Par pulsometrs.lv

Kā mēs strādājam?

1. Mēs runājam par tehnoloģijām sportam un kustībai, jo, mūsuprāt, par to ir vērts runāt. Katram mums ir tikai viens ķermenis un ir vērts par to rūpēties.

2. Mēs skrienam simtiem kilometru, lai notestētu šīs ierīces. Braucam arī ar velo un peldam vai darām citas lietas, lai izprastu, iepazītu šīs ierīces un datus ko tās piedāvā. Braucam uz sacensībām un sportojam, lai saprastu mūsu klientu vajadzības.

3. Mēs pavadām stundām laika, lai stāstītu par šīm ierīcēm Tev. Mēs apkopojam savus viedokļus šeit blogā vai Instagram kontā vai Facebook ierakstos.

4. Šis mums nav īslaicīgs projekts. Mēs skriesim, brauksim, peldēsim un stāstīsim Jums par šīm lietām atkal un atkal. Neplānojam apstāties – “mest mieru” nav mūsu mīļākais sporta veids.

5. Mēs cenšamies piedāvāt demokrātiskas cenas un lielisku klientu servisu. Vislabākie piedāvājumi un vislabākā attieksme! Un problēmu gadījumā visu atrisināsim bez lieka stresa!

Tiekamies startā!

Komanda

māris berķis
Sabīne Valtere
karlis

Māris, tas pulsometru čalis

Māris parasti redzams ar diviem pulksteņiem, pa vienam uz katras rokas – vienmēr kaut kas jauns jātestē!
Gan darba spiests, gan aiz mīlestības pret skriešanu, skrien maratonus, pusmaratonus, Stirnubukus un labprāt piedalās citos sporta pasākumos. Mīļākais sports – tautas sports. Kur dalībnieku vairāk par skatītājiem.

Darbā vislabprātāk raksta ierīču apskatus, veido Aplīša sarunas, plāno jaunas sadarbības vai aktivitātes. Bet, ja satiksi veikalā, labprāt Tev izstāstīs visu ko zina par sporta pulksteņiem, velodatoriem, atjaunošanās rīkiem un citām tehnoloģijām, ko piedāvā pulsometrs.lv

Sabīne, visu klientu draugs

Ja Tu esi mums rakstījis, zvanījis vai ciemojies veikalā – visticamāk esi sastapies ar Sabīni. Sabīne vienmēr labprāt palīdz klientiem, atrisina klientu problēmas, dalās ar visu ko zina, lai mūsu aktīvie ciemiņi var nodarboties ar savām aktivitātēm vēl kvalitatīvāk. 

Brīvajā laikā Sabīne labprāt dodas pārgājienos un skrien. Kolka – Dubulti? Ček. Jau izdarīts. Ja braucam uz Stirnu buku – tad Sabīne vienmēr ir starp dalībniekiem. Skriešanas pasākumos visbiežāk arī noskrien to pulsometru čali. Nav ko vilkties. 

Kārlis, uzņēmuma pedants

Lai arī Kārlis ir mūsu jaunākais komandas dalībnieks – daudzi no Jums Kārli jau ir iepazinuši.

Kārļa galvenais uzdevums šobrīd ir rūpēties, lai visi pasūtījumi nonāk pie Tevis ātri un precīzi. 

Brīvajā laikā Kārlis ir ļoti aktīvs. Daudz brauc ar velo un arī skrien. Nesen arī noskrēja savu pirmo un drīz pēc tam arī otro maratonu. Lieliski!