Jaunie Garmin Forerunner ar amoled ekrāniem – Forerunner 265 un 265s – kas jauns?

gamrin forerunner 265

Garmin šajā pavasarī nāca klajā ar jauniem Forerunner modeļiem ar amoled ekrāniem – Garmin Forerunner 265, Garmin Forerunner 265s un Garmin Forerunner 965. Hip hip urrā!

Garmin Foreunner 265 visās krāsās ir mūsu veikalā un jāatbild uz jautājumu – kas jauns?

Bet kas ar Forerunner 255?

Tiem, kas seko līdzi Garmin jaunumiem varētu likties pārsteidzoši – šīs sērijas pulksteņi – Garmin Forerunner 255 un Forerunner 255s iznāca 2022. gada vasarā un jau jauni? Jā, lieta tāda, šie modeļi paliek aktuāli un nekur nepazūd – jaunie drīzāk jāuztver kā piedāvājuma paplašināšana, nevis iepriekšējo modeļu nomaiņa.

Kas jauns?

Amoled ekrāns

Lielākais jaunums, protams, ir ekrāns. Jaunajiem modeļiem ir super smuks amoled ekrāns, tāds pats, kā mazāk sportiskajiem Venu 2, Venu 2s un Venu 2 Plus. Bet Forerunner sērija ir sportiskāka un tagad – arī super sportiskais Forerunner ar amoled ekrānu! Forši, kādēļ ne?

Pēc specifikācijas sanāk, ka jaunie modeļi ir ar teju 2x lielāku izšķirtspēju, un jā – acij tas ir ļoti tīkams!

gamrin forerunner 265 vs forerunner 255
Forerunner 265 pa kreisi, Forerunner 255 pa labi.

Skārienjūtīgs ekrāns

Ekrāns ir skārienjūtīgs, bet tiem, kuriem tas nepatīk – vienā sekundē to var atslēgt un visu darīt ar ierastajām piecām podziņām.

Ja Tev ir bijusi pieredze ar kādu iepriekšējo Forerunner modeli – šeit Tu varēsi izmantot tieši tās pašas pogas, ko agrāk!

Garmin ekrāns ir skārienjūtīgs, krāsains, acij ļoti patīkams.

Lādētāja vads

Tā puse, ko spraužam Garmin pulkstenī nav mainījusies, bet otrā galā – USB-C. Sīkums, bet forši.

Skriešanas dinamikas dati bez papildu sensoriem

Ja Tu vēlies zināt skriešanas dinamikas datus, agrāk Tev noteikti vajadzēja pulsa jostiņu, pie tam nevis vienkāršāko, bet HRM-Pro. Jaunais modelis piedāvā šos datus noteikt, izmantojot tikai pulksteni.

Training Readiness funkcija

Training Readiness skatās uz daudz dažādiem datiem – miegu, stresu, ikdienas aktivitātēm, HRV statusu un treniņiem, lai noteiktu… cik gatava vai gatavs Tu esi treniņiem. Agrāk mēs skatījāmies uz atjaunošanās laiku, kas tika rēķināts apmēram tā “šis bija intensīvs un garš treniņš, tagad 2 dienas mierīgi”. Bet jaunā sistēma ir daudz komplicētāka un daudz precīzāka, jēgpilnāka. Būtībā tiek ņemts vērā teju viss, kas ar Tevi notiek, lai saprastu vai veikt lielu slodzi treniņos.

Garmin Forerunner 265 novērtēs gatavību treniņiem, bet, lai to redzētu, kādu laiku pulkstenis jālieto, lai būtu pietiekami daudz datu.

Mūzika visās versijām

Garmin Forerunner 255 iedalās “parastie” un “ar mūziku”. Jaunie Forerunner 265 visiem ir mūzikas iespējas. Ko tas nozīmē? Ieliekam savu mūziku pulkstenī, savienojam ar bezvadu austiņām, laižam sportot telefonu atstājot mājās.

Baterijas izturība

Spilgts ekrāns ir forši, bet, kā tas atsaucas uz baterijas izturību? Protams, spilgtāks ekrāns patērē vairāk baterijas, bet cik ļoti?

Lūk salīdzinājumam ar Forerunner 255 un Forerunner 255s.

Interesanti, ka specifikācijā norādīts, ka Forerunner 265s ir izturīgāka baterija nekā 265 – parasti ir otrādi, mazākam pulkstenim ir mazāka baterija un līdz ar to, mazāk dienas tas iztur. Bet šoreiz – acīmredzot, lielāks amoled ekrāns spēlē lielāku lomu, nekā baterijas izmērs.

Sākumā apskatot specifikāciju, izskatās, ka baterija ikdienā ir apmēram tik pat izturīga, kā 255 modelim – bet, tas ir ar izslēgtu ekrānu ikdienā, tam ieslēdzoties tikai pie vajadzības. Ja mēs atstājam “always on”, tad izturība būs krietni īsāka.

Forerunner 255Forerunner 265Forerunner 255sForerunner 265s
Ikdienas režīmālīdz 14 dienāmlīdz 13 dienām
(ar vienmēr ieslēgtu ekrānu līdz 5 dienām)
līdz 12 dienāmlīdz 15 dienām
(ar vienmēr ieslēgtu ekrānu līdz 5 dienām)
GPS režīmālīdz 30hlīdz 20hlīdz 26hlīdz 14h
GPS ultratrack režīmālīdz 54hlīdz 44h
GPS + mūzikalīdz 7hlīdz 7hlīdz 6hlīdz 7.5h

Garmin Forerunner 265 cena un versijas

garmin forerunner 265
Garmin Forerunner 265 pieejams divos izmēros, dažādās krāsās.

Jaunais Forerunner 265 pieejams divos izmēros – mazākām rokām Forerunner 265s, lielākām – Forerunner 265. Un katrs izmērs arī vairākās krāsās – spied uz produkta apskati vai apskati tos dzīvē – nāc ciemos uz Pulsometrs.lv, Cēsu 31, Barons kvartālā – blakus ieejai nr. 6.

Kuru izvēlēties?

Skrējējiem un ne tikai – Forerunner modeļi ir piemēroti ļoti daudziem izturības sporta veidu piekritējiem. Bet, kuru tieši izvēlēties? Šajā gadījumā jāizšķiras vai Tev svarīgāka ir baterijas izturība, ekrāna spilgtums, vai Tevi apmierina, ja ekrāns nav ieslēgts visu laiku, vai Tu esi ar mieru biežāk lādēt. Vienvārdsakot – ekrāns noteikti šeit ir primārais faktors.

Vēl viens faktors – cena! Jā, Forerunner 255, Forerunner 255 Music, Forerunner 255s un Forerunner 255s Music ir diezgan stipri lētāki.

Kā izvēlēties? Vienkārši – atnāc pie mums ciemos uz Barons kvartālu, Cēsu ielā 31 – atradīsim īsto tieši Tev!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *