Par precēm veikalā – 29904777, konsultācijām – 26818717
Bezmaksas piegādes ar pakomātiem no 50eur

Par pulsometrs.lv

Kā mēs strādājam?

1. Mēs runājam par tehnoloģijām sportam un kustībai, jo, mūsuprāt, par to ir vērts runāt. Katram mums ir tikai viens ķermenis un ir vērts par to rūpēties.

2. Mēs skrienam simtiem kilometru, lai notestētu šīs ierīces. Braucam arī ar velo un peldam vai darām citas lietas, lai izprastu, iepazītu šīs ierīces un datus ko tās piedāvā. Braucam uz sacensībām un sportojam, lai saprastu mūsu klientu vajadzības.

3. Mēs pavadām stundām laika, lai stāstītu par šīm ierīcēm Tev. Mēs apkopojam savus viedokļus šeit blogā vai Instagram kontā vai Facebook ierakstos.

4. Šis mums nav īslaicīgs projekts. Mēs skriesim, brauksim, peldēsim un stāstīsim Jums par šīm lietām atkal un atkal. Neplānojam apstāties – “mest mieru” nav mūsu mīļākais sporta veids.

5. Mēs cenšamies piedāvāt demokrātiskas cenas un lielisku klientu servisu. Vislabākie piedāvājumi un vislabākā attieksme! Un problēmu gadījumā visu atrisināsim bez lieka stresa!

Tiekamies startā!

Komanda

māris berķis
Sabīne Valtere

Māris, tas pulsometru čalis

Māris parasti redzams ar diviem pulksteņiem, pa vienam uz katras rokas – vienmēr kaut kas jauns jātestē!
Gan darba spiests, gan aiz mīlestības pret skriešanu, skrien maratonus, pusmaratonus, Stirnubukus un labprāt piedalās citos sporta pasākumos. Mīļākais sports – tautas sports. Kur dalībnieku vairāk par skatītājiem.

Darbā vislabprātāk raksta ierīču apskatus, veido Aplīša sarunas, plāno jaunas sadarbības vai aktivitātes. Bet, ja satiksi veikalā, labprāt Tev izstāstīs visu ko zina par sporta pulksteņiem, velodatoriem, atjaunošanās rīkiem un citām tehnoloģijām, ko piedāvā pulsometrs.lv

Sabīne, visu klientu draugs

Ja Tu esi mums rakstījis, zvanījis vai ciemojies veikalā – visticamāk esi sastapies ar Sabīni. Sabīne vienmēr labprāt palīdz klientiem, atrisina klientu problēmas, dalās ar visu ko zina, lai mūsu aktīvie ciemiņi var nodarboties ar savām aktivitātēm vēl kvalitatīvāk. 

Brīvajā laikā Sabīne labprāt dodas pārgājienos un skrien. Kolka – Dubulti? Ček. Jau izdarīts. Ja braucam uz Stirnu buku – tad Sabīne vienmēr ir starp dalībniekiem. Skriešanas pasākumos visbiežāk arī noskrien to pulsometru čali. Nav ko vilkties. 

Dace, uzņēmuma pedants

Daudzi no Jums būs iepazinuši Daci. Dace ir jaunākais komandas biedrs pulsometrs.lv, bet ātri visu apgūst un iemācās un, iespējams, ka Dace ir jau palīdzējusi Tev tik galā ar kādu jautājumu.

Brīvajā laikā Dace nodarbojas ar krosfitu, domā par veselīgu uzturu, kā arī brauc ar riteni. Starp citu, Dacei ir arī C kategorijas trenera diploms, tā kā ar visu sirdi sportiskā un veselīgā dzīvesveidā!