GoPro Hero10 Black – 3 svarīgas jaunas lietas!

Baudam dzīvi un ķeram kadrus! Jaunais GoPro Hero10 Black ir klāt!

Jā, nupat GoPro izziņoja jauno GoPro! GoPro Hero10 Black (links uz veikalu – ir pieejams). Kas jauns un interesants? Par to šajā rakstā!

GoPro Hero10 Black – kas jauns?

Jauns procesors

Pats lielākais jaunums šai kamerai ir jaunais procesors. Jā, daudziem tas neliksies tik intriģējoši, kā jauns, skārienjūtīgs ekrāns kameras priekšā (kas bija lielākais jaunums Hero9 Black – links uz blogu), bet, ja mūsu prioritāte ir radīt spēcīgu kvalitatīvu saturu – tad tam ir vislielākā nozīme!

Ko tieši mēs varam sagaidīt ar jaunu procesoru? Uzlabotu attēla kvalitāti, dubultu kadru skaitu sekundē, ātrāku kameras darbību un labāku stabilizāciju! Būtībā viss, kas ir kritiski būtisks, ir uzlabots pateicoties jaunam procesoram!

Daži svarīgi cipari

Lūk daži būtiski cipari, kas ir mainījušies, salīdzinot ar iepriekšējo, GoPro Hero9 Black!

GoPro Hero10 BlackGoPro Hero9 Black
video5.3K605K30
foto23MP20MP
video stabilizācijasHypersmooth 4.0Hypersmooth 3.0
svars153g156g

Hypersmooth 4.0

Vārds Hypersmooth GoPro kameru aprakstos parādījās ar Hero7 Black kameru, kad video sāka kļūt tiešām gludi, pat bez atsevišķa stabilizatora. Tagad klāt jau ceturtā Hypersmooth versija un esam pārliecināti, ka izmēģinot to dzīvē, mēs redzēsim, ka rezultāts ir tiešām acij tīkams. Nekāda kratīšanās!

Izturīgāka lēca

Jaunā Hero10 Black lēca būs izturīgāka pret skrāpējumiem, kā arī labāk atgrūdīs ūdeni. Ja Tu esi kādreiz lietojis GoPro lietus laikā – Tu sapratīsi, ka arī šis ir svarīgs jaunums.

Kas kastē?

Jaunais GoPro Hero10 Black nāk “zaļā” iepakoumā – no izmetamajiem materiāliem, šeit tikai salīdzinoši neliels kartons, kas ir lieliski. Pati kamera slēpjas melnā maciņā, būs ļoti labs futlāris turpmākai izmantošanai. Vēl kastē atradīsi lādētāju un izliegto lipināmo stirinājumu (piemērots ķiverei) un, protams, bateriju.

Citus GoPro aksesuārus, atmiņas kartes, selfijkokus vai Media mod būs jāiegādājas atsevišķi.

Kamerai ir “zaļš” iepakojums un komplektā tiksi pie kastītes, kurā glabāt kameru un aksesuārus, bateriju, lādēšanas vadu un izliekto stirpinājumu ķiverei. Pēc pārējiem aksesuāriem nāc uz pulsometrs.lv

Kas nav jauns?

Izmērs un aksesuāri

Hero10 Black kamera ir tāda pašā izmērā, kā iepriekšējā Hero9 Black, līdz ar to visi aksesuāri – baterijas, Media pods un visi, visi pārējie aksesuāri, kas izmantojami Hero9 Black, derēs arī jaunajai Hero10 Black! Tā kā tas ir lieliski!

Ja Tu šobrīd lieto kādu no iepriekšējiem modeļiem, ņem vērā, ka Hero9 un Hero10 modeļi ir fiziski lielāki – šīm kamerām der iepriekšējo modeļu stiprinājumi, slefijkoki, bet nederēs baterijas vai Media mod.

Izskats

Hero10 tāpat kā iepriekšējai kamerai ir krāsains priekšējais ekrāns, skārienjūtīgs ekrāns tā aizmugurē.

Fantastiska kamera aktīviem cilvēkiem

Vēl nav mainījies tas, kas vispār ir GoPro kamera! Tā ir ļoti laba kamera aktīviem cilvēkiem – izturīga, ērti lietojama, ērti izmantojama ar visdažādākajiem aksesuāriem un pats galvenais – kamera, kas spēj nofilmēt un nofotografēt fantastiskas kvalitātes kadrus!

Vai GoPro Hero10 Black jau pieejama?

Jā, jaunā GoPro Hero10 Black jau atrodama veikala plauktā – vari pie tās tikt nākot ciemos uz Pulsometrs.lv, Barons kvartālā, Cēsu 31 vai arī – pasūtī mājas lapā – GoPro Hero10 Black!

GoPro Hero10 Black jau pieejama pulsometrs.lv plauktos

Seko līdzi pulsometrs.lv

Patīk mūsu raksti? Seko līdz facebook’ā un instagram’ā, nepalaid garām nākamo. Pieseko arī mūsu youtube kanālam!

Pievienojies arī mūsu Strava klubam! Piedalies izaicinājumos un laimē balvas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *