Zvani – 29904777
Bezmaksas piegādes ar pakomātiem no 10eur

gopro vasaras akcija

GoPro Hero 7 Black vasaras piedāvājums ir klāt!

Cena 379,99,- (Ietaupi 50.00,-)

Lieliski video sociālajiem medijiem

Jaunās kameras video ir daudz stabilāks – sporta video, piedzīvojumu video, ceļojumu video – tas viss būs daudz baudāmāks ar GoPro Hero 7 Black.

Baudāmi ceļojumu video

Veido baudāmus video materiālus no ceļojumiem un citiem piedzīvojumiem ar TimeWarp funkciju.

 

Ļauj savam radošumam izpausties

Jauno kameru Tu vari svienot ar Facebook Live un ļaut savam radošumam izpausties!

GoPro Hero 7 Black

Super cena!

Par ietaupītajiem 50eur varēsi šovasar aizbraukt uz Stirnu buku pats, paņemt līdzi draugu, suni un kaimiņa kaķi! Un kamēr visi esat trasē, iemūžiniet savu skrējienu ar GoPro Hero 7 Black! 

Parastā cena 429.99eur, bet šobrīd – saņem to tikai par 379.99,-!

Pasūti GoPro Hero 7 Black tagad!

Cena 379.99,- (Ietaupi 50.00,-)

Jauna lietojamība

Jaunajam GoPro Hero 7 Black ir citādāks “interfeiss”. Cik laika vajadzēja, lai pie tā pierastu? Tieši necik. Tas ir tiešām intuitīvs un ērts, un rodas sajūta, ka kamera reaģē uz maniem pirkstu uzspiedieniem krietni ātrāk nekā iepriekšējais modelis. Tas ir forši!

HyperSmooth video. Superstabilizācija!

Superstabilizācija ir, manuprāt, vislielākā atšķirība starp jauno modeli un iepriekšējo, jo, galu galā, GoPro ir kamera kustībai un, ja reiz kustībai, tad staipīt līdzi GoPro Karma Grip var būt nepraktiski vai pat neiespējami. Līdz šim filmējot Aplīša sarunas, izmantoju Hero 6 Black un GoPro Karma Grip un šī instalācija sver diezgan daudz un garākās sarunās tas nav patīkami. Ja jaunā Hero 7 Black ļaus atteikties no stabilizatora, tas pulsometru čalis būs pavisam priecīgs. 

Superstabilizācija, protams, noderēs ne tikai tiem, kas raksta garas intervijas skrienot. Ja Tu brauc ar kalnu velosipēdu, skrien, slēpo, ej pārgājienos, kopā ar bērniem ragaviņās šļūc no kalna – Tava bilde būs daudz baudāmāka, kratīšanās būs daudz mazāka.

Vai strādā? Jā! Patiešām strādā! Skrienot ar iepriekšējām kamerām bilde bija diezgan nebaudāma, jo skrienot mēs ritmiski kustamies, bet šai kamerai grūti pat atšķirt vai filmēts ir ar Karma Grip vai bez tā. Super forši!

Labāka skaņa!

GoPro Hero 7 Black ir labāka skaņa. Skaļāka, dzidrāka, bet vējš joprojām būs dzirdams. Šis arī ir ļoti nozīmīgs uzlabojums, jo slikta skaņa var padarīt video materiālu neskatāmu.

Savienojamība ar Facebook Live

GoPro kameru var savienot ar telefonu, un tas nav nekāds jaunums, bet tagad video var raidīt Facebook Live. Radošiem cilvēkiem, kas veido dažāda veida saturu, noteikti šis jaunums būs interesants, gan jau pulsometrs.lv arī šo izmēģinās un izveidos kaut ko interesantu. Seko līdzi!

Vertikāls video + 15 sekundes storijiem

Vertikāls video ir super aktuāls un tagad arī GoPro visu smuki sagriež vertikāli. Kas vēl forši – ja vēlies taisīt video speciāli priekš Instagram storijiem, vari izvēlēties, lai tas sagriež to 15 sekunžu gabalos (Instagram storijos maksimālais video garums ir 15 sek.) un filmējot, Tu redzēsi laika atskaiti. Tas forši!

TimeWarp video

Jaunais GoPro citādāk veido TimeLapse video kā iepriekš. Ja iepriekš TimeLapse tika veidots apvienojot daudz bildes, šis ir saspiests stabilizēts (hyperstabilizēts!) video. Rezultātā mēs varam iegūt ļoti smukus kadrus, kas būs noderīgi ceļojumu video, vlogiem, pasākumu atspoguļošana un dažādiem citiem video, Tavam radošumam šeit ir kur izpausties!

"Māri, kas tā par atlaidi, ko tu minēji?"

Iegādājies jaunāko GoPro Hero 7 Black kameru pulsometrs.lv veikalā un saņem grandiozu atlaidi!

Bet, ko darīt, kad būsi ietaupījis 50eur? Brauc uz Stirnu Buku, protams! Piedalies pats un paņem līdzi suni, kaķi vai vāveri. Un, kad noskrieta distance, atnāc līdz mūsu teltij un nopērc sev vai sunim jaunu Halo sviedru lenti ar īpašo Stirnu Buka apdruku!

Pasūti GoPro Hero 7 Black tagad!

Cena 379,99,- (Ietaupi 50.00,-)

Jautājumi/atbildes

  1. Pasūtot GoPro pulsometrs.lv, Tu vari būt drošs, ka Tavam GoPro ir garantija, tas nāk no oficiālajiem distributoriem Baltijas valstīs. 
  2. Mūsu piedāvājums ir tiešām lielisks – karstākā šīs vasaras atlaide karstākajai vasaras kamerai!
  3. Kas ir GoPro bez aksesuāriem? Pasūti GoPro pie mums un Tev būs pieejams īpašs piedāvājums GoPro aksesuāriem!

GoPro Hero 7 Black mums ir uz vietas veikalā, Barons Kvartālā, Cēsu 31 k2. Ja pasūti ar piegādi, saņemsi to nākamajā vai aiznākamajā dienā. 
Ja būs izveidojies iztrūkums, mēs Tev par to uzreiz paziņosim.