Fitbit Alta HR apskats

Fitbit – ļoti populārs ikdienas aktivitāšu ražotājs ASV, kuru arvien vairāk cilvēki izvēlas arī pie mums. Jaunākais no Fitbit mūsu plauktā ir Fitbit Alta HR – ļoti glīta ikdienas aktivitātes aproce ar sirds ritma mērītāju.

Fitbit Alta HR ir līdzīga mazliet lielākam modelim Fitbit Charge 2, par kuru apskatu rakstījām gada sākumā. Šī ir mazāka, elegantāka, bet arī funkcionāli ne tik interesanta. Bet, par visu pēc kārtas…

Kas ir Fitbit Alta HR?

Fitbit Alta HR ir ikdienas aktivitātes aproce, kas skaita soļus, sirds ritmu, rāda laiku, analizē miegu, automātiski atpazīst sporta aktivitāti, parādīs telefona paziņojumus (zvanus, sms un kalendāra paziņojumus), atgādina kustēties un izskatās lieliski.
Bet pati aproce ir tikai daļa no šī produkta. Otra daļa ir aplikācija un mājas lapa. Mājas lapā vai aplikācijā ir redzami, novērtējami, salīdzināmi visi dati. Aplikācijā vari ievadīt apēstās kalorijas, pievienot svarus, sekot saviem svara mērķiem. Ja arī Tavi draugi izmanto Fitbit, sacenties ar viņiem, izaicini uz lielāku aktivitāti.

Fitbit Alta HR | pulsometrs.lv Fitbit Alta HR | pulsometrs.lv

Kam tā ir paredzēta?

Fitbit Alta HR nebūs paredzēta nopietniem sportistiem, bet cilvēkiem, kas vēlas kustēties vairāk, rūpēties par veselību, apzināt datus par savu kustību un miegu, lai zinātu, ko uzlabot un ko mainīt. Fitbit Alta HR aproce ir piemērota cilvēkiem, kuriem dizains nav mazsvarīgs – šī ir viena no izskatīgākajām, smalkākajām ierīcēm.

[ux_slider timer=”4500″ arrows=”true” bullets=”true” auto_slide=”true” nav_color=”dark”]

[ux_banner bg=”https://pulsometrs.lv/wp-content/uploads/2017/05/fitbit_alta_hr_2.jpg” height=”500px” text_color=”light” text_align=”center” text_pos=”center” text_width=”70%” parallax_text=”0″ parallax=”0″ effect=””]

[/ux_banner]

[ux_banner bg=”https://pulsometrs.lv/wp-content/uploads/2017/05/fitbit_alta_hr_7.jpg” height=”500px” text_color=”light” text_align=”center” text_pos=”center” text_width=”70%” parallax_text=”0″ parallax=”0″ effect=””]

[/ux_banner]

[ux_banner bg=”https://pulsometrs.lv/wp-content/uploads/2017/05/fitbit_alta_hr_4.jpg” height=”500px” text_color=”light” text_align=”center” text_pos=”center” text_width=”70%” parallax_text=”0″ parallax=”0″ effect=””]

[/ux_banner]

[ux_banner bg=”https://pulsometrs.lv/wp-content/uploads/2017/05/fitbit_alta_hr_3.jpg” height=”500px” text_color=”light” text_align=”center” text_pos=”center” text_width=”70%” parallax_text=”0″ parallax=”0″ effect=””]

[/ux_banner]

[ux_banner bg=”https://pulsometrs.lv/wp-content/uploads/2017/05/fitbit_alta_hr_5.jpg” height=”500px” text_color=”light” text_align=”center” text_pos=”center” text_width=”70%” parallax_text=”0″ parallax=”0″ effect=””]

[/ux_banner]

[ux_banner bg=”https://pulsometrs.lv/wp-content/uploads/2017/05/fitbit_alta_hr_6.jpg” height=”500px” text_color=”light” text_align=”center” text_pos=”center” text_width=”70%” parallax_text=”0″ parallax=”0″ effect=””]

[/ux_banner]

[ux_banner bg=”https://pulsometrs.lv/wp-content/uploads/2017/05/fitbit_alta_hr_1.jpg” height=”500px” text_color=”light” text_align=”center” text_pos=”center” text_width=”70%” parallax_text=”0″ parallax=”0″ effect=””]

[/ux_banner]
[/ux_slider]

Baterija un ekrāns

Fitbit Alta HR specifikācijā rakstīts, ka baterija darbosies līdz 7 dienām un pēc mūsu pieredzes – aptuveni tā arī ir. Kad baterija iet uz beigām, atnāk epasts, ka tā jāuzlādē, kas ir diezgan interesants vieds, kā paziņot par nepieciešamo uzlādi.
Ekrāns šai ierīcei nav skārienjūtīgs, bet tas reaģē uz uzsitienu. Citreiz ar pirmo uzsitienu tas nepamostas, bet kopumā strādā ērti. Ekrāns ir ļoti salasāms gan telpās, gan saulē.

Sportošana ar Fitbit Alta HR

Fitbit Alta HR nav pogas, ko nospiest starta brīdī. Šai ierīcei nav GPS un nav arī iespējas “aizņemties” GPS datus no telefona. Bet skrienot vai braucot ar velo, ierīce atpazīs aktivitāti un reģistrēs to aplikācijā. Šie dati nav 100% precīzi, bet tā kā šī ierīce nav domāta nopietnai sportošanai, arī tas ir gana forši.

Kopīgais un atšķirīgais ar Fitbit Charge 2

Fitbit Charge 2 un Alta HR ir diezgan līdzīgas ierīces – tās abas skaita visas ikdienas aktivitātes, miegu, sirds ritmu un darbojas kopā ar to pašu aplikāciju un mājas lapu. Bet arī atšķirību tām ir gana daudz:

1. Savienotais GPS
Fitbit Charge 2 spēj “aizņemties” GPS uztvērēju no telefona. Ja telefons ir līdzi skrienot vai braucot ar velo, ekrānā varēsi redzēt ātrumu, distanci un pēc tam, telefonā karti un statistiku. Fitbit Alta HR šādas funkcijas nav.
2. Hronometrs
Fitbit Alta HR pats atpazīs sporta veidu un reģistrēs laiku un sirds ritmu. Fitbit Charge 2 Tu vari izvēlēties vienu no septiņiem sporta veidiem un palaist hronometru. Tas ir forši, ja skrienot Tevi interesē laiks, kas pavadīts distancē.
3. Elpošanas vingrinājumi
Fitbit Charge 2 ir tāda funkcija, kā elpošanas vingrinājumi. Nepieciešama pauze – palaižam vingrinājumu, izpildam dziļas elpošanas vingrinājumus. Forši! Fitbit Alta HR šāds funkcijas nav.
4. Dizains
Fibit Alta HR ir ļoti tieva, izskatīga aproce. Fitbit Charge 2 ari ir loti glīta, bet mazliet platāka ierīce.
5. Uzkāptie stāvi
Fitbit Charge 2 skaita uzkāptos stāvus, bet Fitbit Alta HR ne.

Secinājumi

Ja Tu vēlies sportot, tad šī, visticamāk nav tā labākā ierīce – Fitbit Charge 2 vai GPS pulsometrs būs Tev piemērotāks. Bet, ja Tu vēlies izskatīgu ikdienas aktivitātes ierīci – varbūt Fitbit Alta HR ir domāta tieši Tev!

Bonuss

Ikdienas aktivitātes ierīces ir iedvesmojošas un foršas. Ko Tu zini par šīm ierīcēm? Aizpildi testiņu, būs interesanti.

powered by Typeform
Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *