Jaunums mūsu plauktos – Ice Power

Ice Power pulsu nemēra un noskrieto distanci arī ne. Ice Power ir lieliski aukstuma gēli, ko lietot dažādām traumām, sastiepumiem, locītavu sāpēm, muskuļu sāpēm, iekaisumiem. Un tagad Ice Power atrodami pie pulsometru čaļiem!

Ice Power gels ātri un efektīvi atbrīvo no sāpēm un iekaisuma. Ice Power gels ir drošs, ilgtermiņa iedarbības līdzeklis visai ģimenei. Arī pulsometru čalis izmēģināja šo gelu, kad pēc divām dienām Lattelecom maratona Expo, kājas bija stīvas un sāpošas. Mazliet gela vakarā pirms maratona un maratons pieveikts! Tagad šī tūbiņa vienmēr ir tuvumā.

 

Ice Power aukstuma paka ir vienreizējas lietošanas paka, kas izmantojama pie sasitumiem, samežģījumiem, kad saseldētā zirņu paka nav pa rokai. Paka jāsaspiež un jāsakrata, un tā nodrošinās aukstuma procetūru 30 minūtes. Katram gadījumam, turiet šo paku mašīnā vai mugursomā!

ice power | pulsometrs.lv

 

Ice Power aukstuma aerosols pirmās nepieciešamības lietošanai, lietojams mīksto audu traumām. Aukstuma efekts sākas nekavējoties un ilgst aptuveni 15 minūtes.

ice power spray | pulsometrs.lv

 

Ice Power aukstuma gels ar rullīti ērtai uzklāšanai. Viegli uzklāt uz sāpīgās vietas, uz kakla vai muguras, nepieskaroties gelam ar rokām.

ice power roll | pulsometrs.lv

 

Ice Power Plus gels satur MSN, kas pastiprina gela iedarbību, atbrīvo no sāpēm, samazina iekaisumu, atbrīvo no muskuļu sāpēm, atbrīvo no nogurušu un sāpošu muskuļu un locītavu simptomiem.

ice power msn | pulsometrs.lv

 

Ice Power izsmidzināmais līdzeklis nodrošina ilgtermiņa aukstuma iedarbību. Līdzeklis palīdz tikt galā gan ar akūtām, gan hroniskām sāpēm muskuļos un tā kā tas veicina muskuļu atjaunošanos, tas ir ideāls līdzeklis pēc fizskām slodzēm.

ice power sports spray | pulsometrs.lv

 

Ice Power aukstuma/siltuma komprese – atdzesējiet, kad nepieciešama aukstuma komprese, uzsildi, kad nepieciešama siltuma komprese. Šādas mums ir arī lieliskas Therapear pērlītes, par kurām vairāk var lasīt šeit.

ice power komprese | pulsometrs.lv

 

Ice Power Arthro smēre piemērota locītavu sāpju dziedēšanai. Kā raksta paši Ice Power savā mājas lapā, “tas ir ļoti efektīvs krēms locītavu sāpju novēršanai”.

ice power arthro | pulsometrs.lv

 

Pie šiem Ice Power produktiem varat tikt pasūtot tos mūsu mājas lapā, nākot ciemos uz Elektrum Olimpisko centru vai arī StirnuBukos un SkrienLatvija posmos, kur šogad ar tirdziecības telti piedalamies arī mēs.

Atliek novēlēt lai nesāp!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *