Čempions Kaspars Stupelis un Polar

Polar pulsometrus ražo jau sen un visu savu sportista karjeru ar Polar sporto arī Kaspars Stupelis. Trīskārtējais pasaules čempions motokrosā blakusvāģiem saka, ka ir uzticīgs Polar zīmolam, jo tas ir palīdzējis uzvarēt..

Ikdienā Kaspars izvēlas melnu Polar V800, par kuru saka “tas ir lielisks pilveidošanās palīgs un izskatās salīdzinoši lietišķi.” Kad Kaspars dodas trasē, Polar V800 nomaina Polar M400, jo tas ir mazāks, vieglāks un braucot tas netraucē. Kā saka Kaspars, arī Polar M400 ir ļoti labs pulsometrs neprofesionālim – lieliska cena un funkcionalitāte.

Ikdienā Kaspars seko līdzi ikdienas aktivitātēm, lai arī no sporta brīvajās dienās tiek sasniegts 100% aktivitātes mērķis. Ne vienmēr gan tas izdodas. :)
Lai gan Polar M400 un V800 mēra arī miega ilgumu un kvalitāti, Kaspars neizmanto šo funkcionalitāti, jo miega laikā visas elektroniskās ierīces ir noņemtas.

Kad jautājam, kādus datus Kaspars izmanto treniņu analīzi, tad tie primāri ir pulss, ātrums, augstuma atšķirība, distances garums. Kaspars seko arī svaram līdzi un veic visu sporta veidu uzskaiti Polar Flow mājas lapā.

???Its Big!

A post shared by Kaspars Stupelis (@ks1555) on

Kad Kaspars skrien, slēpo vai minās ar velo mazpazīstamās vietās, tad patīk dodies pretī nezināmajam. Un šeit noder funkcija atgriezties uz sākuma punktu, kas ir gan Polar M400, gan Polar V800 funkciju sarakstā.

Latvia?

A post shared by Kaspars Stupelis (@ks1555) on


Visus profesionālās karjeras 17 gadus Kaspars ir sportojis ar Polar pulsometriem. “Kādēļ Polar”, vaicājām Kasparam. “Tādeļ ka tas ir Polar,” atbild Kaspars, “pulsometrs, kas man palīdzējis uzvarēt!”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *