12 dāvanu idejas sportiskām lēdijām

Mēs, pulsometru čaļi, esam diezgan pārliecināti, ka mūsu plauktos var atrast labu labās dāvanas sportiskiem cilvēkiem un ne tikai. Tāpēc, piedāvājam mūsu dāvanu topu, lai vieglāk izvēlēties, ko likt zem eglītes!

Lūk mūsu rekomendācijas sportiskai lēdijai, ņemot vērā lēdijas sportiskumu no 1 līdz 10. Un, esot tāds ticējums (paši izdomājām) – ja svētkos dāvina dāvanas, kas iedvesmo un motivē sportot un būt aktīvākam, tad laimīgs jaunais gads būs gan dāvanas saņēmējam, gan dāvinātājam.

Lēdijas sportiskums skalā no viens līdz desmit – 1 vai 2

Garmin Vivomove

dāvanas sportiskiem cilvēkiem - garmin vivomove - pulsometrs.lv
Garmin Vivomove ir elegants rokas pulkstenis, kas skaitīs soļus un miegu. Tas nav jālādē, jo baterija izturēs līdz pat gadam. Šobrīd visi varianti ar labām atlaidēm!

Ja dāvanas saņēmēja nav tā sportiskākā, tad iesakam dāvināt ierīces, kas mudina vairāk kustēties un izskatās eleganti. Lai šīs ierīces atstātu labvēlīgu ietekmi, ļoti svarīgi, lai tās tiešām tiek nēsātas, tapēc izskatam ir nozīme! Garmin Vivomove ir izskatīga, eleganta ierīce, tā skaita soļus un miega ilgumu un brīdinās, ja tās nēsātājs pārāk ilgi ir sēdējis nekustīgs.

Jogas paklājiņš

Joga ir lielisks veids, kā sākt pievērst vairāk uzmanības savam ķermenim, sākt to cienīt un rūpēties par to. Uzdāvini jogas paklājiņu un iepazīstini saņēmēju ar bezmaksas interneta resursiem, kā šis vai šis, kas palīdzējuši simtiem un tūkstošiem cilvēku.

Lēdijas sportiskums skalā no viens līdz desmit – 3 vai 4

Fitbit Charge 2

dāvanas sportiskiem cilvēkiem | fitbit charge 2 | pulsometrs.lv
Fitbit Charge 2 ir lieliska ikdienas aktivitātes aproce, izmantojama arī sportam! Izlasi mūsu apskatu blogā! Aproci līdz gada beigām var iegādāt ar bez% līzingu, sadalot maksājumu 3 vai 6 daļās. Pasūtījuma forma zemāk.

Fitbit piedāvā lieliskas ierīces un aplikācijas, kas mudinās kustēties vairāk un vairāk. Fitbit ierīces ir piemērotas cilvēkiem, kuri grib sākt nopietnāk pievērst uzmanību savam dzīvesritmam. Aktuālākā ierīce no Fitbit šobrīd ir Fitbit Charge 2, kuru var izmantot arī sportojot un tā mēra pulsu no plaukstas locītavas. Par šo ierīci izlasiet arī mūsu apskatu!

Polar A360

dāvanas sportiskiem cilvēkiem | polar a360 | pulsometrs.lv
Polar A360 ir lieliska aproce gan ikdienai, gan sportam. Šobrīd iespējamas pasūtīt ar bezprocentu līzingu uz 3 vai 6 mēnešiem. Pieteikuma forma zemāk.

Polar A360 ir ļoti ērta aproce, ar ļoti patīkamu krāsainu, skārienjūtīgu ekrānu, tā ir izmantojama gan sportojot, gan ikdienā. Tai ir labs optiskais (no plauksas locītavas) pulsa mērītājs, tā ir ūdensizturīga un tai ir laba baterija. Un izskatās tā ļoti labi!

Lēdijas sportiskums skalā no viens līdz desmit – 5

Jabra Bluetooth austiņas

dāvanas sportiskiem cilvēkiem | pulsometrs.lv | jabra bluetooth austiņas
Mūzika un sports mums sniedz daudz pozitīvu emociju, tādēļ austiņas sportam būs lieliska ideja dāvanai!

Sportiskai meitenei lieliska dāvana būs ļoti kvalitatīvās sporta bluetooth austiņas Jabra. Mūzika mums sniedz daudz pozitīvu emociju, tapēc austiņās ir lieliska ideja dāvanai.

Polar A300

dāvana sportiskiem cilvēkiem | polar a300 | pulsometrs.lv
Polar A300 ir viens no labākajiem pulsometriem cilvēkiem, kuri sporto telpās.

Polar A300 ir ļoti labi piemērots sportošanai telpās. Tā ir viegla, ērta, saprotama ierīce un pulsa jostiņa strādās arī baseinā. Ar viegli maināmām siksniņām to var izmantot gan sportojot, gan ikdienā.

Lēdijas sportiskums skalā no viens līdz desmit – 6 vai 7

Garmin Forerunner 230, Forerunner 235, Polar M400

Ja meitene mēdz piedalīties skriešanas pasākumos vai varbūt gatavojas pirmajam pusmaratonam vai maratonam – pulsometrs ar GPS būs lieliska ideja. Aktuālie modeļi būs Garmin Forerunner 230 vai Forerunner 235 (235 modeis ir ar optisko pulsa mērītāju no plaukstas locītavas, bet 230 – ar pulsa jostiņu) vai Polar M400. Visi šie modeļi ir ērti un viegli, uz rokas tie netraucē un izskatās lieliski.

dāvanas sportiskiem cilvēkiem | pulsometrs.lv | Garmin Forerunner 235
Garmin Forerunner 230 un Forerunner 235 ir ļoti viegli un ērti GPS pulsometri.

Lēdijas sportiskums skalā no viens līdz desmit – 8, 9 un 10

Garmin Forerunner 735XT

Dāvanas sportiskiem cilvēkiem | pulsometrs.lv | Garmin Forerunner 735XT
Garmin Forerunner 735XT ir ļoti viegls un ērts triatlona pulsometrs. Lēdijām, kuras nopietni sporto, šī būs īstā izvēle!

Lēdijai, kuras dzīve ir sports, viens no labākajiem pulsometriem būs super vieglais triatlona pulsometrs Garmin Forerunner 735XT. Tas ir tiešām ērts multisporta pulsometrs, kas mēra pulsu no plaukstas locītavas, bet to iespējams iegādāties arī ar pulsa jostiņu.

 Suunto Spartan Sport un Suunto Spartan Ultra

Cits ļoti labs pulsometrs lēdijai, kura mīl ne tikai sportu, bet arī dizainu, būs Suunto Spartan Ultra vai Spartan Sport. Šie ir ļoti izskatīgi un patīkami pulsometri, ar ļoti patīkamu labas izšķirtspējas skārienjūtīgu ekrānu un bagātīgu funkcionalitāti.

dāvanas sportiskiem cilvēkiem | pulsometrs.lv | suunto spartan
Suunto jaunie modeļi Spartan Sport un Spartan Ultra ir ļoti izskatīgi, viegli un funkcionāli pulsometri!

Kā pasūtīt dāvanas sportiskiem cilvēkiem?

Ar dāvanu pasūtīšanu nekavējies, lai laicīgi varam visu piegādāt!
Ja vēlies sadalīt maksājumu vairākās daļās, precēm virs 150eur piedāvājam bezprocentu līzingu. Ņem vērā, ka ja precei norādīta atlaide, tad izvēloties bezprocentu līzingu tiks ņemta vērā pilnā preces cena. Līzingu vari pieteikt zemāk.

Lai aktīvi Ziemassvētki un sportisks Jaunais Gads!

[row]

[col span=”1/1″ class=”forma”]

[huge_it_forms id=”8″]

[/col]

[/row]

[row]

[col span=”1/1″]

*Kredīta piemērs: kredīta summa 200,00 EUR, maksājuma termiņš 6 mēneši, komisijas maksa par līguma noformēšanu 7,00 EUR, kredīta procentu likme 0%, ikmēneša maksājums 34.5 EUR, kopējā atmaksājamā summa 207,00 EUR. Gada procentu likme (atbilstoši LR MK noteikumiem Nr. 1219) sastāda 13,94%. Izvēloties citu kredīta summu, atmaksas termiņu, un/vai veicot pirmo iemaksu, faktiskais mēneša maksājums atšķirsies no piemērā norādītā. 0% akcija spēkā precēm, kuru cena nav mazāka par 150eur. Ja preces cena norādīta ar atlaidi, 0% akcija attiecas uz preces sākuma cenu. Akcijas spēkā, izvēloties atmaksas termiņu 3 vai 6 mēneši!
Īsteno savas vēlmes apdomīgi, aizņemies atbildīgi!

[/col]

[/row]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *