Fitbit Charge 3 – kas jauns?

Jaunums no Fitbit mūsu digitālajos plauktos un arī reālajā dzīvē – Fitbit Charge 3! Šis nav pilns apskats, neesam vēl to lietojuši un guvuši iespaidus, tapēc šeit tikai ieskats jaunumos. 

Dizains

Jaunais Fitbit Charge 3 ir vieglāks, un tā ekrāns ir lielāks. Tam ir skārienjūtīgs ekrāns. Komplektā nāk gan lielā, gan mazā siksniņa, kuras ļoti ērti var nomainīt. 

Baterija

Fitbit Charge 2 baterijas izturība ir apmēram 5 dienas, bet šai – veselas septiņas! Lieliski!

Ūdensizturība

Iepriekšējo Fitbit ierīču liels mīnuss bija tāds, ka tās nebija ūdens izturīgas. Bet šī ir. Fitbit Charge 3 ir ūdensizturīga līdz 50m un droši ar to vari peldēt vai iet dušā. 

Sporta funkcijas

Charge 3 automātiski atpazīst skriešanu, peldēšanu un citus sportus, bet, protams, Tu vari arī izmantot veco labo start pogu. Jaunais Fitbit Charge 3 ļauj izveidot arī treniņa mērķi pirms dodamies sportot. 

Kas vēl jauns Fitbit Charge 3?

Arī šī aproce skaitīs visus ikdienas aktivitātes mērījumus – soļus, miegu, kalorijas, tā rādīs viedos paziņojumus un atgādinās kustēties. 

Tuvākajā laikā centīsimies sagatavot pilnu Charge 3 apskatu, lai varam Tevi iepazīstināt ar visiem plusiem un mīnusiem, bet pirms ķeramies pie darba, jāsaka, ka pirmais iespaids ir ļoti labs!

1 comments

  1. Alise

    Pre-orderoju Fitbit Charge 3 un nu jau lietoju gandrīz divas nedēļas. Tiešām lieliska ierīce, pirms tam lietoju Charge 2. Redzu tikai plusus šim modelim. Ir gan precīzāks, gan baterija ilgāk tur. Ir testēts ūdenī un viss strādā tiešām super! Iesaku izmēģināt!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *