Garmin Instinct – kas ir Tactical versija

Par Garmin Instinct mums blogā ir plašs apskats, bet jau pēc tam, kad to bijām uzrakstījuši Garmin nāca klajā ar papildu versiju – Garmin Instinct Tactical. Ar ko šī versija atšķiras? Par to šajā rakstā.

Ko nozīmē vārds Tactical?

Tactical nosaukums nāk no militāriem terminiem, līdz ar to, visas papildu funkcijas šim modelim būs ar militāru piesitienu. Ja kamoflāža ir Tava krāsa – lasi tālāk.

Stealth mode – atslēdz visu komunikāciju

Ja Tu dodies slepenā misijā, tad ar Stealth mode Tu atsēgsi visu komunikāciju no ārpuses (bluetooth un ANT+), kā arī pulkstenis nesaglabās atmiņā GPS ierakstus. Tu joprojām redzēsi ātrumu, distanci, augustuma metrus un atrašanās vietu, bet nekas no tā netiks saglabāts pulkstenī.

Divu veidu koordinātas ekrānā

Tactical versijai Tu vari redzēt uzreiz divu formātu koordinātas. Vari izmantot militārās (MGRS) koordinātas, kā arī UTM koordinātas vienlaicīgi.

Redzamība caur NightVision brillēm

Tactical versijai būs NightVision režīms, kas ļaus pulkstenim būt redzamam naktī caur NightVision brillēm. Ja Tev tas ir aktuāli – ļoti laba funkcija.

Izpletņlēkšana

Ja Tev ir nepieciešamība trāpīt koordinātās, navigējot gaisā, ceļā no lidmašīnas un zemi, tad šajā Garmin modelī ir šāda funkcija. Neesam izmēģinājuši, bet varbūt Tu esi? Atraksti, pastāsti, kā tas notiek!

Garmin Instinct tactical – pieejams brūns un melns. Abi izskatās ļoti labi.

Pieejamās krāsas

Garmin Instinct pieejami daudzās krāsās, bet tieši Tactical versija – pavisam melnā un brūnā krāsā!

Pilns apskats

Pilnu Garmin Instinct apskatu lasi šeit – viss par tā sporta un ikdienas funkcijām. Pasūti savu Instinct mājas lapā, vai nāc ciemos – populārākās krāsās (melnu, tumši pelēku) mēs cenšamies turēt veikalā uz vietas!

Nepalaid garām citus rakstus un piedāvājumus – seko mums facebook, instagram un spied subscribe pogu mūsu youtube kanālam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *