Hyperice Hypervolt BT apskats

hyperice hypervolt bt

Jau kādu laiku pulsometrs.lv plauktos ir daudz un dažādas ierīces, kuru galvenais mērķis ir atjaunošanās. To starpā arī masāžas pistoles – Hyperice Hypervolt BT un citi Hyperice produkti.

Vienu Hypervolt BT esam atpakojuši, izmēģinājuši, izpētījuši aplikāciju, guvuši savu subjektīvo viedokli par šo produktu. Un par to šajā apskatā!

Galvenie Hyperice masāžas pistoles ieguvumi

Gan jau visi mēs kādreiz esam bijuši uz masāžu un izbaudījušis masāžas ieguvumus un saprotam, ka ir vērtīgi mūsu samocītos vai savilktos muskuļus atbrīvot. Hyperice pistole uzlabos asins cirkulāciju, samazinās muskuļu saspringumu., palīdzēs muskuļiem atbrīvoties pēc slodzes vai tieši pretēji – sagatavoties slodzei.

Mūsu veikalā parasti šo ierīci iegādājas vai nu aktīvi sportisti – profesionāli vai entuziasti – tādi, kuri saprot atjaunošanās nozīmi vai arī speciālisti – masieri, fizioterapeiti, kas palīdz cilvēkiem tik galā ar dažādām traumām. Nav jābūt sportistam, lai to izmantotu – mums visiem ir saspringums, kuru mēs kaut kur ķermenī turam, bet būtu labi, to palaist vaļā.

Hyperice aplikācija kā puse no produkta – ļoti labas pamācības, rutīnas.

Ja Tu esi sportists – Tavi ieguvumi būs ātrāka atjaunošanās, labāks sniegums. Un, iespējams, garāka sportista karjera. Kā arī, Tu vari izmantot šo ierīci iesildīšanās procesā.

Ja Tu esi masieris vai fizioterapeits – Tu noteikti zini daudz labāk par mums, tieši kā Tu vari palīdzēt ar šo ierīci saviem klientiem.

Ja Tu neesi ne sportists, ne fizioterapeits – kā šī raksta autors – tad arī Tev noteikti patiks atbrīvot saspringumu un tas noteikti nāks par labu Tavam ķermenim.

hyperice hypervolt bt
Pistolei pieejami 5 dažādi uzgaļi, dažādiem pielietojumiem

Kas kastē?

Hypervolt BT kastē atradīsim sekojošo:

  • Hypervolt BT pistoli
  • lādētāju
  • 5 dazādus uzgaļus
  • mazu somiņu uzgaļiem
  • papīrus
hyperice hypervolt bt
Hypervolt BT komplektācijā atradīsi pašu pistoli, piecus dažādus uzgaļus, lādētāju un maciņu uzgaļiem. Vēl papīrus, bet kurš gan lasa tos…

Manas subjektīvās sajūtas

Divos vārdos – ļoti labas. Kas gan var būt patīkamāks par labu masāžu? Man darbojoties ar šo ierīci, visbiežāk sejā tāds dumšs smaids – jo ir forši, ļoti patīkami. Parasti izmantoju šo pistoli vakarā, un noteikti, ka tā palīdz muskuļiem atbrīvoties, šķiet, ka gulēt dodos priecīgāks, mierīgāks un līdz ar to arī miegs kvalitatīvāks.

Ziniet, kas mani pārsteidza lietojot šo ierīci? Es nemaz nezināju, ka mani pleci, kakls, muguras augšdaļa ir tik ļoti saspringusi. Es nezināju, ka manas rokas ir ļoti saspringušas, bet, kad izmantoju šo ierīci, uzreiz pamanīju cik ātri un labi šīs vietas atbrīvojas. Jāsaka, ka ar šo ierīci esmu mazliet labāk iepazinis pats sevi, savu ķermeni. Forši!

Hypervolt BT vs Hypervolt Plus BT vs Hypervolt Go

Kopumā ir 3 dažādas Hyperice pistoles – Hyperice Hypervolt BT, Hyperice Hypervolt Plus BT un Hyperice Go! Mēs izmēģinājām Hypervolt BT, kas no Hypervolt Plus BT atšķiras ar jaudu – Plus ierīce ir jaudīgāka, masāžai arī vajadzētu būt jaudīgākai. Hypervolt Go, savukārt, ir ar vismazāko jaudu un šai pistolei ir tikai 2 uzgaļi (pirmajām divām ir 5 uzgaļi).

Par Hyperice aplikāciju

Ko tieši darīt ar pistoli? Skaties Hyeperice aplikāciju, atrodi tieši sev piemērotu rutīnu – skaties video pamācību un izpildi to

Šī bloga raksta pirmajā uzmetumā bija minēts, ka aplikācija pieejama tikai iOS lietotājiem, bet mums par lielu prieku – nupat ir iznākusi arī Android versija. Lieliski!

Bet tātad par pašu aplikāicju – tādam nespeciālistam, kā man, aplikācija ir puse no produkta. Proti, aplikācijā atrodu dažādas rutīnas dažādām situācijām. Atrodu gan rutīnu kuru izpildīt pēc garas darba dienas pie datora, gan intensīva skriešanas treniņa. Forši! Un, video prezentācijā man tiek izskaidrots kā tieši izpildīt masāžu un kuru uzgali izmantot pie kuras muskuļu grupas. Ļoti forši!

Hyperice aplikācija
Hyperice aplikācijā varam atrast ļoti feinas rutīnas ar pamācībām. Treneris video ierakstā pastāsta kā lietot pistuli, redzam arī kurām muskuļu grupām izmantot kuru uzgali

Mana Hyperice aplikācija ir savienota arī ar Strava (pievienojies pulsometrs.lv klubam), un pēc treniņiem man ir paziņojumi – “Hei, pamanījām ka esi bijis skriet, izpildi šo rutīnu.” Ja Tu neizmanto Strava, Tu vari savienot Hyperice aplikāciju arī ar Garmin Connect vai Apple Health.

Rutīnu, ko izpildīt, es varu izvēlēties ar pēc muskuļu grupas – ja man ir vēlme pastrādāt pie, piemēram, rokām, es izvēlos attiecīgo muskuli un aplikācija piemeklē atbilstošās rutīnas.

Ja Tu izmanto vibrējošās bumbas vai ruļļus – Hyperice Vyper 2.0, Hyperice Hypershere vai Hyperice Hypersphere mini – Tu vari atrast rutīnas arī šiem produktiem.

Hyperice aplikācija
Savieno Hyperice aplikāciju ar Strava, Garmin vai Apple Health, atrodi savu rutīnu arī pēc muskuļu grupas

Vēl viena lieta ar aplikāciju – tā kā pistolei ir bluetooth, es to varu savienot ar šo aplikāciju. Aplikācija to vada – kad sākas rutīna tā ieslēdzas, kad beidzas – izslēdzas, kā arī tā maina intensitāti lietošanas laikā. Forši, bet man gan šķita, ka galvenais ieguvums ir demostrācijas – pistoli ieslēgt es varu arī pats – jānospiež tikai viena podziņa un intesitāti prasās regulēt pēc sajūtām.

Nobeigumā

Šis ir viens no tiem testiem, kuram pieliekot punktu nodomāju – “tā, šitai ierīcei jāturpina būt mājās, jāturpina to “testēt””. Tās vērtību var sajust uzreiz un domāju, ka eksperti man piekristu – ilgtermiņā šādai ierīcei ir vēl lielāka vērtība!

Sagaidāms, ka aplikācija arī kļūs arvien labāka un labāka, un to lietojot regulāri iepazīšu vairāk gan sevi, gan fizioloģiju kā tādu.

Lūk tā! Paldies, ka lasīiji – ja Tu vēlies pasūtīt savu masāžas pistoli, dari to šeit – Hyperice Hypervolt BT, Hyperice Hypervolt Plus BT, Hyperice Go.


Patīk mūsu raksti? Seko līdz facebook’ā un instagram’ā, nepalaid garām nākamo. Pieseko arī mūsu youtube kanālam!

Pievienojies arī mūsu Strava klubam! Piedalies izaicinājumos un laimē balvas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *