GoPro Hero 7 Black apskats

Klāt jauni GoPro – jau septītā sērija un šoreiz jauns ir uzreiz viss klāsts – GoPro Hero 7 White, GoPro Hero 7 Silver un GoPro Hero 7 Black. Silver un White versijas ir lētākas, bet mums visvairāk interesēja tieši GoPro no augšējā plauktiņa – Hero 7 Black. Ņēmām vienu, lietojām, spēlējāmies un eksperimentējām un lūk, klāt ir šīs kameras apskats.

Ja Tev patīk lasīt, zemāk ir aprakstīti šīs kameras jaunumi, ja ne, tad šajā video īsi par svarīgāko:

 

Kas jauns GoPro Hero 7 Black?

Pēc ārējā izskata tā ir gandrīz tāda pati kā Hero 6 Black un Hero 5 Black, atšķiras vienīgi ar to, ka šai virsū ir septītnieks un kamera patiešām ir gandrīz melna. Tas forši. Bet, tas nav tas svarīgākais.

Lūk, dažas lietas, kas man šķita tiešām nozīmīgas:

Lietojamība

Jaunajam GoPro Hero 7 Black ir svādāks “interfeiss”. Cik laika vajadzēja, lai pie tā pierastu? Tieši necik. Tas ir tiešām intuitīvs un ērts, un rodas sajūta, ka kamera reaģē uz maniem pirkstu uzspiedieniem krietni ātrāk nekā iepriekšējais modelis. Tas ir forši!

[ux_slider timer=”4500″ arrows=”true” bullets=”true” auto_slide=”true” nav_color=”dark”] [ux_image id=”11134″] [ux_image id=”11133″] [ux_image id=”11132″] [ux_image id=”11131″] [ux_image id=”11130″] [ux_image id=”11129″] [ux_image id=”11128″] [/ux_slider]  

HyperSmooth video. Superstabilizācija!

Superstabilizācija ir, manuprāt, vislielākā atšķirība starp jauno modeli un iepriekšējo, jo, galu galā, GoPro ir kamera kustībai un, ja reiz kustībai, tad staipīt līdzi GoPro Karma Grip var būt nepraktiski vai pat neiespējami. Līdz šim filmējot Aplīša sarunas, izmantoju Hero 6 Black un GoPro Karma Grip un šī instalācija sver diezgan daudz un garākās sarunās tas nav patīkami. Ja jaunā Hero 7 Black ļaus atteikties no stabilizatora, tas pulsometru čalis būs pavisam priecīgs. 

Superstabilizācija, protams, noderēs ne tikai tiem, kas raksta garas intervijas skrienot. Ja Tu brauc ar kalnu velosipēdu, skrien, slēpo, ej pārgājienos, kopā ar bērniem ragaviņās šļūc no kalna – Tava bilde būs daudz baudāmāka, kratīšanās būs daudz mazāka.

Vai strādā? Jā! Patiešām strādā! Skrienot ar iepriekšējām kamerām bilde bija diezgan nebaudāma, jo skrienot mēs ritmiski kustamies, bet šai kamerai grūti pat atšķirt vai filmēts ir ar Karma Grip vai bez tā. Super forši!

Labāka skaņa.

GoPro Hero 7 Black ir labāka skaņa. Skaļāka, dzidrāka, bet vējš joprojām būs dzirdams. Šis arī ir ļoti nozīmīgs uzlabojums, jo slikta skaņa var padarīt video materiālu neskatāmu. 

Savienojamība ar Facebook Live

GoPro kameru var savienot ar telefonu, un tas nav nekāds jaunums, bet tagad video var raidīt Facebook Live. Radošiem cilvēkiem, kas veido dažāda veida saturu, noteikti šis jaunums būs interesants, gan jau pulsometrs.lv arī šo izmēģinās un izveidos kaut ko interesantu. Seko līdzi!

Vertikāls video + 15 sekundes storijiem.

Vertikāls video ir super aktuāls un tagad arī GoPro visu smuki sagriež vertikāli. Kas vēl forši – ja vēlies taisīt video speciāli priekš Instagram storijiem, vari izvēlēties, lai tas sagriež to 15 sekunžu gabalos (Instagram storijos maksimālais video garums ir 15 sek.) un filmējot, Tu redzēsi laika atskaiti. Tas forši. 

Time Warp

Jaunais GoPro savādāk veido TimeLapse video kā iepriekš. Ja iepriekš TimeLapse tika veidots apvienojot daudz bildes, šis ir saspiests stabilizēts (hyperstabilizēts!) video. Rezultātā mēs varam iegūt ļoti smukus kadrus, kas būs noderīgi ceļojumu video, vlogiem, pasākumu atspoguļošana un dažādiem citiem video, Tavam radošumam šeit ir kur izpausties!

Nāc ciemos!

Mēs paši par jauno kameru esam priecīgi, tā tiešām ir stipri labāka nekā iepriekšējie modeļi un ir sajūta, ka arī mēs sākisim to vairāk izmantot un veidot vairāk video materiālus!

Ja jaunā kamera Tevi uzrunā, nāc ciemos vai pasūti šeit un gaidām Tavu video!

2 comments

  1. Harlads

    Vai var izsekot

  2. Vai var izsekot gopro 7

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *