Ko sagaidīt no jaunā GoPro Hero 8 Black un GoPro Max?

GoPro nupat izziņoja jaunus modeļus – GoPro Hero 8 Black un GoPro Max. Kā tiksim klāt jaunajām kamerām, tā filmēsim, fotografēsim un testēsim šo kameru iespējas, bet pagaidām vēl jauno kameru pie mums nav, tāpēc par jaunajām iespējām un funkcijām devāmies izglītoties internetos – un lūk ko mēs atradām.

Kamēr kameras vēl nav pieejamas – pieraksties šeit un mēs Tev uzrakstīsim uzreiz, kā jaunumi būs klāt! Pirmajiem būs arī īpaši piedāvājumi!

GoPro Max – kas jauns?

GoPro Max būs jauna 360 grādu kamera, aizstājot līdzšinējo GoPro Fusion. Galvenie jaunumi šajā kamerā būs šādi: lcd ekrāns, viena SD karte (Fusion bija nepieciešamas divas), tās izmērs ir mazāks, un Tu varēsi izmantot arī vienu lēcu, izmantojot šo kameru kā parasto GoPro Hero 8 Black. Jaunajai GoPro Max ir arī 6 mikrofoni, kam vajadzētu būtiski uzlabot ierakstītā audio kvalitāti.

Ko tas nozīmē lietotājam? Mums nav liela pieredze ar GoPro Fusion, bet, kad pāris reizes ar to vasarā paspēlējāmies, secinājumi bija tādi, ka kamera bija ļoti specifiska, izmantojama ļoti specifiskiem, tiešām interesantiem video kadriem. Sagatavot video izmantojot aplikāciju bija gana viegli, bet rīkoties datorā, izmantojot divas SD kartes – tas bija diezgan piņķerīgi. Ar jauno kameru, savukārt, izskatās, ka vieglāk būs filmēt parastu video, bet papildu efektam varēsim izmantot visas 360 grādu filmēšanas iespējas. Un tas, savukārt, nozīmē, ka sociālo mēdiju video, vlogi, piedzīvojumu video varētu kļūt acij arvien interesantāki.

GoPro Hero 8 Black – kas jauns?

GoPro Hero 8 Black ir uzlabota Hero 7 Black kamera, un šoreiz uzlabojumi nav tik lieli attiecībā uz pašu video kvalitāti (kaut gan, protams, ir uzlabota jau tā lieliskā stabilizācija, uzlabota TimeWarp funkcija, arī foto), bet gan attiecībā uz pieejamajiem aksesuāriem.

Kameras dizains ir ievērojami mainījies, kaut gan uzmetot tai nevērīgu skatienu tā nebūt neizskatās. Proti – jaunajai kamerai nav nepieciešams ietvars, lai to piestiprinātu pie aksesuāriem, pašā kamerā ir iebūvēti stiprinājumi. Tas ir forši – mazāk detaļu atvieglo dzīvi, it īpaši, ja ir jānomaina kameras baterija īsā laikā – iepriekš kamera vispirms bija jāizvelk no ietvara, kas, piemēram, skrienot vai atrodoties uz kalna, noteikti bija papildu čakars, bet tagad šis process būs atvieglots.

Jaunā GoPro Hero 8 Black būs pilnvērtīja vlogošanas kamera

Lielākais jaunums tomēr būs jaunie aksesuāri – mikrofona ietvars, uz sevi vērsts ekrāns un gaismiņa. Skatoties uz šo kameru bildēs, izskatās, ka šādā komplektācijā Hero 8 Black būs pilnvērtīga vlogu kamera, ar ļoti labu skaņu un uzlabotu bildi. Nevaram sagaidīt – Aplīša sarunas jau sen pelnījušas kvalitātes uzlabojumus, it īpaši, ja Tu izvēlies sarunu izbaudīt audio versijā.

Kas GoPro Hero 8 Black un GoPro Max būs ieejamas?

Pēc esošās informācijas… hmm, godīgi sakot, informācijas mums vēl nav diezko daudz. Piesakies šeit, atbildi uz pāris jautājumiem un mēs Tevi informēsim, kā arī noteikti izdomāsim kādu īpašo piedāvājumu pašiem pirmajiem, kuri vēlēsies tikt pie GoPro Hero 8 Black vai GoPro Max!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *