Garmin Venu 3 un Venu 3s – kas jauns?

garmin venu 3

Garmin nupat izziņoja Venu 3 un Venu 3s. Jaunus pavisam smukā gala pulksteņus! Izskatās tie vēl labāk, spēj tie vēl vairāk. Bet par visu pēc kārtas.

Dizains

Garmin Venu 3 pieejams divos izmēros. Lielais un mazais. Venu 3 un Venu 3s. Venu 3 izmērs ir 45x45x12mm, un tam ir 35.4mm diametra ekrāns. Venu 3s ir 41x41x12m un tā ekrāns diametrā ir 30.4mm.

Garmin Venu 3 ieejams divās krāsās. Balts un melns, tā vienkārši izsakoties. Baltajam ir sudrabkrāsas elementi, melnajam viss ir melns.

Garmin Venu 3s ir pieejams piecās krāsās. Visas ļoti smukas, rozīgs, zelta krāsā, melns, tāds uz zaļo pusi. Godīgi sakot, mans vārdu krājums ir par švaku, lai šīs krāsas pienācīgi aprakstītu.

Garmin Venu 3 un Venu 3s visām versijām ir amoled skārienjūtīgs ekrāns, kas izskatās burvīgi. Visiem ir silikona siksniņa, kuru viegli nomainīt, ja ir vēlme pielāgot pulksteni noskaņojumam.

Visas versijas izskatās burvīgi. Nāc ciemos, apskati dzīvē!

garmin venu 3
garmin venu 3

Lietojamība

Ja Tev ir bijusi pieredze ar Garmin skārienjūtīgiem ekrāniem, tad redzēsi, ka lietojamība ir mazliet savādāka nekā iepriekš. Zem galvenās pogas (augšējās), tagad ne tikai sporta veidi, bet arī Appi, tādi kā Garmin Pay, mūzika, lukturītis, modinātājs un citi.

Vidējo podziņu mēs varam nodefinēt, kā vēlamies. Būtībā šī podziņa ir īsceļš uz kādu funkciju, kas Tev vajadzīga pa rokai.

Ja Tev nav bijusi pieredze ar Garmin, tad, protams, Tev šeit viss jauns. Skaties video:

Garmin Venu 3 un Venu 3s cenas

Lūk, aktuālais piedāvājums un cenas. Iegādāties piedāvājam arī ari aizdevums.lv – maksā pa daļām ar bezprocentu sadalīto maksājumu.

Baterijas izturība

Garmin Venu sērijas pulksteņu baterijas izturība ļoti atkarīga no tā, kā Tu to lietosi. Divi lielākie baterijas patērētāji ir spilgtais ekrāns un GPS. Ja Tu daudz sporto, izmantojot GPS, tev, protams, tas būs jālādē biežāk. Ja Tev ikdienā ekrāns būs izslēgts, tad tas izturēs līdz pat 14 dienām.

Garmin Venu 3Garmin Venu 3sGarmin Venu 2 PlusGarmin Venu 2Garmin Venu 2s
ikdienas režīmālīdz 14 dienāmlīdz 10 dienāmlīdz 9 dienāmlīdz 11 dienāmlīdz 9 dienām
ikdienas režīmā (ekrāns vienmēr ieslēgts)līdz 5 dienāmlīdz 5 dienāmlīdz 2 dienāmlīdz 2 dienāmlīdz 2 dienām
baterijas taupības režīmālīdz 26 dienāmlīdz 20 dienāmlīdz 10 dienāmlīdz 12 dienāmlīdz 10 dienām
GPS All-systems GNSS mode (ar vislielāko precizitāti)līdz 26hlīdz 21h
GPS GPS GNSS modelīdz 20hlīdz 15hlīdz 24hlīdz 22hlīdz 24h
GPS (GNSS mode) + mūzikalīdz 11hlīdz 8hlīdz 8hlīdz 8hlīdz 8h

Jaunas funkcijas

Miega treneris

Miega mērīšana jau sen ir Garmin pulksteņos un tagad mums ir arī miega treneris. Būtībā tas izpaužas kā ieteikums, cik ilgi vajadzētu gulēt.

Šobrīd šī lieta izskatās diezgan primitīva. Esmu redzējis, ka man rekomendē 7h50min, esmu redzējis, ka man iesaka 8h. Pēc pāris naktīm, kad sanāca gulēt 5-6h, treneris sacīja, ka vajag 8h30min. Ok, forši, kaut kas mainās, man uz rokas ir atgādinājums, ka vajadzētu vienu nakti arī izgulēties.

Bieži ir redzēts, ka jaunas lietas sākumā ir tādas vienkārši. Esmu pārliecināts, ka ar atjauninājumiem šī funkcija kļūs arvien izsmalcinātāka un noderīgāka.

garmin venu 3 sleep
Garmin Venu 3 pieejams miega treneris!

Reģistrē diendusas

Kopā ar miega treneri, tagad beidzot Garmin arī spēj saprast diendusas. Es ceru, ka kādu dienu man dzīve ļaus šo patesetēt, pagaidām nesanāk.

Rīta atskaite

Rīta atskaite jau labu laiku ir pieejama top modeļos, Garmin Fenix 7 Pro, Garmin Epix Pro un Forerunner 965. Tagad arī Venu sērijas pulkstenī.

Kas tas ir? Tā ir tāda forša lieta, kuru apskatīt katru rītu. Mēs redzam miega datus, redzam ikdienas soļu mērķi, laika apstākļus, HRV statusu,..

Dienas atskaite

Vakarā Venu 3 mums paziņo, kā aizvadīta mūsu diena. Pagaidām es esmu redzējis divus paziņojumus – vai nu man ir bijusi ļoti aktīva diena un vajadzētu atpūsties vai arī man ir bijusi ļoti mierīga diena, un varbūt man vajadzētu kādu vakara jogu uztaisīt.

Šādi atgādinājumi palīdz mums pašiem apdomāt, kāda īsti ir bijusi mūsu diena un varbūt varam dzīvot mazliet apzinātāk un pieņemt labākus lēmumus.

garmin sports

Foršāks Body Battery – redzam, kas to ietekmējis

Līdz šim mēs vienkārši redzam, kāds ir mūsu Body Battery – no viens līdz simts. Cerams, ka pa nakti esam uzlādējušies un no rīta esam tuvu 100.

Bet, kas tieši ietekmē mūsu bateriju pieaugumu vai kritumu – to mēs tagad varam redzēt Garmin Venu 3.

Lielāku burtu režīms

Ja Tev nav tā labākā redze, Tu vari uzlikt lielāku fontu režīmu un saskatīt informāciju ekrānā Tev būs vieglāk. Kādam sīkums, kādam citam ļoti svarīgs uzlabojums.

Jauni sporta profili

Ir tā, ka Venu sērijas pulksteņi ir mazāk sportiski, nekā teiksim Forrerunner sērija. Bet, būtībā, Venu 3 arī ir super labs sporta pulkstenis.

Protams, tam ir ļoti labs GPS un labs pulsa mērītājs. Intensīviem treniņiem vai sporta veidiem, kur tiek nodrabinātas rokas vari pievienot pulsa jostiņu.

Tagad ir jauns sporta veids – ratiņkrēsls. Super! Kādam tas ir ļoti noderīgi.

Tagad šajā pulksteņi ir arī peldēšana atklātos ūdeņos. Peldēšana baseinā jau sen ir gandrīz visos Garmin, bet atklāti ūdeņi vienmēr ir bijis modeļos, kas skaitās nopietni triatlonistiem piemēroti darba rīki. Tagad, seko līdzi peldēšanai ārā arī ar Venu 3.

Savienojamība ar velo jaudas sensoriem – vēl viena funkcija, kas parasti ir rezervēta super sportiskajiem. Bet, kādēļ ne, ja nu gribas, izmanto kopā ar Venu 3.

Vairums šīs lietas neizmantos vidējais Garmin Venu 3 lietotājs un tas nekas. Tev neviena funkcija netraucēs to lietot. Šajos pulksteņos ir daudz funkciju, lai tie būtu pielāgojami mums katram. Viens vairāk izmantos sporta funkcijas, cits ikdienas funkcijas. Katram savs, bet visi var izmantot Venu 3.

Jauns optiskais sensors (kā Fenix 7 Pro, Epix Pro)

Tagad Venu 3 ir jaunākās paaudzes pulsa mērītājs, kas būs precīzāks. Protams, intensīvam sportam, joprojām labāk izmantot pulsa jostiņu, bet ikdienā vai mierīgi izejos paskriet – noteikti būs labi.

Labāks GPS

Ja Tu vēlies aizbraukt uz, piemēram, Čikāgas maratonu, Tev būs jāskriet starp debesskrāpjiem, kas apgrūtinās GPS uztveršanu. Arī, ja Tu dodies biezos mežos, GPS var nestrādāt perfekti.

Ar jauno Venu 3, visticamāk, problēmu nebūs. Izmanto “All systems” GPS režīmu un precizitāte būs laba. Ņem vērā, ka All-systems patērē mazliet vairāk enerģijas, tādēļ baterija izlādēsies ātrāk.

Noslēgumā

Jaunie Garmin Venu 3 un Garmin Venu 3s ir ļoti izskatīgi un ļoti funkcionāli pulksteņi. Vai tas ir priekš Tevis? Ja Tu vēlies elegantu viedpulksteni, kas tiks galā ar visdažādākajiem sporta uzdevumiem, tad jā – šis pulkstenis ļoti iespējams ir priekš Tevis!

Nāc ciemos uz mūsu veikalu Cēsu ielā 31, apskati to dzīvē!

3 comments

 1. Ieva Martina Pakalna

  Kad Garmin plāno ieviest “gudro” modināšanu.
  Tas jau jūt dziļo un rem miegu. Tas varētu modināt tad kad miega cikla fāze – ir nomodā – kā tas ir lētākiem / vienkāršākiem pulksteniem

  1. Māris Berķis

   Diemžēl nemācēšu atbildēt, nav manā rīcībā šādas informācijas

 2. Labdien, kā var pulksteni savienot ar Samsung telefonu, lai darbotos modinātāja saplānotie zvani? Man katru dienu ir nepieciešami dažādi un to ir diezgan daudz. Lai varētu atcelt modinātāju pulkstenī. Nopirku pulksteni, bet pat neiedomājos, ka nav šādas funkcijas. Esmu vīlusies. Vai arī nemāku šo funkciju pieslēgt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *