Veido fantastiskus video - pasūti GoPro Hero 7 Black! Dāvanā no mums - ļoti noderīgs aksesuārs GoPro 3-Way

GoPro Hero 7 Black svētku piedāvājums ir klāt!

Cena 429.99,- (dāvanas vērtība 69.90,-)

Lieliski video sociālajiem mēdijiem

Jaunās kameras video ir daudz stabilāks – sporta video, piedzīvojumu video, ceļojumu video – tas viss būs daudz baudāmāks ar GoPro Hero 7 Black.

Baudāmi ceļojumu video

Veido baudāmus video materiālus no ceļojumiem un citiem piedzīvojumiem ar TimeWarp funkciju.

 

Ļauj savam radošumam izpausties

Jauno kameru Tu vari svienot ar Facebook Live un ļaut savam radošumam izpausties!

GoPro 3-Way

Dāvana!

GoPro 3-way ir viens no foršākajiem GoPro aksesuāriem – gan selfijkoks, gan statīvs, gan ērti rokā turams rokturis. Tās vertība 69.99eur, bet šobrīd – saņemsi to dāvanā!

Pasūti GoPro 7 Black tagad!

Cena 429.99,- (dāvanas vērtība 69.99,-)

Jauna lietojamība

Jaunajam GoPro Hero 7 Black ir svādāks “interfeiss”. Cik laika vajadzēja, lai pie tā pierastu? Tieši necik. Tas ir tiešām intuitīvs un ērts, un rodas sajūta, ka kamera reaģē uz maniem pirkstu uzspiedieniem krietni ātrāk nekā iepriekšējais modelis. Tas ir forši!

HyperSmooth video. Superstabilizācija!

Superstabilizācija ir, manuprāt, vislielākā atšķirība starp jauno modeli un iepriekšējo, jo, galu galā, GoPro ir kamera kustībai un, ja reiz kustībai, tad staipīt līdzi GoPro Karma Grip var būt nepraktiski vai pat neiespējami. Līdz šim filmējot Aplīša sarunas, izmantoju Hero 6 Black un GoPro Karma Grip un šī instalācija sver diezgan daudz un garākās sarunās tas nav patīkami. Ja jaunā Hero 7 Black ļaus atteikties no stabilizatora, tas pulsometru čalis būs pavisam priecīgs. 

Superstabilizācija, protams, noderēs ne tikai tiem, kas raksta garas intervijas skrienot. Ja Tu brauc ar kalnu velosipēdu, skrien, slēpo, ej pārgājienos, kopā ar bērniem ragaviņās šļūc no kalna – Tava bilde būs daudz baudāmāka, kratīšanās būs daudz mazāka.

Vai strādā? Jā! Patiešām strādā! Skrienot ar iepriekšējām kamerām bilde bija diezgan nebaudāma, jo skrienot mēs ritmiski kustamies, bet šai kamerai grūti pat atšķirt vai filmēts ir ar Karma Grip vai bez tā. Super forši!

Labāka skaņa!

GoPro Hero 7 Black ir labāka skaņa. Skaļāka, dzidrāka, bet vējš joprojām būs dzirdams. Šis arī ir ļoti nozīmīgs uzlabojums, jo slikta skaņa var padarīt video materiālu neskatāmu.

Savienojamība ar Facebook Live

GoPro kameru var savienot ar telefonu, un tas nav nekāds jaunums, bet tagad video var raidīt Facebook Live. Radošiem cilvēkiem, kas veido dažāda veida saturu, noteikti šis jaunums būs interesants, gan jau pulsometrs.lv arī šo izmēģinās un izveidos kaut ko interesantu. Seko līdzi!

Vertikāls video + 15 sekundes storijiem

Vertikāls video ir super aktuāls un tagad arī GoPro visu smuki sagriež vertikāli. Kas vēl forši – ja vēlies taisīt video speciāli priekš Instagram storijiem, vari izvēlēties, lai tas sagriež to 15 sekunžu gabalos (Instagram storijos maksimālais video garums ir 15 sek.) un filmējot, Tu redzēsi laika atskaiti. Tas forši!

TimeWarp video

Jaunais GoPro savādāk veido TimeLapse video kā iepriekš. Ja iepriekš TimeLapse tika veidots apvienojot daudz bildes, šis ir saspiests stabilizēts (hyperstabilizēts!) video. Rezultātā mēs varam iegūt ļoti smukus kadrus, kas būs noderīgi ceļojumu video, vlogiem, pasākumu atspoguļošana un dažādiem citiem video, Tavam radošumam šeit ir kur izpausties!

"Māri, Tu teici, ka būs dāvana?"

Jā! GoPro 3-way ir viens no foršākajiem GoPro aksesuāriem – gan selfijkoks, gan statīvs, gan ērti rokā turams rokturis. Tās vertība 69.99eur, bet šobrīd – saņemsi to dāvanā!

Pasūti GoPro 7 Black tagad!

Cena 429.99,- (dāvanas vērtība 69.99,-)

Jautājumi/atbildes

  1. Pasūtot GoPro pulsometrs.lv, Tu vari būt drošs, ka Tavam GoPro ir garantija, tas nāk no oficiālajiem distributoriem Baltijas valstīs. 
  2. Mūsu piedāvājums ir tiešām lielisks – GoPro 3-Way saņemsi dāvanā!
  3. Kas ir GoPro bez aksesuāriem? Pasūti GoPro pie mums un Tev būs pieejams īpašs piedāvājums GoPro aksesuāriem!

GoPro Her0 7 Black mums ir uz vietas veikalā, Barons Kvartālā, Cēsu 31 k2. Ja pasūti ar piegādi, saņemsi to nākamajā vai aiznākamajā dienā. 
Ja būs izveidojies iztrūkums, mēs Tev par to uzreiz paziņosim.

Jā! 

GoPro Hero 7 Silver šobrīd pieejams par īpašu cenu, bet ar GoPro Hero 7 White – dāvanā GoPro HeadStrap!