Jaunais Suunto Vertical – kas jauns?

suunto vertical

Suunto nupat izziņoja jaunu modeli Suunto Vertical! Forši!

Kas jauns?

Liekam to uz rokas, sākam iepazīt, bet šeit daži punkti, ko no tā sagaidīt:

  • Izturīgs piedzīvojumu pulkstenis ar bezmaksas pasaules kartēm
  • Laika prognozes
  • Uz kompasu un barometru balstīti augstuma rādījumi un negaisa brīdinājuma signāli
  • 90+ sporta režīmi
  • Baterija! Īpaši ilgs akumulatora darbības laiks līdz 500 stundām nepārtrauktā treniņā Tour režīmā un līdz 60 stundām visprecīzākajā divjoslu GNSS režīmā, tiek palielināts ar saules uzlādi titāna variantos ar saules uzlādi, nodrošinot vismaz 30% vairāk enerģijas saulainā laikā. Ikdienas režīmā Suunto Vertical pavada jūs vairākus mēnešus bez uzlādes!
  • Apvienojot funkcionālo somu dizainu ar augstākās kvalitātes materiāliem, piemēram, safīra stiklu, nerūsējošo tēraudu un titānu, Suunto Vertical piedāvā militāri pārbaudītu izturību.

Pirmie iespaidi?

Šis nav pulkstenis ar kuru sēdēt ofisā un gūt par to iespaidus. Jādodas dabā, jāiet skriet, jāiet pārgājienā, jābrauc ar riteni. Bet, kamēr sēžam ofisā – dizains ļoti patīkams, pulkstenis ir liels, bet ne milzīgs, gribētos teikt ka optimāls izmērs, vismaz manai, nepārāk lielai vīrieša rokai. Izskatās ļoti labi!

Beidzot kartes! Prieks, ka Suunto pulkstenī ir kartes, tas, protams, ļoti atbilst Suunto zīmolam – ar Suunto jādodas dabā!

Baterija – traks var palikt! Iespaidīgi cipari! Un vēl ātrā lādēšana – piecās minūtēs ielādēs treniņam nepieciešamo bateriju.

Pilnībā ražots Somijā, kur cilvēki saņem godīgas algas. Nekādas modernās verdzības!

Prieks, ka Suunto iet uz priekšu, attīstās, rada lieliskus produktus. Nevaram sagadīt, kad sanāks vairāk iepazīt jauno Suunto Vertical – mežos, takās, pārgājienos, treniņos un sacensībās!

Vēlies sev?

Suunto Vertical būs pieejams veikalā maija vidū – atraksti mums [email protected], pirmo rezervēsim tieši Tev!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *