Kas jauns Suunto aplikācijā?

Noskrien Ziemu lieliskajos pasākumos testējām Suunto, gan pats skrēju ar Suunto, gan arī bija iespēja patestēt Suunto pulsometrus citiem dalībniekiem un pirms pēdējā posma, kāds jautājums mūsu facebook lapā iespīdināja tam pulsometru čalim acīs tādu gaismu – hei, Suunto aplikācijā ir jaunumi, par kuriem Tu neko nezini!
Jā, tas ir apkaunojoši, bet šis un tas bija palaists garām. Kopš Suunto 9 apskata vasarā nekas daudz par Suunto nav rakstīts, bet pa šo laiku Suunto ir gājis uz priekšu un ir dažādi jaunumi.

Tātad!

Vasarā Suunto aplikācija attiecās tikai uz jauno Suunto 9 un jauno Suunto 3 Fitness, bet tagad arī Suunto Spartan Sport darbojas ar jauno Suunto aplikāciju.

Suunto 9 un Suunto Spartan Sport pulsometriem varēsi izmantot aplikāciju, galvenokārt, lai detalizēti apskatītu savus datus, bet ar Suunto 3 Fitness Tev šī aplikācija būs nepieciešama, lai izmantotu “connected GPS” funkciju (Suunto 3 Fitness nav iebūvēta GPS, bet savienojot to ar telefonu, tas spēj “aizņemties” GPS funkcinalitāti no tā).

Suunto + Endomondo un citas aplikācijas

Vai Suunto var savienot ar Endomondo? Jā, tagad var! Suunto jaunā aplikācija ir savienojama ar Endomondo, Strava un Trainingpeaks. Ja Tu izmanto Apple produktus, tad arī Apple Health.

Ko tas dod? Ja Tu savus datus krāj Endomondo, tad iepriekš izmantojot Suunto, Tev bija jāizvelk treniņa fails no movescounts.com, lai to dabūtu Endomondo. Tagad tas notiek automātiski.

Kas vēl forši? Pieslēdzoties Suunto app, Tu saņemsi piedāvājumus izmantot Strava un Endomondo aplikāciju premium versjas par brīvu kādu konkrētu laika brīdi. Vismaz es saņēmu šādus piedāvājumus, gan jau saņemsi arī Tu!

Savienot Suunto aplikāciju ar Strava, Endomondo, TrainingPeaks un Tavi treniņi automātiski tiks pārsūtīsi arī uz šīm vietnēm

Izveido sporta veidus Suunto aplikācijā

Vēlies pievienot sporta veidus un pielāgot ekrānus? Ja Tev uz rokas ir Suunto 9 vai Suunto 3 Fitness Tev vairs tas nav jāslēdz pie movescount.com lapas, Tu vari izmantot Suunto aplikāciju. Ļoti ātri un ērti – pielāgo ekrānu tieši savām vēlmēm un vajadzībām

Sakāto datu laukus aplikācijā! Skrienot redzi tieši to, ko vēlies!

Maršruti – izveido pats vai aizņemies no citiem lietotājiem

Dodies ceļojumā? Gribi aizlaist paskriet pa takām apvidū, kas nav pazīstamas? Suutno aplikācijā atver sadaļu Explore un ļoti ērti un ātri Tu vari uzzīmēt maršrutu, kuru pēc tam ielādēt pulkstenī.

Nepazīstamā apvidū, Tu vari arī aizņemties maršrutu no citiem. Visticamāk, ka vietējie ir atraduši foršus skriešanas/ pārgājienu vai velo takas – izmanto to!

Izveido maršrutu vai aizņemies to no citiem Suunto lietotājiem.

Ikdienas soļi, miegs, kalorijas

Vēl kādu gadu atpakaļ, kad runājām par Suunto, par ikdienas datiem, tad teicām – jā Suutno Spartan Sport skaita soļus, bet dati nekur neuzglabājas, jo movescount.com lapā nav šādas sadaļas. Bet, jaunajā Suunto aplikācijā ļoti smuki varam redzēt arī vēsturiskos datus – gan soļus, gan kalorijas, gan miega datus, ja atstājam pulsometru uz rokas arī naktī.

Suunto aplikācijā ērti vari apsktatīt soļu, kaloriju un miega datus.

Nobeigumā..

Kādu laiku atpakaļ šķita, ka Suunto ir iesūbējis un konkurenti – Polar un Garmin – ir aizskrējuši krietni priekšā ar saviem produktiem un funkcionalitāti.. Tagad tas tā vairs nemaz nav. Suunto ir ļoti gājuši uz priekšu, jaunā aplikācija ātri attīstās, jaunie produkti – Suunto 9 un Suunto 3 Fitness – ir ļoti labi un aktuāli. Prieks par Suunto attīstību, ceram, ka drīz mums būs atkal jāraksta jauns bloga raksts par nākamajiem jaunumiem!

Pasūti savu Suunto šeit: Suunto 3 Fitness, Suunto 9, Suunto 9 Baro, Suunto Spartan Sport wrist HR, Suunto Spartan Trainer!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *