Garmin Forerunner 745! Kas jauns?

garmin forerunner 745

Garmin nupat izziņoja jaunu modeli – Garmin Forerunner 745. Šis modelis ir loģisks turpinājums Forerunner 735XT modelim, kas iznāca pirms apmēram 3 gadiem un nu jau kādu pus gadu vairs nav pārdošanā.

Kas bija Forerunner 735XT?

Garmin Forerunner 735XT bija ļoti labs modelis, ļoti sportisks un funkcijām bagāts. Paredzēts cilvēkiem, kas sporto daudz. Ne tik daudz viedpulkstenis un stila aksesuārs, bet tiešām sporta pulkstenis. Šis bija pirmais Garmin sporta pulkstenis, kas piemērots arī triatlonam, kas nav liels un masīvs, kas pilnīgi normāli derēja arī uz mazākas sievietes rokas.

Ko sagaidīt no jaunā Forerunner 745?

Garmin Forerunner 745 būs gudrāks, ērtāks, izturīgāks un spējīgāks sporta pulkstenis, kā tas priekštecis. Tas ir pielīdzināms top modelim Garmin Forerunner 945, ar dažām iztrūsktošām funkcijām, bet dažām jaunām. Šis nebūs tik stilīgs sporta viedpulkstenis, kā Venu vai Vivoactive 4, un tas neizskatīsies tik iespāidīgi, kā Fenix sērija. Šis ir tiešām sportam!

Kas jauns Garmin Forerunner 745 modelī?

Ieteiktie treniņi

Garmin algoritmi kļūst arvien gudrāki un noderīgāki. Balstoties uz Tavu treniņu slodzi un fitnesa līmeni, Garmin ieteikts Tev vēlamos treniņus. Līdz šim šāda funkcija nav nevienā modelī un būs ļoti interesati pavērot, kā tas strādās.
Nākotnē visticamāk šī funkcija nonāks arī top modeļos – Forerunner 945, varbūt arī Fenix modeļos.

Jaunajā Garmin Forerunner 745 jauna inetersanta funkcija – ieteiktie treniņi

Jauni, uzlaboti atjaunošanās algoritmi

Gudrāki kļūst arī atjaunošanās algoritmi. Līdz šim bija tā – noskrienam treniņi un pulskstenis parāda cik stundas nepieciešamas priekš atjaunošanās. Bet, atjaunošanos ietekmē vairāki faktori, tādēļ tagad atjaunošanās statusam tiks ņemti vērā arī miega dati, dienas stresa līmenis, ikdienas aktivitāšu daudzums. Lieliski!

Savieno ar Tacx

Pirms apmēram gada, Garmin iegādājās Tacx velo direct drive trenažieru ražotāju un līdz ar to, integrācija starp Garmin produktiem un Tacx kļūst labāka.

Live track ar redzamu plānoto maršrutu

Vasarā, kad iznāca Garmin Edge 1030 Plus velodators, tika uzlabota Live Track funkcija, kas attieksies arī uz Garmin Forerunner 745. Proti, ja Tu saplāno maršrutu, kuru plāno veikt, Tev tuvie cilvēki, kas seko līdzi, redzēs gan Tavu atrašanās vietu, gan Tavu plānoto maršrutu. Forši!

Dažādas smart funkcijas

Lai arī ļoti sportisks, Garmin Forerunner 745 būs arī diezgan vieds. Tam būs Garmin Pay funkcija, mūzika pulkstenī un, protams, tas darīs jau ierastas lietas – rādīs telefona paziņojumus, ienākošos zvanus, ļaus uzpīkstināt telefonam un tamlīdzīgi.

Baterijas izturība

Tā kā pulkstenis ir diezgan neliela izmēra, tam nebūs tā stiprākā baterija. Ar GPS tas solās izturēt līdz 16h, ja klausās mūziku, tad līdz 6h. Ikdienas režīmā tas strādās apmāram 6 dienas.

Salīdzinot ar, piemēram, Forerunner 945 šie dati ir šādi – ar GPS līdz 36h, GPS + mūzika līdz 10h, ikdienā līdz 14 dienām.

Kas vēl?

Jāņem vērā, ka šis ir tikai neliels ieskats funkcijās, kas ir jaunas – kopumā šim Garmin modelim, tāpat, kā citiem Garmin modeļiem, funkciju ir ļoti, ļoti daudz! Kad saņemsim pirmo Garmin Forerunner 745, liksim to uz rokas un tad jau mācēsim pastāstīt vairāk!

Kad būs pieejams?

Garmin Forerunner 745 mūsu plauktos parādīsies ap 23. septembri. Ja vēlies būt pirmais, kas pie tāda tiek – dod ziņu, rezervēsim!

Patīk mūsu raksti? Seko līdz facebook’ā un instagram’ā, nepalaid garām nākamo.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *