Kā saglabāt imunitāti pie lielas slodzes? Par Orthomol vitamīniem – stāsta Jānis Kūms

jānis kūms, orthomol
Taku skrējējs, orientierists Jānis Kūms regulāri stiprina savu veselību ar Orthomol vitamīniem

Jānis Kūms ir viens no labākajiem Latvijas taku skrējējiem un orientieristiem un lepojamies – arī Pulsometrs.lv komandas spīdeklis Stirnu buks sacensībās! Ievērojām, ka Jānis regulāri pasūta Orthomol vitamīnus, tādēļ gribējām pajautāt vairāk – kādēļ šāda izvēle, kā Jānis nonāca pie Orthomol un kuri ir tie produkti, kurus Jānis lieto pats un iesaka citiem. (Spied šeit – atrodi īsto sporta uzturu un vitamīnus sev).

Kā sākās draudzība ar Orthomol?

Orthomol vitamīnus iepazinu samērā sen, apmēram pirms gadiem 10. Tos ieteica  pamēģināt ģimenes paziņa, kādreiz ļoti spēcīgs un izcils orientierists. Tas bija tajā laikā, kad sāku ļoti nopietni gatavoties, lai iekļūtu Latvijas pieaugušo izlasē orientēšanās sportā, un no vitamīniem ikdienā praktiski neko nelietoju, bet cilvēks no malas redzēja, ka man kaut ko papildus lietot vajadzētu.

Sāku ar komplektiņu Orthomol Cardio un Ortohmol Sport, apmēram mēnesi pirms svarīgām sacensībām – vienu dienu Cardio un otru Sport. Sacensībās startēju ļoti labi, tāpēc galvā radās pārliecība, ka savu artavu deva arī Orthomol, jo fiziski jutos ļoti labi, naktīs labi gulēju, un arī atjaunošanās bija līmenī. Tā Orthomol kā zīmols ieguva manu uzticību, un kopš tā laika vairāk vai mazāk regulāri lietoju dažādus Orthomol produktus.

jānis kūms
…slodze milzīga, pēc finiša noķert kādu vīrusu ir ļoti viegli, jo imunitāte ir pazemināta, tāpēc svarīgi vitamīnus lietot arī atjaunošanās periodā pēc svarīgākajām sacensībām.

Kādus Orthomol vitamīnus lieto šobrīd?

Sākotnēji mani vairāk nekas cits kā Cardio un Sport neinteresēja, bet laikam ejot, ieguvu aizvien vairāk informācijas gan par Orthomol kā zīmolu, gan to, kādus produktus šis zīmols piedāvā. Ja nemaldos, tad apmēram tajā laikā, kad meita sāka iet bērnudārzā un nesa mājās dažādus vīrusus, es nolēmu, ka savu imunitāti vajadzētu stiprināt ar kādu vitamīnu kompleksu. Tradicionālie (aptiekās nopērkamie) vitamīnu kompleksi mani nebija pārliecinājuši, tāpēc nolēmu pamēģināt Orthomol Immun. Biju ļoti patīkami pārsteigts par to, kādu pienesumu manai imunitātei deva šis vitamīnu komplekss. It īpaši atmiņā ir pēdējie 2 – 3 gadi, kad ir izdevies izvairīties no tradicionālās pavasara/rudens saaukstēšanās. Šobrīd Immun lietoju ļoti regulāri, sākot no rudens līdz pat pavasarim, pa vidu uztaisot pauzītes, ņemot vērā treniņu slodzi. 

jānis kūms, orthomol
Jānis Kūms šobrīd ļoti regulāri lieto Orthomol Immun, kas palīdz izvairīties no tradicionālās pavasara/rudens saaukstēšanās

Tāpat šos vitamīnus (Immun) lietoju apmēram 20 dienas pirms svarīgākajām sacensībām un kādu brīdi pēc, piemēram, startējot 2021.gadā UTMB CCC (100km distance Alpos) distancē. Slodze milzīga, pēc finiša noķert kādu vīrusu ir ļoti viegli, jo imunitāte ir pazemināta, tāpēc svarīgi vitamīnus lietot arī atjaunošanās periodā pēc svarīgākajām sacensībām.

Tāpat no malas redzu, ka sievas veselībai pozitīvu iespaidu atstāj Orthomol Natal,  ņemot vērā, ka mums ģimenē ir otrs mazulis, bet Orthomol Natal ir speciāli radīts sievietēm, kas gaida bērniņu vai baro to ar krūti. Šobrīd slodze un stresa līmenis augstāks nekā iepriekš, līdz vasarai vēl laiciņš jāgaida, slimot nepatīk, līdz ar to par savu veselību ir jārūpējas – man ir Immun, un sievai Natal. 

Citi produkti, kurus esi izmantojis no Orthomol?

Jā, esmu. Esmu mēģinājis Orthomol C vitamīnu, bet nospriedu, ka tomēr Immun man patīk labāk, jo tas ir vitamīnu komplekss. Tāpat ir sanācis ļoti īsu brīdi pamēģināt Orthomol sport recover un sport protein, jo šos produktus laimēju Stirnu Buks sacensībās. Ikdienā gan atjaunošanās procesā lietoju sporta uzturu no Isostar, līdz ar to īsti nokomentēt nevarēšu. 

Man ļoti svarīgi, lai vitamīni ir kvalitatīvi, arī runājot par Orthomol, obligāti skatos un izvēlos tos produktus, kuri ir ražoti Vācijā.

Paldies Jānim un uzzini vēl

Paldies Jānim par dalīšanos pieredzē (pieseko Jānim instagram), un uzzini vēl par šiem vitamīniem rakstā, kur ar savu pieredzi ar Orthomol dalās Anita Siliņa un Ilona Marhele. Ja vēlies pasūtīt Orthomol sev – dari to tagad, cenas pie mums ir ļoti draudzīgas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *