Garmin Venu SQ – kāds tas ir?

Jaunie Garmin Venu SQ būs pieejami ar vai bez mūzikas un dažādās krāsās. Pirmie jau klāt!

Garmin nupat nāca klajā ar jaunu modeli – Venu SQ (un Venu SQ Music)! Kas tas ir, kā tas izskatās, ko tas māk – par to šajā rakstā!

Garmin Venu iznāca apmēram pirms gada un šis ir Venu SQ – kvadrātisks mazais Venu brālis. Šis nav apaļš, bet gan tainsstūrveida (no tā arī nosaukums SQ (squere)) un šim viedpulkstenim ir daudzas labās Garmin labās funkcijas – laba baterija, sporta funkcijas un daudz kas cits. Bet, par visu pēc kārtas.

Garmin Venu SQ dizains

Jā, tātad šis modelis ir tainsstūrveida, tam ir divas podziņas, krāsains skārienjūtīgs ekrāns.

Ekrāns ir ļoti glīts, spīdīgs. Tas ir spīdīgāks, kā Vivoactive 4, 4s, bet tas nav gluži tik spožs kā Venu Amoled ekrāns. Specifikācijā rakstīts, ka šim modelim ir 240px x 240px izšķirtspēja, kamēr Venu tā ir 390px x 390px.

Venu SQ būs pieejami dažādās krāsās un to siksniņas ir viegli nomaināmas. Forši!

Pulkstenis ir neliels, ļoti viegls un tas izskatīsies labi arī uz mazas rokas!

Galvenās Garmin Venu SQ funkcijas

Sportam

Garmin Venu SQ ir pilnvērtīgs pulkstenis sportam, tam ir GPS, tas izmantojams dažādos sporta veidos. Tam ir optiskais pulsa mērītājs, kā arī ir iespēja pievienot HRM-Dual pulsa jostiņu.

Ar šo pulksteni droši varēsi skriet, vingrot, braukt ar riteni, SUPot un peldēt baseinā, bet šeit nebūs daudzas advancētākas funkcijas sportam – atjaunošanās novērtējums, iespējas pievienot jostiņas, kas mēra skriešanas dinamikas datus vai strādā baseinā, tāpat nevarēs savienot to ar velo jaudas sensoriem vai direct drive trenažieriem. Bet lielākajai daļai no mums ar esošajām funkcijām pilnīgi pietiks.

Garmin Venu SQ ir pilnērtīgs GPS pulkstenis sportam

Ikdienas aktivitātes

Šis būs pilnvērtīgs ikdienas aktivitāšu pulkstenis – tas mērīs noietos soļus, distanci, ikdienas stresu, ikdienas ķermeņa baterijas līmeni, skaitīs aktīvās minūtes, kā arī mērīs skābekļa piesātinātības līmeni.

Pulkstenis mērīs miegu, ja vien atstāsi to uz rokas pa nakti. Tas mērīs arī ieelpu/izelpu skaitu un, ja Tev ir ziņkārīgs, atvērts prāts, tad šis pulkstnis var kalpot par lielisku ierīci, kas palīdzēs Tev saprast sevi.

Viedās funkcijas

Mūzika

Garmin Venu SQ ir pieejams divās versijās – ar mūziku un bez. Forši! Ja izvēlēsies mūzikas versiju, varēsi pievienot austiņas un klausīties mūziku sportojot telefonu atstājot mājās.

Garmin Pay

Garmin Venu SQ ir arī Garmin Pay. Tu vari pievienot maksājuma karti un norēķināties ar to veikalā.

Viedie paziņojumi

Protams, arī viedie paziņojumi. Savienot pulksteni ar Garmin Connect aplikāciju un Tu redzēsi pulkstenī paziņojumus. Tu vari arī pacelt vai atteikt ienākošu zvanu. Ja Tu izmanto Android telefonu, tad Tev būs iespēja atbildēt uz sms ar iepriekš sagatavotām ziņam. iOS gan šādu funkciju nepieļauj.

Baterijas izturība

Priekš neliela viedpulksteņa baterijas izturība šādai ierīcei ir tiešām iepriecinoša.

Specifikācijā atradīsi šādus rādītājus:

Ikdienas režīmā – līdz 6 dienām;
GPS režīmā klausoties mūziku – līdz 6h;
GPS režīmā bez mūzikas – īdz 14h.

Protams, daudz kas atkarīgs no tā cik daudz šo pulksteni izmantosim. Mūsu testa pulkstenis ir iestatīts, lai ekrāns ir vienmēr ieslēgts (tas patērē daudz enerģijas), ir izskriets viens treniņs (apmēram 1h, bez mūzikas, ar GPS) un pēc 48h kopš tas ir lietots baterijas līmenis šobrīd ir 38%. Ir ok!

Garmin Venu vs Garmin Venu SQ

Apaļais Garmin Venu ir dārgāks, un protams, jautājums, ar ko šie atšķiras. Lūk dažas lietas ko atradām:

  1. Venu ir labākas izšķirtspējas ekrāns.
  2. Venu ir barometriskais altimetrs. Venu SQ nav. Līdz ar to, Venu SQ neskaitīs uzkāptos stāvus, būs neprecīzāka augstuma metru līkne, nebūs tik interesanti tādos sporta veidos kā snovbords vai kalnu slēpošana.
  3. Venu ir vizualizēti treniņi ar nelielu animāciju, kā izpildīt vingrinājumus.
  4. Venu SQ ir piejami dažādi treniņi, bet, kā tieši izpildīt treniņu – jāzina pašam.

Cenas

Cenas Garmin Venu SQ ir tiešām iepriecinošas. Ļoti pieejamas, ņemot vērā plašo iespēju klāstu!

Nobeigumā

Garmin Venu SQ būs cenā pieejamāks GPS viedpulkstenis, bet joprojām ļoti funkcionāls un ļoti glīts. Ļoti piemērots cilvēkiem, kas vēlas sākt sportot, sākt pievērst uzmanību savu aktivitāšu daudzumam.

Esi gatava/-s sākt kustēties vairāk? Pasūti šeit – Garmin Venu SQ un Garmin Venu SQ Music.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *