Jaunums mūsu plauktos – Incrediwear

incrediwear produkti | pulsometrs.lv

Incrediwear – produkts, kas diezgan strauji iegūst savu popularitāti mūsu platuma grādos tagad sastopams arī pulsometru veikalā. Šis ir produkts, kas palīdz atjaunošanās procesam pēc slodzēm, palīdz pret dažādām sāpēm. Vizuāli tie ir līdzīgi kompresijas produktiem, bet, tie nav kompresijas produkti. Šos produktus izmanto gan daudzi profesionāli sportisti, gan amatieri, kā arī cilvēki, kurus nomāc dažādas sāpes. Šos produktus izmanto arī cilvēki, kuriem nekas nekait, jo tie ir ērti un patīkami. Arī mēs lēnā garā tos izmēginām. Bet par visu pēc kārtas…

Kas ir Incrediwear?

Increadiwear vizuāli ir līdzīgi kompresijas produktiem, bet tie nav kompresijas produkti! Incrediwear noslēpums slēpjas aktīvajos elementos (ogleklis un germānijs), kas rada vibrāciju šunu sieniņās, tādejādi uzlabojot asinsriti, tā mazinot iekaisumu, atvieglojot sāpes un stīvumu, kā arī paātrinot atlabšanu.

Piemēram, Incrediwear ceļa bandāžā, kas ir vispopulārākais produkts noderēs dažādās aktīvās nodarbēs visiem, kuriem ir problēmas ar ceļiem – tā uzlabos asinsriti, samazinot iekaisumu, samazinot sāpes. Šo bandāžu iesaka šādu problēmu gadījumos: artrīts, tendinīts, skrējēja celis, bursīts, kolaterālās (sānu) saites traumas, pārslodzes traumas, nogurušas ceļu locītavas, sāpošas ceļu locītavas, trieciena radītas traumas, dislokācijas un saišu/menisku plīsumi.

Lūk, ko par šī produkta radīšanu stāsta produkta izgudrotājs DR Jackson Corley:

Kā Incrediwear strādā:

Vai ir par labu, lai būtu patiesība?

Tā kā mēs baidāmies sagraut mūsu lielisko klientu uzticamību, piegājām šiem produktam skeptiski. Vai tiešām šāds valkājams produkts var būtiski uzlabot atlabšanu no sāpēm vai slodzes? Meklējām informāciju internetos, mēģinājām un turpinam mēģināt produktu paši.

Meklējot informāciju par šiem produktiem internetos, uzgājām gan bildes ar NBA superzvaigznēm un leģendām, gan pašmāju sporta entuziastiem, kas ir piedalījušies arī Aplīša sarunā. Neatradu nevienu rakstu vai viedokli, kas teiktu, ka šie produkti nestrādā vai, ka tiem būtu kaut kāda veida negatīva ietekme. Arī sprinteri, olimpieši savas traumas dziedē ar Incrediwear:

Nesen izskanēja ziņas, ka mūsu Porziņģi nomāc elkoņa trauma, dēļ kuras, iepsējams, būs nepieciešama operācija. Un, kā varam redzēt, arī Kristaps dziedē savas traumas ar Incrediwear.

Incrediwear elkoņa bandāža
Kristaps Porziņģis ar Incrediwear elkoņa bandāžu.

Pašu pieredze ar šiem produktiem šāda – noskrēju Valmieras maratonu ar Incrediwear zeķēm. Nākamajā dienā gāju pa trepēm lejā kā parasti, nesāpēja neviens muskulis. Tik viegli pēc pilna maratona vēl nebija bijis. Vai tas ir zeķu nopelns? Nemāku teikt. Varbūt.

incrediwear | pulsometrs.lv
Uzreiz pēc maratona sajūtas nav tās labākās, bet nākamajā dienā nesāpēja neviens kāju muskulis. Iespējams, ka pateicoties Incrediwear zeķēm.

Skatoties, ko cilvēki raksta Amazon novērtējumos, konstatēju, ka vairums negatīvo atsauksju raksta par to, ka produkts slīd nost vai spiež, tapēc svarīgi izvēlēties pareizo izmēru. Pozitīvas atsauksmes, savukārt, raksta, ka šie produkti ir atrisinājušas problēmas, kas tiešām būtiski ietekmē dzīves kvalitāti.

Incrediwear produktu izmantošana

Incrediwear produktiem ir četri pielietojumu veidi – ja kaut kas sāp, izmantošanai sporta laikā, atjaunošanās procesu uzlabošanai un ikdienai.

Ja sāp, tad jāskatās uz produktiem, kuru sastāvā ir gan ogleklis, gan germānijs. Piemēram, muguras lejas daļas sāpju remdēšanai izmanto ķermeņa bandāžu, potīšu samežģījumiem izmanto potīšu bandāžu. Dažādiem sastiepumiem, iekaisumiem, atlabšanai pēc traumas vai operācijas izmanto Incrediwear elastīgo saiti.

Sporta laikā var izmantot gan produktus, kuru sastāvā ir tikai ogleklis vai produktus, kur ir gan ogleklis, gan germānijs. Ja sporta laikā mēdz just sāpes celī, izmanto ceļa bandāžu. Dažādiem sporta veidiem lieliski noderēs Incrediwear zeķes, skrienot kājām labāk justies palīdzēs apakšstilba bandāža.

PIlnas kājas bandāža palīdzēs atjaunošanās procesam. Lai muskuļi ātrāk atjaunotos pēc slodzes, var izmantot arī Incrediwear zeķes, gan cirkulācijas šortus, gan citus produktus. Incrediwear produktus var nēsāt visu dienu un visu nakti, un no rīta būsi gatava/s jaunam treniņam!

Ikdienai izvēlies preces pēc nepieciešamības. Izmanto Incrediwear zeķes, ja Tavs darbs ir “uz kājām” vai ceļojot.

Kopsavilkums

Cik vien esam pētijuši, rodas pārliecība, ka Incrediwear ir tiešām vērīgs produkts, kas noder mums visiem sportiskajiem un ne tikai sportiskajiem. Šos produktus izvēlas daudzi profesionāli sportisti savu traumu dziedēšanai

Ar Incrediwear produktiem turpināsim eksperimentēt un dalīties ar pieredzi. Mēģini un eksperimentē arī Tu, nāc pakaļ savam Incrediwear pie mums uz Barons kvartālu, Cēsu ielu 31, k2.  – piemeklēsim Tev pareizo izmēru, lai patīkama šo produktu pieredze ir arī Tev.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *