Garmin diena Stirnubukā, Šlokenbekā!

Jau atkal klāt ir Stirnubuks un šoreiz jubilejas pasākums – Šlokenbekā Stirnubuks svin 5 gadu jubileju! Mēs strādāsim ar svētku noskaņojumu un cerams, ka Tu skriesi ar svētku noskaņojumu!

Šoreiz Stirnubukā mums būs Garmin diena! Tas nozīmē, ka Garmin modeļiem būs svētku cenas – bet, tās būs spēkā tikai Stirnubukā uz vietas, tapēc par cenām un konkrētajiem piedāvājumiem nerakstīsim – nāc ciemos uz vietas pasākumā!

Ja reiz Garmin diena, tad arī no pulsometrs.lv būs Garmin pulsometrs, kuru varēs laimēt apbalvošanas loterijā – tāpēc noteikti paliec līdz beigām!

Arī šoreiz gribam dāvināt dažas foršas balvas no Garmin – piedalies Garmin viktorīnā un iespējams tieši Tu iegūsi ļoti jauku Stirnubuks balvu!

powered by Typeform

Kas vēl būs Stirnubukā?

Pulsometrs.lv princips “pārdot tikai ļoti labas lietas” ir ticis arī līdz sporta uzturam un mūsu plauktos ir nonācis Maurten. Sporta uzturs, kuru dzer pasaules labākie! Arī paši esam izmēģinājuši un pacienājuši dažus Latvijas labākos skrējējus – atsauksmes tiešām ļoti labas – izmēģini arī Tu!

Halo Headband

Vai Tev ir kādreiz nomākusi problēma, ka sportojot acīs tek sviedri? Tam ir viens ļoti efektīgs risinājums – Halo Headband! Ļoti labs produkts, ražots ASV, pieejams ar buciņa dizainu, kā arī cepurītes, saules sejsegs un dažādas sviedru lentas! Vienkāršs, bet ģeniāls un kvalitatīvs produkts, nāc arī to apskatīt pie mums Stirnubukā!

Numura klipši

Lai pieliktu numuru pie krekla, nav jādurstās ar adatām! Izmanto lieliskos numuru klipšus! Ar buciņu vai citu dizainu!

Ice Power

Ice Power ir produkts, kas atbrīvos Tavas samocītās kājas, atveldzēs saspīlētos muskuļus. Noderēs arī traumu gadījumos! Arī Ice Power meklē pulsometrs.lv teltī!

GoPro

GoPro akcija būs tik pievilcīga, ka grūti turēt mēli aiz zobiem un neizpļāpāties pirms laika. Teiksim tik tā – GoPro Seeker soma ir tik ļoti forša, bet tās cena ir 189.99eur. Ja vien kāds to dotu pa velti… :)

Nathan

Sporta aksesuāru superzīmols Nathan būs mums līdzi un līdzīgi, kā citās reizēs – vari pieteikties patestēt kādu Nathan produktu! Ja vēlies izmēģināt Nathan – raksti mums instagramā!

Kās vēl? 

Ja Tev ir ķibeles ar pulsometriem, vai vienkārši vēlies aprunāties – mēs būsim priecīgi, ja atnāksi līdz mums! Ja Tev ir Garmin pulsometrs, palīdzēsim iemest .gpx maršrutu! Nāc garām, uzsit pieci, tiekamies mežā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *