Kāds bija šis un kāds būs Jaunais gads?

Jau drīz sāksim jaunu gadu, uzstādīsim jaunus mērķus, plānosim jaunus panākumus!

Ir cilvēki, kas saka, ka jaunā gada apņemšanās nestrādā. Un šiem cilvēkiem tās tiešām nestrādā. Ir cilvēki, kas apņemas, plāno un turas pie jauna plāna – un šiem cilvēkiem jaungada apņemšanās strādā. Diezgan vienkārši.

Jaunajā gadā mēs apņemamies kļūt stiprāki, lokanāki, ātrāki un veselīgāki, gan personīgā ziņā, gan kā uzņēmums. Nākamajā gadā apņemamies pētīt ierīces vēl cītīgāk, rakstīt par tām vēl interesantāk. Aktīvi piedalīsimies sacensībās un aktīvi dalīsimies ar ziņām sociālajos mēdijos.

polar m430 } pulsometrs.lv
Jaunajā gadā turpināsim pētīt un aprakstīt ierīces, un, protams, centīsimies to darīt arvien labākā kvalitātē!

Šajā gadā mums veiksmīgi aizritēja projekts “Sirds ritmā”. Cilvēki, kuri ir iesprostoti ratiņos saņēma finansiālu atbalstu dalībai skriešanas sacensībās un tas ir lieliski. Bet, iespējams, ka vēl svarīgāk, ka mēs sniedzām morālu atbalstu šiem cilvēkiem, parādījām, ka mums nav vienalga. Un ar vārdu “mēs” mēs domājam visus tos daudzos cilvēkus, kas pasūtīja kreklus vai palīdzēja mums runāt par šo kampaņu, daloties ar to mēdijos vai izstāstot par to kaimiņam. Paldies Tev liels! Arī jaunajā gadā plānosim kādu līdzīgu akciju. Ko tieši – vēl neesam izdomājuši, bet, ja Tev ir idejas, pastāsti par tām šeit.

sirds ritmā | pulsometrs.lv
2017. gadā izmēģinājām akciju “Sirds ritmā”, kuras mērķis bija aizvest cilvēkus ratiņkrēslos uz skriešanas sacensībām.

Šogad sākām “Aplīša sarunas”. Milzīgs paldies visiem sportistiem, kuri piedalījās! “Aplīša sarunas” ir arī mūsu apņemšanās sarakstā jaunajam gadam. “Aplīša sarunas” būs! Turiet mūs pie vārda!

aplīša sarunas | pulsometrs.lv
Arī Jaunajā gadā plānojam “Aplīša sarunas”! Seko līdzi!

Mūsu iepriekšējās “Aplīša sarunas” vari noskatīties šeit.

Iespējams, ka šogad tikāmies Lattelecom Maratona Expo, kur Tu varēji aizpildīt viktorīnu par skriešanu un treniņiem, ko mums palīdzēja sagatavot lieliskā Anita Kažemāka un džentelmeņi – Aigars Matisons un Edgars Bernāns.

Nākamajā gadā apņemamies strādāt vairāk ar treneriem un sporta un veselības ekspertiem. Šiem cilvēkiem ir daudz ļoti vērtīgas zināšānas, kas vajadzīgas arī mums pārējiem. Turiet mūs pie vārda!

Šogad mūsu atbalstīto sportistu kārtā nonāca mūsu olimpiete Ilona Marhele, un kopā ar Polar atbalstam arī Kasparu Stupeli. Ceram, ka nākamgad vienosimies vēl ar kādu iedvesmojošu sportistu!

Ilona Marhele | pulsometrs.lv
Šogad sākām sadarbību ar Ilonu Marheli! Paldies, Ilona!

Paldies Tev vislielākais, ka esi bijis ar mums šogad! Tiekamies nākamgad, nākamais būs vēl aktīvāks!

Ko Tu apņemsies Jaunajā gadā?

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *