13 dāvanu idejas sportiskai meitenei

Ja skatās uz sporta pulksteņiem, vēl dažus gadus atpakaļ, uzdāvināt tiešām smuku un funkcionālu pulksteni nemaz nebija tik viegli. Tie bija lieli, masīvi. Bet tagad – piedāvājums ir plašs, izvēles iespējas ļoti plašas.

Ko Tu uzdāvināsi sportiskai meitenei? Lūk 13 labi ieteikumi!

Pulksteņi no augstākā plaukta – ja cenai nav nozīmes

1. Garmin Fenix 6s

garmin fenix 6s
Garmin Fenix 6S – maksimāla funkcionalitāte, lielisks dizains

Uz augstākā plaukta smuki gozējas Garmin Fenix 6S. Daudziem no mums Fenix nosaukums neprasa komentārus – mēs zinam, ka Fenix sevī ietver vispilnīgāko funkcionalitāti un pārliecinošu dizainu. Fenix 6s modelis ir mazākais no Fenix modeļiem, tas nav liels un nav masīvs, bet ir lielāks un masīvāks par vienkāršākiem modeļiem zemāk.

Ja cilvēks, kuru Tu vēlies apdāvināt ir ar pietiekamu nopietnu attieksmi pret sportu un dizainu, tad šis būs īstais. Bet, ja šī pulksteņa cenas zīme liek Tavai galvai griezties, skaties tālāk.. mums ir vēl daudz labas idejas.

Ļoti smuki pulksteņi, racionālākas cenas

2. Garmin Venu

garmin venu
Garmin Venu ir ļoti glīts, moderns viedpulkstenis ikdienai un sportam

Garmin Venu (links uz veikalu) pēc skata nebūs ļoti sportisks pulsometrs, tas izskatās pēc ļoti moderna viedpulksteņa ar ļoti glītu ekrānu! Bet, arī sporta lauciņā tas spēj ļoti daudz. Lielisks pulkstenis arī ikdienai – tas skaita visus ikdienas datus – soļus, uzkāptos stāvus, patērētās kalorijas, miega datus, stresa līmeni. Kā arī rāda telefona paziņojumus. Lielisks viedpulkstenis!

Par Garmin Venu bateriju un ekrānu vairāk lasi šeit – Garmin Venu – ekrāns, baterija, sporta funkcijas – 3 lietas par kurām bijām skeptiski.

Tā kā šis modelis ir gandrīz tāds pats ka Vivoactive 4/4s (atšķiras tikai ekrāns), apskati arī šo apskatu.

3. Garmin Vivoactive 4s

garmin vivoactive 4

Izmēram ir nozīme! Un daudzām dāmām un meitenēm nepatīk lieli pulksteņi, mazs un elegants ir tas kas vajadzīgs.

Garmin Vivoacitve 4s (links uz veikalu) ir ļoti parocīgi, ērti un nelieli pulksteņi, ar plašām spota un ikdienas funkcijām. Ļoti populārs modelis!

Garmin Vivoactive 4s – vienos no populārākajiem modeļiem

Par Vivoactive 4/4s mus ir plašs apskats mājas lapā! Apskaties!

4. Polar Ignite

polar ignite
Polar Ignite modelis piedāvās ļoti interesantus miega datus

Ja miega dati ir Tava prioritāte, tad skaties uz Polar. Jo tieši Polar piedāvātie miega dati ir visinteresantākie. Veic izmaiņas savos paradumos un vēro datos, kā miega kvalitāte uzlabojas!

Polar Ignite (links uz veikalu) ir ļoti glīts modelis ar skārienjūtīgu ekrānu un GPS. Un arī cena šim ir ļoti draudzīga!

Lasi blogā – pirmie iespaidi – Polar Ignite.

5. Garmin Vivomove 3

garmin vivomove 3
Garmin Vivoactive 3 – klaiska dizaina viedpulkstenis

Šis ir pulkstenis tiem, kuri tik daudz nesporto. Vai arī kā otrs pulkstenis, kuru nēsāt ikdienā, labi pievelkams arī pie formāla apģērba.

Garmin Vivomove 3 (links uz veikalu) ir gudrāks, nekā izskatās – tas māk skaitīt ikdienas datus, rādīt telefona paziņojumus, un, to var izmantot arī sportam. Varam palaist hronometru, tas mēra pulsu un tas māk aizņemties GPS funkcionalitāti no telefona. Bet, labākā funkcija- tas izskatās lieliski!

Par šo modeli drīz būs neliels apskats mūsu blogā! Seko mums Facebook’ā un Instagram’ā – nepalaid garām!

6. Garmin Forerunner 645 Music

Garmin Forerunner 645 Music modelis ir gandrīz Fenix, tikai krietni daudzīgāks cenas ziņā un arī nedaudz mazāks izmēros. Funkcionāli šim daudz nepietrūks. Sporta lauciņā cilvēkam jābūt ar lielām prasībām, lai šis modelis būtu par īsu, bet ikdienā šis spēj diezgan daudz, ir arī Garmin Pay funkcija. Un kā jau var spriest pēc nosaukuma – šim modelim ir arī mūzikas funkcija.

Blogā ir arī Forerunner 645 Music apskats.

7. Garmin Forerunner 245 / 245 Music

garmin forerunner 245

Skriešanas entuziasti ļoti iecienījuši Garmin Forerunner 245 un Forerunner 245 Music (linki uz veikalu). Un ne bez iemesla. Tas ir patiešām viegs un ļoti piemērots skriešanas treniņiem. Pieejams versijas ar mūziku un bez.

Kā tas atšķiras no Forerunner 645 music? Pat to šajā bloga rakstā.

Joprojām lieliski pulksteņi, bet cenas ļoti draudzīgas

8. Garmin Vivoactive 3

Garmin Vivoactive 3
Garmin Vivoactive 3 – joprojām aktuāls un lielisks modelis

Garmin Vivoactive 3 ir ļoti feins pulkstenis un tā cena ir nokritusies tikai tādēļ, ka ir jaunais Vivoactive 4/4s. Šis ir ļoti iecienīts modelis cilvēkiem, kuri grib ikdienā nēsāt glītu modeli, ne tik ļoti sportisku. Bet arī sportā šie modeļi spēj ļoti daudz.

Pieejamas Vivoactive 3 (links uz veikalu) versijas bez mūzikas, kā arī Vivoactive 3 Music (links uz veikalu) – ar mūzikas funkciju! Blogā atradīsi arī rakstu par mūzikas funkciju Garmin pulksteņos! Kā arī – Garmin Vivoactive 3 apskatu!

9. Suunto 3 Fitness

suunto 3 fitness
Suunto 3 Fitness. Neliels un pievilcīgs pulkstenis fitnesa cienītājiem.

Arī no Suunto mums ir ko piedāvāt! Suunto 3 Fitness, kā jau pēc nosaukuma var spriest, būs vairāk piemērots fitnesam. Pulkstenis ir neliels, ļoti izskatīgs un jauks. Pulksteņa funkcionalitāte ietver arī pielāgota treniņplāna izveidi – iespējams tieši tas Tev tuvajam cilvēkam ir vajadzīgs, lai rastu motivāciju sportot.

10. Garmin Forerunner 45

Garmin Forerunner 45 | pulsometrs.lv
Vienkāršs, bet ļoti pievilcīgs Forerunner 45.

No Garmin klāsta, Forerunner 45 skaitās budžeta modelis ar mazāk funkcijām, kā dārgākiem modeļiem. Bet, ne visiem vajag daudz – pamatdarbības tas spēj veikt ļoti labi, kā arī tas ir pievilcīgs ar savām krāsām un nelielo izmēru.

Neliels ieskats par šo modeli blogā – Garmin Forerunner 45/45S – kas jauns?

Viņai jau ir pulkstenis!

Lai arī pārsvarā mēs piedāvājam pulksteņus, mūsu plaukti ir pilni arī ar citām precēm, kas piemērotas aktīviem cilvēkiem!

11. JBL austiņas

jbl austiņas
JBL bluetooth austiņas strādās gan ar pulksteņiem, gan telefoniem

Laikā, kad daudzi GPS pulsometri māk atskaņot mūziku, arī Bluetooth austiņas kļūst arvien aktuālākas. Mēs rekomendējam JBL Reflect Contour 2 (links uz veikalu)- ļoti ērtas austiņas, kas nekrīt ārā no ausīm un tām labs baterijas darbības laiks. Skan labi!

12. Withings svari

nokia
Vai Tu vari atļauties dāvināt svarus?

Ar svariem, kā dāvanu esot jābūt piesardzīgam, ka nenodot nepareizo vēstījumu. Bet, vienozīmīgi vajadzīga, noderīga manta katrā mājā.
No svariem iesakam Withings Body+ (links uz veikalu)- tie mācēs nosūtīt visus datus uz aplikāciju, kur redzēsi gan svaru, gan ķermeņa muskuļu masu un tauku procentuālo daudzumu.

13. Nathan aksesuāri

nathan dzeršanas pudelītes
Nathan piedāvā arī lieliskas ikdienas ūdens pudelītes

Nathan ražo ļoti kvalitatīvas dzeršanas sistēmas/somas, kā arī dažādus citus aksesuārus skriešanai un ne tikai. Piemēram, Nathan Croma Steel ir ļoti forša ūdens pudelīte ikdienai.

Nāc ciemos!

Joprojām nav skaidrības, ko izvēlēties? Atnāc ciemos! Esam vaļā darba dienās no 10.00 līdz 19.00 un sestdien līdz 16.00. Cēsu ielā 31, Barons kvartāls!

Vai Tev patika šis raksts? Seko mums līdzi Facebook un Instagram, nepalaid garām nākamo!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *