GoPro aksesuāri velobraukšanai

GoPro aksesuārs Tavam velobraucienam

Noskaties mūsu video par GoPro aksesuāriem no zeltainās Siguldas! Un zemāk – lasi par katru aksesuāru un atrodi linkus uz veikalu!

Pirmās personas skatam

GoPro Chesty

GoPro Chesty, visticamāk, ir vispopulārākais GoPro aksesuārs ar kuru var iegūt ļoti labu kadru braucot ar velo. It īpaši, ja traucies lielā ātrumā!

Es izmantoju GoPro Seeker somu, kuras komplektā ir stirpinājums krūtīm. Pati soma šādiem izbraucieniem ir perfekta – ērta, neliela, bet pietiekami ietilpīga.

Mājas lapā:

GoPro Chesty
GoPro Seeker soma
GoPro Sports Kit (komoplektā ir Chesty)

Ķiveres stiprinājumi

Mūsu video mēs izmantojam standarta ieliekto lipekli, ko var piestiprināt pie ķiveres, kas nāk komplektā, kad iegādājies GoPro kameru. Bet komplektā GoPro Grab Bag, tas pieejams arī atsevišķi.

Vēl iesakam apdomāt GoPro Helmet Front and Side mount. Tiem, kuri brauc ekstrēmāk!

Mutes stiprinājums

Mutes stiprinājums GoPro Bite Mount ir ļoti labs aksesuārs ceļošanai – tas ļauj iegūt ļoti feinas pirmās personas bildes un video, un – ar to var iegūt kādu labu kadru arī braucot ar velo!

Šis mazais aksesuārs ir ļoti vērtīgs aktīva cilvēka GoPro aksesuāru kolekcijā.

gopro bite mount

Stiprināšanai pie velo

Universālais kareivis GoPro Jaws

GoPro Jaws izmantoju visur – arī velobraucienos. To ērti var piekabināt pie rāmja, stūres, sēdekļa stutes un citās vietās, lai iegūtu interesantus skatus. 

Kas vēl svarīgi – brīdī, kad kameru neizmanto – ar Jaws to var ērti piekabināt pie velo rāmja – kamera netraucē un varu mīties arī sportiskāk.

GoPro Jaws var ērti arī paņemt rokā, izmantot kā selfijkoku. Vienvārdsakot – ļoti labs aksesuārs piedzīvojuma iemūžināšanai.

gopro jaws

GoPro Handlbar / Seatpost / Pole Mount

Es savā video šos stiprinājumus neizmantoju – cenšos izlīdzēties ar GoPro Jaws. Bet, ja Tu vēlies nofilmēt interesantus kadrus, piestiprinot kameru visdažādākajās vietās – izmanto šo stirpinājumu komplektu!

Pasūti mājās lapā – GoPro Handlbar / Seatpost / Pole Mount.

gopro handlbar

Baterijas

Neaizmirsti par baterijām

Ja kamerai beigsies baterija, nebūs vairs svarīgi, kādi aksesuāri ir Tavā kolekcijā.

Noteikti iesakam katrā piedzīvojumā pāris rezerves baterijas turēt tuvumā. Vislabāk, rekomendējam pasūtīt papildu bateriju kopā ar lādētāju!

Pasūti savu bateriju:

GoPro Hero9/10
GoPro Hero 8, Hero 7, Hero 6, Hero 5
GoPro Max 

Ar lādētāju:

GoPro Hero9/10
GoPro Hero 8, Hero 7, Hero 6, Hero 5
GoPro Max