Garmin Forerunner 45 / 45s vs Garmin Forerunner 245 / 245 music

Garmin modeļu klāsts ir tik plašs, ka tajā orientēties kļūst apgrūtinoši potenciālajam pircējam un sportot gribētājam, tādēļ mēs centīsimies izurbties caur atšķirībām, iespējām un ieguvumiem, lai varam Tev visu izstāstīt un parādīt.
Nupat iznāca jauni modeļi – Garmin Forerunner 245 / 245 Music un Garmin Forerunner 45 / 45s – ar abiem esam pasportojuši, guvuši pirmos iespaidus, un šis būs abu modeļu izklāsts / salīdzinājums.

Pirms salīdzinam šos modeļus, īsa apkāpe par to, kā atšķirās Forerunner 245 no Forerunner 245 Music un Forerunner 45 un Forerunner 45s.

Garmin Forerunner 245 vs Forerunner 245 Music

Kā jau var noprast pēc nosaukuma – vienā no šiem ir mūzika, otrā nav. Ja Tu sportojot klausies mūziku – noteikti izvēlies otro. Tiešām ļoti ērti – iekopē savu .mp3 no datora vai ielādē mūzikas plejlisti, podkāstu (Aplīša sarunu) no Spotify. Dodies skriet, soļot, braukt ar velo – tālruni atstāj mājās.

Lai ielādētu mūziku no Spotify Tev būs nepieciešama maksas Spotify versija, un lai dzirdētu mūziku, Tev vajadzēs bluetooth bezvadu austiņas. Ja Tev nav austiņas, vari tādas atrast arī pulsometrs.lv veikalā!

Garmin Forerunner 45 vs Garmin Forerunner 45s

Šo modeļu nosaukumā “S” burts apzīmē vārdu “small” – attiecīgi S versija ir mazāka izmēros.

“S” izmēram pulksteņa diametrs būs 39mm, svars 32g. Pieejams ar baltu un violetu siksniņu.

Lielais izmērs ir 42mm, tā svars 36g (joprojām ļoti, ļoti maz). Pieejams ar melnu un sarkanu siksniņu.

Foreurnner 245 / 245 music vs Forerunner 45 / 45s

Tātad, kāds ir galvenās atšķirības starp šiem modeļiem?

Ekrāns

Aptuveni nedēļu tie bijuši uz rokas, un no dizaina skatpunkta var pamanīt, ka Forerunner 45 nav tik smuka ekrāna izšķirtspēja, kā Foreurnner 245. Abi ir labi saskatāmi, ar labu kontrastu, bet, it īpaši sportojot, Forerunner 245 ir vieglāk nolasāms, jo pie rādītājiem ir paskaidrojumi, ko mēs redzam, dati ir nodalīti ar sarkanām līnijām, bet, iespējams, lielākā starpība – Forerunner 245 var redzēt 4 rādītājus vienlaicīgi, kamēr Forerunner 45 tikai 3. Skrienot, standarta ekrānā parasti salieku ātrumu, sirds ritmu, noskrieto distanci un laiku, tapēc 4 rādītāji šķiet optimāli.
Pēc specifikācijas Forerunner 245 ekrāna izšķirtspēja ir 245×245 pikseļi, bet Foreurnner 45 – 208×208 pikseļi, kā arī Forerunner 245 ekrāns ir “Corning® Gorilla® Glass 3”. Ko tas nozīmē? Forerunner 245 ir tiešām acij ļoti patīkams ekrāns.

Garmin Foreruner 245 ir feināks ekrāns un sportojot var vienlaicīgi redzēt četrus rādītājus.

Siksniņas

Garmin Forerunner 245 ir viegli maināmas siksniņas. Forerunner 45 nav. Tā lūk.

Garmin Foreurnner 245 ir viegli maināmas siksniņas, Forerunner 45 nav.

Baterijas izturība

Forerunner 45 / 45SForerunner 245 / 245 Music
Ikdienas režīmālīdz 7 dienāmlīdz 7 dienām
GPS režīmālīdz 13hlīdz 24h
GPS + Mūzika-līdz 6h
(tikai Forerunner 245 Music)
GPS Ultratrack -virs 24h (ar samazinātu GPS precizitāti)

Navigācija

Navigācija ir lieliska funkcija, ja Tu mēdz ceļot. Uzzīmē maršrutu Garmin Connect mājas lapā, un pulkstenis Tevi izvedīs pa vēlamo maršrutu. Lielisks skrējiens Romā, Rio vai Rūjienā garentēts.

Navigācijas funkcijas pieejamas Forerunner 245 / Foreurnner 245 Music modeļos, bet Foreunner 45 nebūs šādas iespējas.

garmin forerunner 245
Garmin Forerunner 245 ir pieejamas navigācijas iepsējas – iespēja ielādēt maršrutu, “atpakaļ uz startu” funkcija.

Skriešanas funkcijas

Abi ir GPS pulsometri, kas rāda pulsu un attālumu, abi mēra pulsu no plaukstas locītavas (dažos skrējienos, kad izmēģināts pat diezgan precīzi), abi savienojami ar pulsa jostiņu īstai precizitātei.
Gan Garmin Forerunner 245, gan Forerunner 45 var izveidot intervālus vai ielādēt strukturizētu treniņo no Gamin Connect aplikācijas. Kā arī, gan ar vienu, gan otru, Tu vari izmantot Garmin skriešanas treniņplānus Garmin Coach.
Ar abiem pulksteņiem Tu varēsi skriet arī uz skrejceliņa, vingrot, braukt ar velosipēdu.

Bet, lūk, dažas atšķirības:

Forerunner 45 / 45SForerunner 245 / 245 Music
Peldēšananav šāda sporta profilapeldēšana baseinā - skaitīs nopeldētos baseinus, kopējo distanci, īrienu skaitu.
Pulsa jostiņaSavienojams ar HRM-Dual, citām ANT+ un Bluetooth jostiņām. Mēra tikai pulsu.Savienojams ar HRM-Dual un citām Bluetooth un ANT+ jostiņām, kā arī HRM-Run - papildu skriešanas dinamikas datiem.
Atjaunošanās laiks, skriešanas sacensību prognoze, treniņu slodze un statussNavAtjaunošanās laiks - palīdz atgādināt, ka atpūta ir daļa no treniņa. Palīdz izvairīties no traumām, kas rodas sportojot par daudz, par biežu, par intensīvu.
Gan Garmin Forerunner 245, gan Forerunner 45 Tu vari izveidot intervālus, izveidot treniņus un izmantot Garmin treniņprogrammas Garmin Coach.

Pulse Ox sensors

Garmin Forerunner 245 ir skābekļa piesātīnātības sensors, Forerunner 45 tāda nav. Ja Tu meklē veidus, kā arvien optimizēt savu veselību, šis varētu būt ļoti interesanti. Cik gan precīzs ir šis mērītājs un vai to var izmantot cilvēki ar veselības problēmām – grūti teikt. Garmin mājas lapā ļoti specifiski ir atruna, ka šī nav medicīniska ierīce.

Garmin Forerunner 245 / 245 Music mēra skābekļa līmeni asinīs. Interesanti!

Secinājums

Abi jaunie modeļi ir ļoti noderīgi sportam un ikdienas aktivitātēm, izvēlies, kurš atbilst Tavām prasībām un nāc ciemos uz pulsometrs.lv vai pasūti internetā – Garmin Forerunner 245, Garmin Foreunner 245 Music vai Forerunner 45 / 45s.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *