Garmin Lily – kāds tas ir?

garmin lily
Garmin Lily – ļoti glīts, mazs pulkstenis

Pavisam nesen Garmin izziņoja jaunu modeli Garmin Lily! Forši!

Parasti mēs nedalam – vīriešu / sieviešu, lielākā daļa pulksteņu ir pielāgoti cilvēkiem, kuriem tie patīk, neskatoties uz dzimumu, bet par šo laikam pavisam droši var teikt – šis ir ļoti sievišķīgs. Ļoti glīts, ļoti elegants, bet arī funkcionāls un gudrs.

Dizains

Garmin Lily ir maziņš. Tas ir vēl mazāks, nekā bija radies priekšstats no bildēm. Vismaz tāda bija mana reakcija, kad atvēru kastīti. Tam ir pavisam šaura siksniņa, un pavisam apaļš ekrāns. Ekrāna fons, kas interesanti, nav viendabīgā krāsā, bet tas ir rakstains. Forši!

Pats ekrāns nav krāsains, bet uz rakstainā fona, tas izskatās labi. Tas ir skārienjūtīgs, diezgan ātri un viegli saprotams, kā arī tam ir viena podziņa erkāna lejas daļā.

Garmin Lily pieejami dažādi ekrāna pulksteņa dizaini.
Garmin Lily ir ļoti glīts pulkskteņa fons.

Jāatdzīst, ka lietojamība ir gan vienkārša, intuitīva. Bet par to video!

Garmin Lily lietojamība – video

Sporta funkcijas

Garmin Lily ir vairāki sporta veidu profili, kurus Tu vairi izvēlēties – skriešana, iešana, joga, pilates, aŗī baseins un vēl daži. Tos pielāgot var aplikācijā, kopā pavisam ir 13 dažādi sporta veidu profili.

garmin lily
Garmin Lily būs noderīts arī sportam!

Ja Tu sporto nopietni – tad Tev jāņem vērā divas lietas – pirmkārt, pulkstenim pašam nav GPS. Ja dosies skriet, tad “aizņemsies” GPS funkcionalitāti no telefona, ja telefons būs līdzi un savienots ar Lily. Ja telefons nebūs līdzi, tad tas aprēķinās distanci balstoties uz kustībām – bet tā precizitāte būs apšaubāma.

Ja brauksi ar velo, tad arī Tu vari izmantot telefona GPS, bet, ja telefons nav līdzi, tad distanci un ātrumu tas aprēķināt nemācēs.

Otra lieta, kas svarīga – šim pulkstenim Tu nevarēsi pievienot pulsa jostiņu labākai precizitātei. Pašam pulkstenim ir optiskais pulsa sensors, kas mums izskatījās diezgan labs precizitātes ziņā, bet pie lielākas intensitātes tie tomēr mēdz būt neprecīzi.

Ja pievienot pulsa jostiņu un GPS Tev ir svarīgas funkcijas, bet joprojām vēlies ļoti glītu pulksteni, tad ieteiktu skatīties uz Garmin Venu SQ, Venu SQ music, Garmin Vivoactive 4s vai Garmin Venu.

Ikdienas aktivitāšu funkcijas

Šis pulkstenis ir vairāk domāts tieši cilvēkiem, kuriem svarīgi sekot līdzi ikdienas aktivitāšu datiem, un šis, kā jau Garmin pulkstenis, to dara visaptveroši.

garmin connect dati
Garmin Connect aplikācijā atradīsim visus ikdienas aktivitāšu datus

Mēs varam sekot līdzi ikdienas soļu daudzumam, miega datiem, stresa līmenim, kā arī, tas aprēķina ķermeņa baterijas līmeni un miegā mēra skābekļa līmeni asinīs. Bet par visu pēc kārtas..

Soļu skaitīšana

Soļi ir svarīgi! Daudziem no mums ir mazkustīgs dzīvesveids, sēžam pie darba galda, sēžam mašīnās un sēžam dīvānos. Ir labi uzstādīt mērķi noiet noteiktu daudzumu soļu dienā un to arī sasniegt!

Ar Garmin Lily Tu varēsi to ļoti labi darīt un visus datus ērti aplūkot Garmin Connect aplikācijā.

Miega dati

Ja atstāsi pulksteni uz rokas nakts laikā, tas mērīs miega ilgumu un kvalitāti. Varēsi novērot kādu ietekmi uz miegu atstāj vēlās vakariņas, pāris vīna glāžu, izvēdināta guļamistaba, fiziskas aktivitātes vai TV ekrāns līdz pat gulētiešanai.

Protams, instintīvi mēs zinām, kā katra no šīm lietām var miegu ietekmēt, bet tomēr, kad paši redzam datus, tas uz mums atsāj lielāku iespaidu.

Un Garmin Lily ir pietiekami mazs, lai nebūtu neērti to atstāt uz rokas. Datus, līdzīgi kā ar soļiem, varam aplūkot Garmin Connect aplikācijā.

Stresa līmenis

Stresa līmenis ir interesants rādītājs. Garmin pulkstenis mērīs stresa līmeni balstoties uz sirds ritma mainīgumu, un šis rezultāts var likt Tev vairāk aizdomāties par to, cik stresaina ir mūsu ikdiena, cik lielu stresu mēs uzliekam ķermenim ar fiziskām aktivitātēm un, iespējams, tas mums atgādinās atrast laiku sev – atpūsties! Forši!

Grūtniecības un menstruālā cikla izsekošana

Izmanto Garmin Connect aplikāciju, lai sekotu līdzi mēneša ciklam vai grūtniecībai. Visi dati, tādejādi, būs vienā aplikācijā, kas ļaus iegūt vēl lābāku sapratni par savu ķermeni.

Izmanto arī Garmin Index S2 viedos svarus vēl visaptverošākai sapratnei par savu ķermeni!

Paziņojumi no telefona

Notifikācijas

Garmin Lily, protams, savienojas ar iOS un Android telefoniem un Tu varēsi savā pulkstenī saņemt paziņojumus par telefonā notiekošo. Gan zvanus, gan WhatsApp, gan sms, gan citus paziņojumus.

LiveTrack

Ja Tu ej skriet vai braukt ar velo un Tev līdzi ir telefons, Tu vari ļaut saviem tuvajiem cilvēkiem sekot līdzi Tavai atrašanās vietai. Varbūt tas Tev var likt justies drošāk.

Baterijas izturība

Baterijas izturība šādam mazam pulkstenim ir ļoti pieklājīga – līdz 5 dienām! Vai tas izturēs visas pieces dienas, protams, atkarīgs no lietošanas, bet pēc mūsu pieredzes tā apmēram arī ir. Forši!

Noslēgumā

Garmin Lily ir ļoti glīts pukstenis, aktivitāšu ierīce, sporta partneris un dizaina aksesuārs.

Esam pārliecināti, ka Garmin Lily būs ļoti pieprasīts modelis, jo tā mazais izmērs, dizains un funkcionalitāte ir tiešām iespaidīga. Pie tam – baterija iztur pat līdz 5 dienām. Lieliski!

Pasūti savu Garmin Lily!


Patīk mūsu raksti? Seko līdz facebook’ā un instagram’ā, nepalaid garām nākamo. Pieseko arī mūsu youtube kanālam!

Pievienojies arī mūsu Strava klubam! Piedalies izaicinājumos un laimē balvas!

6 comments

 1. Zane

  Labdien! Kāda ir savienojamība ar tālruni Huawei p30 pro (EMUI 10.1.0.191; Android 10)? Esmu lasījusi, ka Garmin un Huawei tā īsti “nedraudzējas”, vai tā joprojām ir taisnība? Būtu žēl nopirkt skaistu un noderīgu pulksteni ar kuru nāksies ‘čakarēties’.

  1. Māris Berķis

   Šķiet, ka pēdējā laikā arvien mazāk dzirdam par šāda veida problēmām, liekas ka ar atjauninājumiem ir šīs problēmas atrisinātas. Bet gadās visādi.
   Katrā gadījumā – ja Jūs pasūtat šo pulksteni un netrādā – Jums ir 2 nedēļu atgriešanas iespēja. Ja strādā un pārstāj strādāt vēlāk – Jūsu pulkstenim ir garantija.

 2. Elīza

  Sveiki! Man intetesē vai pulkstenim ir iespēja nomainīt ekrānu,uzlikt kādu bildi?

  1. Inga

   Sveiki. Pulkstenim Lily ir iespējams noklusejuma uzlikt lai visu laiku fonā ir redzams pulkstenis nevis iebūvētas fona varavīksnes?
   Man telefonam ir uzlikta kreisa rokā un maksimālā jutiba tā jābūt lai ieslēgtos ekrāns vajag pāris reizes roku ļoti strauji pagriezt vai pakrarit? Vienkārši pagriezot locītavu kā video radīts ekrāns neiesledzas…tā tam jābūt?

 3. Anna

  Kāda ir iespēja salasīt informāciju no pulksteņa displeja saulainā laikā.

 4. Saniat

  Vai pulkstenī pieeja arī latviešu valoda?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *