Ko likt uz rokas skrējienā Rīga – Valmiera?

Šajā nedēļas nogalē ir priekšā liels pasākums, kas pulcēs dažus simtus ļoti izturīgus cilvēkus. Jā, nedēļas nogalē ir arī Līgo svētki, bet vēl nakti iepriekš skrējiensoļojums Rīga – Valmiera!

Lai pieveiktu Rīga – Valmiera ir jābūt īpaši sagatavotam sportistam un visu dalībnieku priekšā pulsometrs.lv kolektīvs noņem cepuri un paklanās! Visu cieņu! Lai dalībniekiem veiksmīgs starts un veiksmīgi sasniegts finišs!

Kādu dienu arī tas pulsometru čalis cer veikt šo distanci, bet, ne šogad un visticamāk arī ne nākamgad tas nenotiks, jo dalība šādā pasākumā ar “viss ir galvā” attieksmi nebūtu ieteicama. Šeit drīzāk noderētu “”viss ir sagatavošanās procesā” attieksme, un, ja sagatavošanās nav bijusi, tad jāpaliek līdzjutējos. Bet, kāds cilvēks jautāja – kas ir vislabākais pulsometrs šādam pasākumam, ko mēs paši izvēlētos, ja skrietu? Par to gan mēs varam padomāt un šo jautājumu atbildēt!

Jaunais Suunto 9

Ja paši skrienu Rīga – Valmiera, tad uz rokas šogad liktu jauno testa Suunto 9 pulsometru, kas būtu ļoti labs tests šim jaunajam modelim, kas būs pieejams kaut kad jūlija sākumā. Šim modelim GPS režīmā baterija solās izturēt līdz 25h, pulsu tas daudz maz precīzi mēra no rokas (šoreiz gribētu iztikt bez pulsa jostas), un, visticamāk, šis pulsometrs nepieviltu un izturētu līdz galam bez problēmām.

Ja Tu skrien Rīga – Valmiera, tad diemžēl pirms starta šis modelis nebūs pieejams, bet Suunto fani var lūkoties Suunto Spartan Ultra virzienā, kuram pateicoties jaunā modeļa ienākšanai tirgū, ļoti patīkami ir nokritusies cena. Ja Tevi uzrunā Suunto 9 un vēlies būt pirmais, kas uzzina, kad tas kļūst pieejams un tā cenas, tad piesakies šeit un mēs ziņosim!

Suunto Spartan Ultra | pulsometrs.lv
Pateicoties jaunajam Suunto 9 modelim, šobrīd par samazinātu cenu var iegādāties Suunto Spartan Ultra

Vieglais un ērtais Garmin Forerunner 935

Garmin plauktā pulsometrs, kas ar GPS iztur līdz 24h, un sver tik maz (49g) ka uz rokas to grūti pamanīt ir Garmin Forerunner 935. (salīdzinājumam, Garmin Fenix 5 sver 85g, Suunto 9 – 81g, Suunto Spartan Ultra – 73g) Šis ir viens no visu laiku labākajiem pulsometriem triatlonistiem un ultraskrējējiem, tieši pateicoties savai baterijas ietilpībai un mazajai masai. Un, ja kāds jautās – kas ir labākais ko Jūs man ieteiksiet priekš Rīga – Valmiera, mēs norādīsim Forerunner 935 virzienā.

Garmin Forerunner 935
Garmin Forerunner 935 – ļoti viegls un ērts pulsometrs, kas spēj izturēt GPS režimā līdz 24h

Nathan aksesuāri – svarīgi sīkumi

Vēl priekš šī pasākuma ir nepieciešama dzeršanas sistēma, atstarojoša veste un pieres lukturītis, ko ļoti labā kvalitātē piedāvā NATHAN zīmols, kas arī atrodams pulsometru veikalā. NATHAN somas no augšējā plaukta ir īpaši veidotas sadarbojoties ar pasaules klases ultraskrējējiem, kas nosauktas arī šo skrējēju vārdos – Nathan VaporKrar nosaukta ultraskrējēja, daudzu presitižu titulu īpašnieka Rob Krar vārdā, Nathan VaporHowe nosaukta pasaules klases ultra skrējējas Stephanie Howe vārdā un šie sportisti ir arī iesaistījušies šo produktu izstrādē.

No Nathan zīmola pieejama arī glīta un ērta atstarojoša veste un pieres lukturīši! Ja kāds dalībnieks vēl nav pilnībā sarūpējis ekipējumu – nāc ciemos, tiksim galā!

Veiksmi, un lai izdodas sasniegt kliņķi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *