Kā tur bija ar tiem Dod Pieci maratoniem -Toms Grēviņš skrien un stāsta Aplīša sarunā

Aktīvi skrējēji noteikti jau labu laiku būs pamanījuši, ka radio seja Toms Grēviņš ir pievienojies skriešanas entuziastu pulkam un šad un tad noskrien kādu maratonu. Bet, par 2021. gada izskaņas Dod Pieci maratoniem, kad Toms Grēviņš noskrēja 5 maratonus (jā, pilnus maratonus – 42.195km) būs dzirdējuši gandrīz visi.

Kā radās šī ideja, kāds bija šis piedzīvojums, kā tas notika, par sekām un emocijām, un ko par to teica treneris? Kā Toms nokļuva skriešanā, ko tā ir devusi un kādi ieteikumi tiem, kas vēl tikai gribētu sākt savas aktivitātes? Par to visu un vēl daudz ko – šajā Aplīša sarunā!

Seko Tomam un citi linki

Ja Tu vēl neesi piesekojis, Toma instagram, dari to.

Apskati Dod Pieci mājas lapu, pieseko Pieci.lv instagram, pieseko Dod Pieci Facebook lapai.

Sarunā pieminētais Toma treneris Salvis Gruševs un viņa Skriešanas akadēmija.

Un, ja Tu vēl neesi pieteicies – Rimi Rīgas maratons jau gandrīz klāt!

Šo Aplīša sarunu atbalsta

Aftershokz

Austiņas, ar kurām skriet ir drošāk. Ne tikai skriet, bet arī braukt ar velo vai vienkārši pārvietoties pa pilsētu. Uzzini vairāk Aftershokz apskatā.

Īpašais piedāvājums – spēkā līdz 15. maijam!

Aftershokz Openmove ir jau cenā pieejams modelis, bet atlaižu kods APLITIS_SHOKZ ļaus Tev pie tām tikt par vēl pieejamāku cenu. Tā, lai viegli nopirkt speciālas austiņas tieši aktivitātēm un sportot drošāk!

Maurten

Aplīša sarunu atbalsta Maurten! Maurten ir ļoti labs sporta uzturs, kas jāpamēģina. Ja vēl nav sanācis pamēģināt – šeit ir Maurten izmēģinājuma komplekts, par īpaši izdevīgu cenu!

Audio versija

Ja Tu vēlies klausīties audio versiju, atradīsi Aplīša sarunu Spotify un citās labākajās podkāstu vietnēs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *