GoPro Volta apskats

gopro volta

GoPro nav slavens ar ļoti izturīgām baterijām. Tās mēdz nosēsties ātri, it īpaši aukstos laika apstākļos. Vienmēr rekomendējam uz kādu interesantu pasākumu paņemt līdzi vismaz pāris papildu uzlādētas baterijas. Vai arī… GoPro Volta!

Kas ir GoPro Volta?

GoPro Volta ir GoPro aksesuārs, kuras galvenā funkcija ir – papildu baterija. Tas ir arī mazs rokturis ar kameras vadīšanas pulti, tas ir statīvs un tā var funkcionēt arī kā ārējā baterija telefonam vai datoram.

Jā, Tu vari ar to uzlādēt telefonu (ja ir USB-C ligzda), un tas var būt ļoti noderīgi, bet galvenais pielietojums, protams, būs – atvieglota dzīve filmējot ar GoPro kameru. Nebūs jāmaina baterijas, nebūs jāuztraucas, ka tā ātri izlādēsies.

GoPro Volta cena

Aksesuāra cena nav pati zemākā, bet, ja mēs parēķinam, ka tā aizstāj apmēram 3 baterijas un ietaupa mums daudz galvas sāpes filmējot – tā kļūst saprotama.

Kas kastē?

Tātād, kastē atradīsim pašu GoPro Volta, lādēšanas vadu USB – USB-C, un baterijas vāciņu ar atveri lādēšanai, kas ļauj aizvietot oriģinālo vāciņu no GoPro Hero 9 Black un GoPro Hero 10 Black un ļauj izmantot kameru vienlaicīgi to lādējot.

Vēl kastē ir kaut kādi papīri, bet, kā jau īsts čalis, tos neesmu atvēris.

gopro volta
Kastē atradīsi pašu Volta, lādēšanas vadu, stirpinājuma skrūvi un baterijas vāciņu ar atveri, lai var vienlaicīgi lādēt un lietot GoPro

Patīk / nepatīk?

PatīkNepatīk
Patīk, ka šāds produkts eksistē. Man tas ir ļoti noderīgs – daudz izmantoju GoPro kameras.Patiktu, ja būtu garāks rokturis pilnvērtīgam selfijkokam
Patīk, ka ir stiprinājums – to var iestiprināt citos GoPro statīvosGrūti saprast, kāds ir GoPro Volta baterijas stāvoklis
Patīk, ka ir skrūves vieta – var ieskrūvēt fotostatīvos
Kvalitatīva produkta sajūta
Patīk, ka komplektā ir baterijas vāciņš, ar atveri lādēšanai
GoPro Volta ir mitrumdrošs – forši! (lietus būs ok, peldēt gan nevajag)
Patīk šī dizaina statīvs – daudz stabilāks par ierasto statīvu, piemēram, no GoPro Shorty

Pieredze lietošanā

Kā vari redzēt patīk/nepatīk tabulā – pieredze ir ļoti pozitīva. Patiesību sakot, bija mazliet jāiespringst, lai sadomātu lietas “nepatīk” pusē. Lai mēs būtu godīgi pret GoPro – ir iespējams saprast baterijas stāvokli pēc gaismiņu indikatoriem – uzspiežam baterijas podziņu un mums parādās gaismiņu indikatori, piemēram, 3 no 5. Bet, ko tas īsti nozīmē, cik drīz man Volta jāliek lādēties, lai es tiktu galā ar saviem ikdienas video plāniem – pagaidām man grūti saprast.

Sākumā biju apstulbis – likās, ka ja mēs noliekam kameru statīvā, tad tā vienmēr skatās uz sāniem. Bet izrādās – kameru ir iespējams grozīt 360 grādos, vienkāršī šis stirpinājums ir ļoti stingrs, kas, protams, ir saprotami – mēs negribam, lai kamera pati griežas uz riņķi, kad nevajag.

gopro volta
Patīk, ka Volta var iestiprināt citos GoPro aksesuāros, kā, piemēram, GoPro Jaws

Lielais time-lapse

Ja Tu vēlies nofilmēt visu Jāņu nakti vienā timelapse video – ar GoPro Volta bateriju pietiks. Izmēģināju – timelapse video sanāca gandrīz 4h garš. Forši!

Filmējot pasākumā

Viens no visbiežāk lietotajiem GoPro aksesuāriem, ko izmantoju es, ir GoPro Jaws. Patīk, ka to var iestiprināt kokā, pie sētas, pie velo rāmja (noskaties video, GoPro aksesuāri velobraukšanai), var paņemt rokā un izmantot kā selfijkoku. Forši! Un forši arī tas, ka es varu Jaws un citos GoPro aksesuāros iestiprināt arī GoPro Volta. Tas padara visu šo padarīšanu mazliet klamzīgu, bet, ja es vēlos safilmēt šo un to Stirnubukā, vai ierunāt video kaut kur parkā un man nepieciešams kameru kaut kur nostiprināt – tas ir ļoti ērti.

gopro volta timelaps
Šādi filmējām Timelapse video mūsu veikalā – izturēja apmēram 4h

Lādēju datoru un telefonu

Jā, Volta var izmantot, lai uzlādētu arī citas ierīces. Sievas telefons, kas lādējas ar USB-C jau ir ticis izglābts, pie dzīvības tas spēj noturēt arī MacBook Pro datoru.

gopro volta lādē telefonu
Ar GoPro Volta var uzlādēt arī telefonu (USB-C)

Volta kā pults

Teikšu godīgi – neesmu izmantojis. Esmu savienojis ar kameru tikai rakstot šo aprakstu, lai varētu teikt, ka viss ir izmantots. Bet – esmu tik ļoti pieradis spaidīt pogas uz kameras, ka nemaz neprasās.

Pults esamība gan man patīk – var gadīties, ka rodas kādas radošas idejas, kad kamera ir novietota grūti aizsniedzamā vietā, lai noķertu labākos kadrus – tad tā var ļoti labi noderēt. Nāk prātā, piemēram, auto sacīkstes, drifti, moto sacīkstes, kad kamera novietota maksimāli tuvu darbībai vēl kamēr atrasties pie trases ir droši – pēc tam no droša attāluma varam to regulēt. Iespējams, kādu dienu pults būs ļoti pat noderīgi, bet pagaidām nav sanācis izmantot.

Kam vajag GoPro Volta?

Personīgi man, GoPro Volta aksesuārs būs līdzi gandrīz vienmēr, kad līdzi ir GoPro. Jebkādai filmēšanai izmantoju GoPro kameras un, ja arī Tu esi regulārs GoPro kameru lietotājs, arī Tev šis aksesuārs būs ļoti noderīgs.

GoPro Volta, protams, pirmkārt ir papildu baterija. Bet, tai ir arī daudzas citas pozitīvas iezīmes, kas padara tās lietošanu ļoti ērtu un patīkamu!

Seko līdzi pulsometrs.lv

Patīk mūsu raksti? Seko līdz facebook’ā un instagram’ā, nepalaid garām nākamo. Pieseko arī mūsu youtube kanālam!

Pievienojies arī mūsu Strava klubam! Piedalies izaicinājumos un laimē balvas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *