Incrediwear lieliskie produkti

Gandrīz katrs, kurš sporto, agrāk vai vēlāk iedzīvojas mazākās vai lielākās traumās, sastiepumos vai piedzīvo muskuļu sāpes un stīvumu – un Incrediwear ir vērtīgs produkts, jo tas palīdz šīs problēmas atrisināt!

Incrediwear sākām tirgot apmēram pirms diviem gadiem, kad uzrakstījām arī blogā, par to, ka ir tāds jauns produkts un skatāmies uz to diezgan skeptiski. Bandāžas, kas būtiski uzlabo asinsriti un samazina iekaisumu un palīdz dzīšanas procesam? Izklausījās pārāk labi, lai būtu taisnība. Bet laikam ejot, mums ir vairāki klienti, kuri ir riskējuši ar saviem grūti pelnītajiem eiro un iegādājušies šos produktus un jāsaka, ka atsauksmes ir ļoti iepriecinošas!

Arī es, tas pulsometru čalis, regulāri izmantoju Incrediwear apakšstilba bandāžas (calf sleeve), un jāsaka, ka ir sajūta, ka pēc intensīviem treniņiem kājas jūtas daudz labāk, ja bandāžas ir bijušas uz kājām. Tagad metu acis uz šortiem, lai arī augštilbi un dibena muskuļi ātrāk atjaunotos.

Ar Incrediwear kājās, arī Vilkaču maratonā distancē var skriet kalnā ar smaidu :)

Bet, protams, šāda produkta iedarbību objektīvi novērtēt ir grūti – tamdēļ pajautājām dažiem mūsu klientiem atsauksmes un lūk ko viņi saka!

Ko par Incrediwear saka ikdienas lietotāji? Incrediwear atsauksmes!

Gunta Lebedoka, orienieriste, skrējēja.

Incrediwear hip brace man ir jau gandrīz divus gadus. Pamanījusi informāciju, ka tāda ir pieejama, steidzos pasūtīt. Skrienu regulāri un daudz, bet lielākās problēmas bija ar cietu pamatu – pilsētas rogainingos jau ap ceturto stundu labais augšstilbs sāka sāpēt un lidz finišam jau kāju pie zemes negribējās likt. Pasūtīju, sagaidīju. Likās, ka pabieza un traucēs, un vasarā karsti būs… Iesāku tā rezervēti. Tagad noņemu tikai dušā un pirtī. Arī Stirnubuks.lv Lūša distancē vai 24 stundu pasākumos problēmu ar augšstilbu vairs nav bijis. Domāju, ka vajadzētu otru, jo, ja samirkst, tad žūst gan ne tik ātri. WRC Spānijā naktī būtu gribējies nomainīt pret sausu. Īsi sakot – “the best value for money”.

Emīls Žubulis, skrējējs

“Nodarbojos ar skriešanu vairākus gadus. Regulāri trenējos un skrienu garās un vidēji garās distances. Dažreiz jūtu nogurumu un sāpes apakšstilbos. Parasti to novērsu ar masāžu, bet tas aizņem daudz laika, tāpēc nācās meklēt kādu alternatīvu. Apmēram gadu jau lietotoju Incrediwear apakšstibu bandāžas. Rezultāti bija neticami efektīvi un iedvesmojoši. Lietoju bandāžas pēc treniņiem un skriešanas. Sāpes un nogurums pazūd, parādās viegluma sajūta. Ļoti ērtas lietošanā. Iespējams lietot arī nakts laikā, lai pēc intensīvākas slodzes no rīta nejustu nogurumu kājās. Labs produkts, lai ātri un efektīvi atjaunotos.”

Jolanta Liepiņa, skrējēja

Svarīgākais pēc traumas un operācijas bija saprast, kāpēc tāda vispār bija radusies, ko darīt, lai stiprinātu vājās vietas un nepieļautu jaunas kļūdas, tāpēc esmu bijusi ne pie viena vien speciālista, kur esmu “baudījusi” triecienterapiju, adatas papēdī un citur muskuļos, masāžas, stiepšanos un vēl, un vēl. Tā nu vasarā, kad norisinājās visi šie “piedzīvojumi”, man radās iespēja izmantot Incrediwear ceļa bandāžu. Tā kā celi stiprināju ar dažādiem vingrinājumiem, bet papildus stabilitāti nudien prasījās, biju gana priecīga. Sākotnēji es, kā noteikti daudzi, domāju, ka šeit ir stāsts par kompresiju, bet tā nav gan. Tā ir bandāža, kuru var lietot gan fizisko aktivitāšu laikā, gan atjaunošanās laikā un perfekti noder pēctraumas/pēcoperācijas periodā. Es to valkāju ikdienā zem džinsiem, skrienot/staigājot un pat iemanījos saskaņot ar kleitām vasarā. Reizēm, kad kāja karstuma vai ilgākas staigāšanas ietekmē vēl mēdza uztūkt, bandāža bija par ciešu, bet tā nudien ir specifika. Arī tagad to uzvelku atjaunošanās laikā un izpildot stabilizācijas vingrinājumus. To, ka bandāža sniegs maģisku dziedināšanu, es nevaru teikt, bet noteikti iesaku visiem, kuriem gadījies satraumēties. Man sniedza un vēl joprojām sniedz drošības sajūtu un “stingrību” locītavā, bet neierobežo. Paldies Incrediwear!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *