Mūsu dalība “Kāpa Orientēšanās 3-dienās” (veikals būs slēgts 29.06)

Katru gadu jūnija beigās/ jūlija sākumā notiek lielākās orientēšanās sacensības Baltijā – “Kāpa Orientēšanās 3-dienas”, kas piesaista orientēšanās profesionāļus un entuziastus no Baltijas un ne tikai. Šogad arī pulsometrs.lv ir šo entuziastu vidū un dosimies uz sacensībām gan startēt, gan nodarboties ar citām aktivitātēm!

Sakarā ar Kāpa 2018, veikals Barons Kvartālā, Cēsu ielā 31, šo piektdien, 29.06 būs slēgts! Būsim atpakaļ pirmdien, 02.07!

POLAR SKOLA

Iesācējiem, kuri orientēties vēl neprot, nav jābaudās piedalīties šajā festivālā. Šogad kopā ar Polar tiek organizēta Polar Skola – iesācēji varēs startēt ar Polar pulsometru, bet to kā veikt distanci – Tev pastāstīt sporta profesionāļi. Pēc starta kopā uzliksim Tavu GPS maršrutu uz kartes un apskatīsim kļūdas. Būs interesanti!

BALVAS NO POLAR

Polar šogad ir kļuvis par Kāpas 3-dienas atbalstītāju, tā kā, ja cītīgi skriesi, iespējams tiksi pie balvas no Polar. Balvas redzējām, varam pačukstēt – tās ir labu labās!

PULSOMETRS.LV TELTS

Arī mēs būsim ar tirdzniecības telti un mums būs labi piedāvājumi! Kā vienmēr, vari nākt pie mums konsultēties, aprunāties, palīdzēsim tikt galā ar uzstādījumiem vai problēmām, ja vēlēsieties kaut ko iegādāties, atradīsim tieši Tev vispiemērotāko!

polar h10 + polar M430

Būs mūsu teltī arī īpašie piedāvājumi! Piemēram, komplekts Polar M430 + H10 = tikai 259eur (nevis 319.80eur) Kādi vēl? Seko līdzi Facebook un Instagram un nāc ciemos uz mūsu telti!

Esam sākuši piedāvāt arī dažādus skriešanai svarīgus sīkumus – Halo Headband pasargās Tavas acis no sviedriem, neļaus ne vienai sviedru pilei nokļūt acīs!

Nathan aksesuāri ir ļoti noderīgi garākiem skrējieniem – Nathan dzeršanas somas un jostiņas ļaus Tev uzņemt ūdeni vajadzīgajā daudzumā. Ja vēlēsies izmēģināt Nathan produktus – daži testa modeļi būs mums līdzi, nāc uz mūsu telti un jautā!

Tiekamies Kāpa 2018 orientēšanās 3-dienās, lai Tev veiksmīgi starti un vēl veiksmīgāki finiši!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *