Jaunais Suunto 3 Fitness

Suunto jaunākais modelis Suunto 3 Fitness, kā jau var spriest pēc nosaukuma – būs īpaši piemērots fitnesa cienītājiem. Šis nav pilns apskats par šo ierīci, bet ātrs ieskats un pirmie iespaidi.

Suunto 3 Fitness dizains

Suunto 3 Fitness ir ļoti viegls un izskatīgs modelis. Tas sver tikai 36g, un tas ir tik maz, ka uz rokas to gandrīz nevar just. Šis modelis pieejams dažādās krāsās, kā arī tam ir krāsains ekrāns, bet ne skārienjūtīgs. Tā lietojamība ir ļoti ērta, ar piecām podziņām ļoti viegli tikt ar to galā.

[ux_slider timer=”4500″ arrows=”true” bullets=”true” auto_slide=”true” nav_color=”dark”]

[ux_image id=”10721″]

[ux_image id=”10720″]

[ux_image id=”10722″]

[ux_image id=”10723″]

[/ux_slider]

 

Galvenās funkcijas

Suutno 3 Fitness nav GPS, bet līdzīgi, kā šī konkurentam Fitbit Versa un Polar A370, arī šim modelim ir savienotais GPS, kas nozīmē to, ka tad kad tas ir savienots ar telefonu, tas aizņemsies GPS funkcionalitāti no telefona. Forši, vienīgi, ka skrient jāņem līdzi telefons. Sporta veidos, kas notiek telpās tas nebūs svarīgs faktors, jo telpās GPS nestrādā, tapēc fitnesa entuziastiem, cilvēkiem, kas sporto svaru zālēs – iebūvēta GPS trūkums nebūs būtisks.

Pulsometram ir optiskais pulsa merītājs, kas mēra pulsu no rokas, bet labākai precizitātei to var savienot arī ar pulsa jostiņu.

No sporta veidiem būs daudz ko izvēlēties – skriešana, velo, fitness, arī peldēšāna gan baseinā, gan atvērtos ūdeņos.

Jauns un interesants

Suunto 3 Fitness ir tāda funkcija kā pielāgotais treniņplāns. Jo biežāk trenējies, jo precīzāk tas pielāgosies un Tev būs pulsometrs, kas teiks, cik daudz un kā jātrenējas. Paši neesam izmēģinājuši, bet tas noteikti izskatās interesanti. Ja Tavai motivācijai nepieciešams plāns – tad varbūt šis tas ir!

 Jauna aplikācija

Ja Tev pieder kāds no pēdējiem Suunto, visticamāk, ka izmantoji movescount.com mājas lapu treniņu analīzei. Suunto top modelis Suunto 9 strādā gan ar movescount.com, gan aplikāciju Suunto. Bet, Suunto 3 Fitness strādā tikai ar aplikāciju, ne ar movescount.com.

Suunto aplikācija ar nosaukumu “Suunto” ir diezgan jauna, tā parādījās dzīve tikai pavasarī, tapēc jāsaprot, ka tās funkcionalitāte nebūs ļoti izsmalcināta, kaut gan jāsaka, ka tā ir pietiekama – šeit atrodama visa informācija par ikdienas aktivitātēm, miegu, un, protams, treniņiem.

suunto 3 fitness | pulsometrs.lv
Aplikācijā varam apskatīt treniņu un ikdienas aktivitātes datus!

Viedie paziņojumi

Jā, arī Suunto 3 Fitness rāda viedos paziņojumus. Paziņojumi ir tikai informatīvi un ar to nevar, piemēram, pacelt klausuli, nevar pārslēgt mūziku Spotify, bet galveno funkciju pilda!

suunto 3 fitness | pulsometrs.lv
Suunto 3 Fitness iespējami ar gudrie paziņojumi

Īsumā tāds ir Suunto 3 Fitness! Nāc ciemos, apskati to dzīvē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *