3 HR

Viens no pievilcīgākajiem un populārākajiem pulsometriem – funkcionālitātes ziņā derēs visprofesionālākajam sportistam un izskatīsies lieliski arī ikdienā. Līdz gada beigām pieejams ar 15% atlaidi.

fenix

Garmin Forerunner 735xt

Garmin Forerunner 735XT ir visvieglākais un ērtākais triatlona pulsometrs ar iebūvētu optisko pulsometru, bet pieejams arī komplektācijas ar jotiņām. Līdz gada beigām pieejams ar 15% atlaidi. Ļoti laba dāvana sportistam!
Par šo pulsometru varat atrast nelielu mūsu apskatu šeit.

dāvana sportistam | pulsometrs.lv

Polar V800 Special Edition

Polar V800 ir ļoti funkcionāls sporta rīks, kurš šobrīd pieeams Special Edition izskatā un komplektācijā – līdzi nāk velo kadences sensors un stiprinājums pulksteņa nostiprināšanai uz stūres. Tagad tas pieejams pavisam melns vai sarkans, gandrīz mūsu karoka sarkans. Mūsu blogā var izlasīt, ko par šo ierīci saka Edgars Gauračš.

Edgars Gauračs ar Polar V800 - pulsometrs.lv | dāvana sportistam

Suunto Spartan Ultra

Suunto Spartan Ultra ir jaunākais no Suunto. Šis pulsometrs ir ne tikai ļoti funkcionāls un ar ļoti izturīgu bateriju, bet tam ir arī izcils, skārienjūtīgs ekrāns. Vasarā šo pulsometru izmēģinājām un neliels apskats atrodams šeit. Kopš mūsu apskata gan šis pulsometrs kļuvis vēl labāks, jo tā programmatūra tiek atjaunināta un uzlabota.
Suunto modeļiem līdz gada beigām ļoti labas cenas!

dāvana sportistam | pulsometrs.lv

Ko darīt, ja šeit neatradu dāvanu sportistam?

Bez šīm idejām vēl ir daudzi varianti. Droši jautā mums, pastāsti par specifiskām vajadzībām atkarībā no dāvānas saņēmāja sportiskuma vai sporta veida vai budžeta un mēs palīdzēsim izvēlēties īsto!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *