Jaunā Maurten GEL 100 CAF 100

Kofeīnam piemīt rūgta garša. Sporta uztura industrija tradicionāli ir centusies noslēpt rūgto garšu, pievienojot mākslīgas garšas vai skābi, vai vienkārši izmantojot ļoti zemu kofeīna daudzumu. Bet, pievienotās garšas Tev nepalīdzēs tikt uz priekšu ātrāk, un Tu vēlies pietiekamu daudzumu kofeīna. Tādēļ Maurten izlēma apiet šo problēmu. Izmantojot hidrogēla tehnoloģiju, Maurten ir izveidojis biopolimēra matriksu, kas ir pietiekami blīvs, lai iekapsulētu gan kofeīnu, gan ogļhidrātu mikstūru. Rezultāts: GEL 100 CAF 100 – patiess gels, ar zemu rūgtuma un zemu salduma pakāpi, ar efektīvu kofeīna devu un daudz enerģijas.

Arī šī – pasaulē pirmais šāda veida gels!

Gels ir ekvivalents 1.5 espresso vai vienai krūzītei brūvētas kafijas. Salīdzinot ar daudziem tradicionāliem geliem, tas ir daudz. Ar unikālu fruktozes un glukozes maisījumu (0.8 pret 1), tā sniedz 25 gramus ogļhidrātu, kas ļauj uzņemt līdz 100g ogļhidrātu stundā. Tai ir augsta enerģijas koncentrācija, tā nesatur nekādas pievienotas garšas, konservantus vai krāsvielas. Un, tāpat kā citi Maurten produkti, tā ir piemērota lietošanai vegāniem.

Vēlies izmēģināt? Pasūti mājas lapā kasti, vai nāc ciemos uz Barons Kvartālu, Cēsu ielā 31. Paredzams, ka jaunā želeja būs pieejama no 24. septembra!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *