Garmin HRM-Pro Plus – kas jauns?

garmin hrm-pro plus
Klāt jauna Garmin HRM-Pro plus pulsa jostiņa – kas jauns?

Garmin nesen nāca klajā ar jaunu pulsa jostiņu – Garmin HRM-Pro Plus. Kas jauns, jautāsiet? Par to šajā rakstā.

Jaunā jostiņa ir ļoti līdzīga iepriekšējai Garmin HRM-Pro, kas iznāca pirms mazliet vairāk kā pirms gada. Abas šīs pulsa jostiņas mēra pulsu ļoti precīzi un dara daudzas papildu lietas:

Ok, bet kas jauns?

Viegli nomainīt bateriju

Viens no jaunumiem it kā triviāls, bet ļoti nozīmīgs – beidzot ir ērti nomainīt bateriju pulsa jostiņai. Līdz šim Tev bija jāskrūvē četras mazas skrūvītes, uzmanīgi jādarbojas, lai nesačakarētu blīvi un jostiņa joprojām būtu ūdens izturīga. It kā sīkums, bet nemaz nav sīkums!

garmin hrm-pro plus
Jaunajai jostiņai būs vieglāk nomainīt bateriju – nav jānodarbojas ar skrūvītēm

Ātrums un distance, skrienot iekšteplās

Ja Tu spēlē futbolu, basketbolu, skrien pa skrejceliņu – Garmin HRM-Pro Plus mērīs Tavu skriešanas distanci un ātrumu arī, ja pulkstenis nav uz rokas. Šis ir interesants jaunums, ko mums daudzi klienti ir jautājuši.

Lai rādītāji būtu maksimāli precīzi, Tev vajadzētu vispirms veikt vismaz dažus treniņus ar pulksteni un GPS – tas palīdzēs jostiņai nokalibrēties, lai tā spētu mērīt Tavu distanci maksimāli precīzi. Cik labi tas strādā? Pagaidām grūti teikt, mēģināsim to tuvākajā laikā noskaidrot.

Vai šis ir kaut kas unikāls jaunajai jostiņai? Jā un nē. Ja Tev ir HRM-Pro jostiņa, Tev vajadzētu būt pieejamam programmatūras atjauninājumam, kas nodrošinās šo funkciju arī Tavā esošajā jostiņā.

Garmin pulsa jostiņu cena

Kuru Garmin jostiņu izvēlēties?

Ja Tu nezini, kuru jostiņu izvēlēties, noskaties mūsu video(šis video vēl neiekļauj jauno HRM-Pro Plus) vai nāc ciemos uz mūsu veikalu Pulsometrs.lv Barons kvartālā, Cēsu iela 31. Gaidīsim!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *