Garmin Venu 2 – kas jauns?

garmin venu 2s
Klāt Garmin Venu 2 un Venu 2s – tagad divos izmēros

Garmin nupat laida klajā jaunu, uzlabotu Venu versiju, proti, Garmin Venu 2! Forši! Garmin Venu iznāca pirms aptuveni pusotra gada, tas ir ļoti glīts modelis, ļoti pieprasīts un tas ir līdz šim vienīgais modelis ar Amoled ekrānu. Un tagad notikusi evolūcija – ir klāt Garmin Venu 2 un Garmin Venu 2s.

Pirmie pāris modeļi jau ir mūsu rokās šajā rakstā tātad par to, kas jauns, kas savādāks.

Kas vispār ir Garmin Venu 2?

Pirms mēs ķeramies klāt jaunumiem – dažos vārdos par to, kas ir Venu/ Venu 2, ja Tu neesi pazīstama/-s ar Garmin piedāvājumu.

Proti – Garmin Venu 2 ir viedpulkstenis, tam ir GPS (skriešanas/velo/iešanas ātrumam, distancei), tam ir optiskais pulsa mērītās (var pievienot arī pulsa jostiņu) un PulseOx sensors (mēra skābekļa piesātinātību asinīs), tas ir ūdensizturīgs – ar to var peldēt un baseinā tas mācēs saskaitīt nopeldētos baseinus. Pulkstenim ir arī barometriskais altimetrs, tas mācēs saskaitīt kāpuma metrus, kā arī, tam ir sporta veidi, kā kalnu slēpošana / snovboards – šajos sportos tas mācēs saskaitīt nobraucienus un sniegs datus par katru nobraucienu atsevišķi.

garmin venu 2s - testējam
Jauno Garmin Venu 2s jau testējam – drīzumā arī plašāks apskats

Šis pulkstenis ir arī lielisks ikdienas pulkstenis – tas skaitīs soļus, miegu, stresu, mērīs ķermeņa baterijas līmeni, uzkāptos stāvus, sadedzinātās kalorijas, elpošanas biežumu. Tas parādīs paziņojumus no telefona, visus datus mēs varam ērti pārskatīt Garmin Connect aplikācijā.

Pulkstenim ir iespējams pievienot maksājuma karti, maksāt ar to veikalā – ja maks un telefons atstāts mājās.

Garmin Venu 2 var ielādēt mūziku (gan iekopēt mp3., gan ievielikt Spotify plejlisti), savienot to ar bezvadu austiņām un klausīties mūziku, podkāstus, audiogrāmatas, telefonu atstājot mājās. Forši!

Lūk, tas īsumā, plašāk par šīm funkcijām var aplūkot arī Garmin Vivoactive 4/4s apskatu, kas ir līdzīgs modelis. Bet tagad gan par to, kas jauns…

Garmin Venu 2 ir ļoti labs ikdienas viedpulkstenis, kā arī funkcionāls sporta partneris

Garmin Venu 2 dizanis

Garmin Venu iepriekš bija pieejams vienā izmērā (43,2mm diametrs), bet tagad būs pieejami divi izmēri, tāpat kā tas ir ar Garmin Vivoactive 4/4s. Tātad Garmin Venu 2 (45mm diametrā) un Garmin Venu 2s (40mm diametrā).

Tā, mūsuprāt, ir laba ziņa, mazais izmērs būs labāk piemērots mazām rokām, parasti sievietēm, bet čaļiem visbiežāk piemērotāks būs lielais izmērs.

Pulksteņu krāsas – Garmin Venu 2s pieejams veselās četrās krāsās, bet Garmin Venu 2 – divās.

Ekrāns, protams, šim modelim ir ļoti, ļoti patīkams, ļoti labas izšķirtspējas. Jaunajā modelī ir arī mazliet savādākas grafikas, lai lietošanas pieredze būtu vēl patīkamāka nekā agrāk.

garmin venu 2s melns balts
Rakstot šo rakstu mums ir pieejamas divas krāsas Garmin Venu 2s, bet drīzumā arī Garmin Venu 2 un pārējās Venu 2s krāsas būs mūus digitālajos plauktos

Garmin Venu 2 baterijas izturība

Baterijas izturība viedpulksteņiem ir ļoti svarīga, Tu nevēlēsies to lādēt katru dienu. Jaunajam Garmin Venu 2 ir tiešām iespaidīgi baterijas dati, šādam viedpulkstenim ar šādu ekrānu, kas nedzirdēts – tas izturēs līdz 22 stundām GPS režīmā, līdz 11 dienām ikdienas/viedpulksteņa režīmā. Tas ir tiešām ļoti daudz!

Bet, lai skaidrāks skats, lūk tabula. Iekļāvām arī Garmin Vivoactie 4/4s un Venu SQ, Venu SQ music – jo šie visi ir salīdzināmi modeļi.

Garmin Venu 2Garmin Venu 2sGarmin VenuGarmin Vivoactive 4Garmin Vivoactive 4sGarmin Venu SQGarmin Venu SQ Music
GPS režīmā, bez mūzikaslīdz 22hlīdz 19hlīdz 20hlīdz 18hlīdz 15hlīdz 14hlīdz 14h
GPS režīmā ar mūzikulīdz 8hlīdz 7hlīdz 6hlīdz 6hlīdz 5hlīdz 6h
Ikdienas viedpulksteņa režīmālīdz 11 dienāmlīdz 10 dienāmlīdz 5 dienāmlīdz 8 dienāmlīdz 7 dienāmlīdz 6 dienāmlīdz 6 dienām

Uzlabotas un jaunas funkcijas

Jaunajā pulkstenī, protams, ir daudzas uzlabotas funkcijas un dažas pavisam jaunas. Aiziet!

Health snapshot

Interesanta jauna funkcija – health snapshot. Mēs kādā brīdī varam palaist šo “treniņu” (jo tas atrodams pie sporta profiliem), tad mums jāsēž pavisam mierīgi, nekustīgi 2 minūtes un tas veic mērījumus. Ideja vienkārša – ja mēs regulāri piefiksējam svarīgākos datus, mēs redzam tendences kā tie mainās, mēs arī vairāk to apzināmies un varbūt pieņemam lēmumus, kas šos datus var uzlabot. Forši!

Jauns miega skaitlis

Miega kvalitātes datos tagad mēs redzam skaitli no 0 līdz 100, kas apzīmē mūsu kopējo kvalitāti. Nav jāzīlē, vai miega ilgumas un dziļā miega ilgums kopā sniedz optimālu rezultātu, tagad Garmin gudrie algoritmi paši to izvērtē.

garmin venu 2 sleep
Tagad pieejams jauns, viegli uztverams miega novērtējums

Fitnesa vecums 2.0

Garmin lietotāji jau sen var atrast savu fitnesa vecumu Garmin Connect aplikacijā, bet tagad Garmin saka, ka šis mērījums ir gudrāks, kā arī mēs to redzam uzreiz pulksteņa ekrānā. Tas pulsometru čalis, kā izrādās, ir 30 gadu vecs, kas ir patīkami, jo pēc pases sanāk 37.

Garmin ņems vērā Tavu aktivitāti, sirds ritmu miera stāvoklī, kā arī ķermeņa tauku līmeni, līdz ar to, šis rādītājs būs precīzāks, ja izmantosi arī Garmin gudros svarus Garmin Index 2.

garmin venu 2
Jaunajā Venu 2 ir uzlabots fitnesa vecuma algoritms. 30 – ir ok priekš 37 gadīga.

Uzlaboti spēka treniņi

Ja Tu veic spēka treniņus, tad Tev patiks vizualizētie treniņi Garmin Venu 2 ekrānā – tagad ar uzlabotām vizualizācijām. Izvēloties treniņus mēs redzēsim, kurām muskuļu grupām jābūt noslogotām. Šādā veidā mēs varam būt droši, ka izpildam vingrinājumu pareizi. Forši!

Jauni sporta profili

Jaunajā Garmin Venu 2 ir jauni sporta veidu profili – klinšu kāpšana telpās (Bouldering un Climb Indoor), kā arī Hiit treniņi. Tavs Garmin Venu 2 tiešām būs piemērots Taviem treniņiem, lai ko arī Tu darītu!

garmin venu 2

Noslēgumā – mūsu domas

Garmin Venu 2 noteikti būs modelis ar kuru būs apmierināti ļoti daudzi tā lietotāji. Ļoti patīkami pārsteidz jaunie baterijas izturības rādītāji un dati kļūst arvien jēgpilnāki. Patīk, ka tagad pieejami divi izmēri – tas būs piemērotāks gan mazām, gan lielām rokām, un tā dizains – grūti pat noticēt, ka tik izskatīgs viedpulkstenis ir tik ļoti spējīgs un noderīgs arī sportā.

Garmin, kā jau Garmin – turpina radīt ļoti labas ierīces. Ja Tu vēlies Garmin Venu 2 uz savas rokas – pasūtī to šeit – Garmin Venu 2 vai Garmin Venu 2s.


Patīk mūsu raksti? Seko līdz facebook’ā un instagram’ā, nepalaid garām nākamo. Pieseko arī mūsu youtube kanālam!

Pievienojies arī mūsu Strava klubam! Piedalies izaicinājumos un laimē balvas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *