Zvani – 29904777
Bezmaksas piegādes ar pakomātiem no 10eur

Par pulsometrs.lv

Kā mēs strādājam?

1. Mēs runājam par tehnoloģijām sportam un kustībai, jo, mūsuprāt, par to ir vērts runāt. Katram mums ir tikai viens ķermenis un ir vērts par to rūpēties.

2. Mēs skrienam simtiem kilometru, lai notestētu šīs ierīces. Braucam arī ar velo un peldam vai darām citas lietas, lai izprastu, iepazītu šīs ierīces un datus ko tās piedāvā. Braucam uz sacensībām un sportojam, lai saprastu mūsu klientu vajadzības.

3. Mēs pavadām stundām laika, lai stāstītu par šīm ierīcēm Tev. Mēs apkopojam savus viedokļus šeit blogā vai Instagram kontā vai Facebook ierakstos.

4. Šis mums nav īslaicīgs projekts. Mēs skriesim, brauksim, peldēsim un stāstīsim Jums par šīm lietām atkal un atkal. Neplānojam apstāties – “mest mieru” nav mūsu mīļākais sporta veids.

5. Mēs cenšamies piedāvāt demokrātiskas cenas un lielisku klientu servisu. Vislabākie piedāvājumi un vislabākā attieksme! Un problēmu gadījumā visu atrisināsim bez lieka stresa!

Tiekamies uz starta!

Komanda

Māris, tas pulsometru čalis

Māris parasti redzams ar diviem pulksteņiem, pa vienam uz katras rokas – vienmēr kaut kas jauns jātestē!
Gan darba spiests, gan aiz mīlestības pret skriešanu, skrien maratonus, pusmaratonus, Stirnubukus un labprāt piedalās citos sporta pasākumos. Mīļākais sports – tautas sports. Kur dalībnieku vairāk par skatītājiem.

Darbā vislabprātāk raksta ierīču apskatus, veido Aplīša sarunas, plāno jaunas sadarbības vai aktivitātes. Bet, ja satiksi veikalā, labprāt Tev izstāstīs visu ko zina par sporta pulksteņiem, velodatoriem, atjaunošanās rīkiem un citām tehnoloģijām, ko piedāvā pulsometrs.lv

Sabīne, visu klientu draugs

Ja Tu esi mums rakstījis, zvanījis vai ciemojies veikalā – visticamāk esi sastapies ar Sabīni. Sabīne vienmēr labprāt palīdz klientiem, atrisina klientu problēmas, dalās ar visu ko zina, lai mūsu aktīvie ciemiņi var nodarboties ar savām aktivitātēm vēl kvalitatīvāk. 

Brīvajā laikā Sabīne labprāt dodas pārgājienos un skrien. Kolka – Dubulti? Ček. Jau izdarīts. Ja braucam uz Stirnu buku – tad Sabīne vienmēr ir starp dalībniekiem. Skriešanas pasākumos visbiežāk arī noskrien to pulsometru čali. Nav ko vilkties. 

Marta, uzņēmuma pedants

Šajā pavasarī uzņēmuma pievienojās Marta. Pedants, pēc amata nosaukuma. 

Klienti mums uzticas arvien vairāk, tādēļ mums jātiecas uz sakārtoties procesiem, lai pasūtījumi nepazūd, lai garantiju gadījumi nekarājas gaisā, lai visi jautājumi tiktu atrisināti ātri un bez stresa. Martai šādas lietas padodas.

Brīvajā laikā Martu var sastapt gan skrienot, gan braucot ar velo – mierā grūti nosēdēt. Sveši nav SkrienLatvija posmi un citi pasākumi aktīviem cilvēkiem.