Garmin Index S2 – jauni viedie svari – kas jauns?

armands simsons
Pie jaunajiem Garmin Index S2 jau ticis Armands Simsons – gaidīsim novērtējumu!

Garmin šodien nāk klajā ar jauno gudro svaru modeli – Garmin Index S2. Forši! Ja Tev ir Garmin pulkstenis – noteikti izlasi, Tev droši vien tādus vajag.

Kas ir gudrie svari?

Garmin Index S2 mērīs vairāk kā Tavu masu, šie svari ir arī ķermeņa masas analizators.

Izmantojot šos svarus Tu varēsi redzēt:

 • masu;
 • ķermeņa masas indeksu;
 • tauku % ķermenī;
 • muskuļu masu;
 • kaulu masu;
 • ūdens daudzums procentos.
garmin index s2
Jaunie Garmin svari ir mazāki, apaļāki un tiem ir krāsains ekrāns

Kādēļ tas ir svarīgi?

Ja Tu vēlies zaudēt svaru, Tu vari pāriet uz 100% šokolādes diētu. Vai kaut ko līdzvērtīgi neprātīgu. Vai Tu zaudēsi svaru? Jā. Vai Tu zaudēsi taukus vai muskuļus? Muskuļus.

Ja mēs sākam sportot un ēst veselīgi, tad varbūt mēs tik drīz neredzēsim, kā pazūd kilogrami. Bet varbūt tas tādēļ, ka tauku daudzums sarūk, bet muskuļu masa pieaug.

Ar šādiem gudrajiem svariem mēs varam novērto detalizētākas pārmaiņas mūsu organismā. Forši!

Cik ērti tos izmantot?

Lietot Garmin svarus ir tiešām vienkārši. Caur Garmin Connect aplikāciju mēs tos pieslēdzam pie mājas wifi un uzaicinam arī ģimenes locekļus, kā svaru lietotājus. Uzstādīšana prasīs kādas 5 minūtes un Tu vari pieslēgt līdz 16 lietotājiem.

Turpmāk šādi – uzkāp uz svariem. Vadoties pēc svara tas uzminēs lietotāju un datus saglabās Tavā Garmin Connect kontā. Ja vairākiem ģimenes locekļiem ir līdzīgs svars, tad ar vieglu kājas piesitienu lietotāju var nomainīt.

Ja Tev ir Garmin pulkstenis – tad Garmin svari ir īpaši forši, jo visi dati – sporta, ikdienas aktivitāšu un tagad arī svara dati – saglabājas vienā vietā.

garmin index
Pievieno svarus pie mājas wifi un dati automātiski nokļūs Tavā Garmin Connect kontā

Kas jauns Garmin Index S2?

Principā 3 lietas.

1. Dizains

Jaunie Garmin svari, tāpat kā iepriekšējais modelis būs pieejami balti un melni, bet jaunajiem svariem ir feināks ekrāns.

Ekrāns ir krāsains un Tu varēsi redzēt savas svara izmaiņu grafiku uzreiz ekrānā. Forši! Tev nebūs jāiet aplikācijā vērot izmaiņas- novēro to uzreiz uzkāpjot uz svariem.

Paši svari ir noapaļotāki, mazliet mazāki par iepriekšājo modeli.

2. Sveries vairākas reizes dienā

Ar iepriekšējiem svariem ir tā, ka Garmin Connect saglabāja vienu mērījumu dienā. Bet tagad – mēs varam eksperimentēt un papētīt, kas notiek ar mums treniņu laikā – varam ierakstīt mērījumus pirms un pēc treniņiem un paskatīties izmaiņas. Forši!

3. Laika apstākļi ekrānā.

Parasti mēs kāpjam uz svariem no rīta. Un uzkāpjot uz svariem varēsim arī uzzniāt kādas ārā laiks. Forši! Vēl viens iemesls atcerēties uzkāpt uz svariem.

Kad būs pieejami?

Jau tagad – melnie svari jau ir mūsu veikalā. Pasūti Garmin Index S2 vai nāc tiem pakaļ uz Barons kvartāls, Cēsu iela 31, k2, trešā ieeja.

1 comments

 1. Ilona

  Sveiki!
  Vai šie svari darbojas tikai ar wi-fi?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *