9 dāvanu idejas Stirnubukam

Ja Tavs draugs lec mežā, lieto mirkļbirku #esesmustirnubuks, skaita dienas līdz nākamajai Stirnu buks sezonai – neuztraucies, ar viņu viss ir kārtībā. Tavs draugs ir sasirdzis ar pozitīvāko atkarību – Tavs draugs ir Stirnu buks.

Tuvojoties svētkiem, Tavs draugs novērtēs, ja uzdāvināsi kaut ko foršu, kas saistīts ar viņa veselīgo hobiju! Lūk, mums ir deviņas idejas.

1. Stirnu buks abonements nākamajai sezonai

Šī pirmā dāvana mūsu sarakstā nebūs nopērkama pie mums – dodies taisnā ceļā un Stirnu buks mājas lapu un uzdāvini pašu skrējienu! Vienkārši un sirsnīgi! Ja abonements ir par dārgu, Tu vari uzdāvināt arī dāvanu karti par mazāku summu, kuru dāvanas saņēmējs varēs izmantot atsevišķiem skrējieniem!

2. Dzeršanas somas

Kādu laiku atpakaļ pamanījām, ka Stirnu buks Facebook lapā pie kāda ieraksta sakarsa diskusija par zaļu domāšanu un par to, ka dzeršanas posmā mēs izmetam daudz, daudz plastmasas krūzīšu. Esam pārliecināti, ka Stirnu buka organizatori meklē risinājumus, kā to mainīt, bet tikmēr – sāc ar sevi. Neņem to plastmasas glāzīti!

Paši bieži skrienam ar Nathan somām uz muguras un tas ir ļoti ērti – Tev pašam savs dzirdināšanas punkts uz muguras. Un somas ir tik ērtas, ka nemaz netraucē.

Nathan dzeršanas somas ir ļoti laba ideja dāvanai un cenas arī šobrīd draudzīgas!

Pulsometrs ar GPS un barometrisko altimetru

Ja Tavam Bukam nav vai arī ir novecojis pulsometrs, mēs rekomendējam skatīties uz tādu, kas ir ar GPS, lai mērītu ātrumu un noskrieto distanci un arī ar barometrisko altimetru, lai būtu reālāki augstuma metri. Jo, Bukus mēs pa šoseju neskrienam, augstuma metriem ir nozīme!

Lūk, daži aktuālākie modēļi!

3. Garmin Fenix 6

Garmin Fenix 6 (Fenix 6X un Fenix 6S) sērija daudz komentāru neprasa. Šie modeļi ir uz paša augstākā plauktiņa un tie ir ļoti, ļoti labi, funkcijām bagāti un dizainiski ļoti izskatīgi. Protams, to cenas arī nav zemas, bet, ja tā Tavai galvai neliek griezties, tad tālāk vari arī nelasīt, vari apstāties pie šī! Šo novērtēs katrs Buks!

garmin fenix 6 | pulsometrs.lv
Garmin Fenix 6 sērijas pulksteņi – foršāku modeli grūti atrast

4. Garmin Forerunner 945

Forerunner 945 ir sportiskāka Fenix versija – funkcionāli ļoti līdzīgs pulkstenis Fenix sērijai, bet atšķiras dizains. Šis ir plastmasīgāks un līdz ar to – vieglāks! Ir pieejama arī komplektācija ar divām pulsa jostām (HRM-Swim un HRM-Tri). Nopietniem sportistiem!

Garmin Forerunner 945 – komplekts īstiem sportistiem

5. Garmin Forerunner 645 Music

Garmin Forerunner 645 Music ir mazāks, jaukāks modelis, ne tik dārgs, bet arī gana funkcionāls – ar barometrisko altimetru, arī ar tādām fīčām kā Garmin Pay, mūziku pulkstenī. Mazāks, vieglāks, maciņam draudzīgāks!

Blogā lasiet Garmin Forerunner 645 Music apskatu!

Vieglāks, mazāks, bet ļoti spēcīgs modelis Garmin Forerunner 645 Music

6. Garmin Vivoactive 4/4s / Venu

Garmin Vivoactive 4 / Vivoacitve 4s un Venu ir mazāk sportiski modeļi, tie ir veidoti vairāk kā viedpulksteņi, bet arī šajos funkciju ir gana daudz. Šiem ir gan GPS, gan barometriskais altimetrs, gan daudz foršu funkciju ikdienai. Arī mūzika, arī Garmin Pay.

Garmin Venu no Vivoactive modeļiem atšķiras ar amoled ekrānu. Vairāk par to mūsu blogā.

Par Vivoacive 4/4s blogā lasiet arī garu apskatu.

garmin vivoactive 4/4s notifikacijas
Par jauno Vivoactive 4/4s izlasi arī apskatu mūsu blogā

7. Polar Vantage V

Nevar nepieminēt arī pulsometru pionieri Polar! Polar top modelis Vantage V arī mācēs nomērīt augstuma metrus un tam ir ļoti laba baterija. Tam ir arī citas ļoti labas īpašības – Polar miega dati ir ļoti interesanti un noderīgi, arī atjaunošanās dati, šķiet, Polar ir pilnīgāki, kā citiem ražotājiem.

Polar Vantage V – lielisks pulkstenis sporta entuziastiem

8. Suunto 9 Baro

Suunto 9 Baro arī ir iecienīts modelis starp taku skrējējiem. Suunto 9 Baro izceļas arī ar savu izteikto dizainu un ir pieejams vairākās versijās, krāsās un materiālos. Spēj tik izvēlēties!

Lasi blogā arī Suunto 9 Baro apskatu!

Suunto 9 Baro pieejami dažādās krāsās un versijās. Nāc ciemos, izvēlies savējo!

9. GoPro – Max un Hero 8 Black

Ja Stirnu buks pasākumu laikā seko līdzi Stirnu buks instagram konta storijiem (joprojām vari apskatīt Stirnubuks kontā, pie saglabātajiem storijiem), Tu esi redzējis cik interesantā veidā var iemūžināt pasākumu. Protams, tie ir filmēti ar GoPro!

Un, lai arī tas izksatās tehniski sarežģīti, varu pateikt priekšā – tā nebūt nav. Pietiek ar GoPro telefona aplikāciju!

Ja Tu vēlies iemūžināt nākamo sezonu, jaunajai GoPro Hero 8 Black šobrīd ir arī lielisks piedāvājums. Un ir pieejama arī jaunā GoPro Max 360 grādu kamera!

Šobrīd GoPro Hero 8 Black pieejams īpašā iepakojumā, kopā ar daudziem aksesuāriem. Skaits ierobežots, ilgi nekavējies.

Kas tālāk?

Ja Tu vēlies iepriecināt savu Buku ar kādu dāvanu no mūsu veikala – nāc ciemos vai pasūti mājas lapā, bet daudz nekavējies. Svētki nāk un šis tas var būt pazudis no plauktiem tuvāk svētkiem!

Ja vēl meklē idejas, apskati arī mūsu 15 dāvanu ieteikumus sportiskiem vīriem un 13 dāvanu idejas sportiskām meitenēm!

Nepalaid garām nākamos rakstus un piedāvājums – seko līdzi mums Facebook’ā un Instagram’ā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *