Ko par Orthomol vitamīniem saka Anita Siliņa un Ilona Marhele?

orthomol | anita siliņa | ilona marhele

Orthomol vitamīni ir iemantojuši savu popularitāti. Tos lieto gan cilvēki, kas nesporto nemaz, gan tautas sportisti, gan arī tie, kuriem sports ir vairāk kā hobijs.

Ja ir iespēja, daudzi tautas sportisti padomu par vitamīniem, uztura bagātinātājiem un sporta uzturu jautā saviem treneriem. Tādēļ arī mēs par pieredzi ar Orthomol vitamīniem jautājām skrējējām, trenerēm Anitai Siliņai un Ilonai Marhelei (linki uz instagram). Liels paldies Anitai un Ilonai par dalīšanos ar savu pieredzi!

Kad Tu sāki izmantot Orthomol vitamīnus?

Anita:

Pirmo reizi Orthomol vitamīnus iepazinu, pateicoties Latvijas Olimpiskajai vienībai, jo biju tās sastāvā un līdz ar to tās ārstu uzraudzībā. Es biju U23 vecuma grupā un tājā laikā vēl profesionāli nodarbojos ar soļošanu un centos izpildīt A normatīvu 20km soļošanā uz Londonas Olimpiskajām spēlēm, jo B normatīvs jau bija izpildīts. Tas ir gandrīz pirms 10 gadiem. Tajā laikā daudz startēju, bija smags treniņu process, liela treniņu kilometrāža, kas, protams, atņēma enerģiju, vājināja imūnsistēmu, un tad arī pirmo reizi sāku lietot Orthomol pēc ārstu ieteikumiem.
Studiju gados, piedaloties sporta medicīnas konferencē, par šo zīmolu dzirdēju gan izplatītāju, gan mediķu viedokli, kas uzticību nostiprināja.

Ilona:

Orthomol sāku lietot 2017.gadā, gatavojoties Pasaules čempionātam vieglatlētikā, kur skrēju maratonu.

anita siliņa |  orthomol
“Izjutu pozitīvas izmaiņas savā enerģijā, mazinājās nogurums, līdz ar to arī kopējā pašsajūta uzlabojās,” stāsta Anita.

Kādēļ Tu lieto un iesaki Orthomol citiem?

Anita:

Savās sportiskajās gaitās esmu daudz un dažādus vitamīnus lietojusi, jo trenējos profesionāli no 14 gadu vecuma ar diviem treniņiem dienā. Kā jau zināms, pie lielas slodzes imūnsistēma ir pavājināta, arī pavasaris un rudens ar savu mainīgo laiku pavājina imūnsistēmu, līdz ar to saaukstēšanās risks ir ļoti augsts. Mana imunsitēma ir ļoti jutīga un tiklīdz es laicīgi nenoreaģēju, ir klāt iesnas, sāpošs kakls, aukstumpumpa un klepus. Kad sāku profilaktiski pavasarī, rudenī un intensīvu treniņu laikā posmā ietot Orthomol, mana imūnsistēma kļuva daudz spēcīgāka. Kā piemērs ir tas, ka, ja agrāk saaukstējos 4-5x gadā, tad tagad 1-2x gadā. Bet ne tikai imūnsistēma uzlabojās, kas, protams, man bija prioritāte, nagu, matu un ādas stāvoklis arī uzlabojās. Izjutu pozitīvas izmaiņas savā enerģijā, mazinājās nogurums, līdz ar to arī kopējā pašsajūta uzlabojās. Kā arī, šie vitamīni nav jālieto visu laiku, pietiek ar kursu attiecīgajā periodā, un vitamīni lieliski izdara savu darbu.

Ilona:

Novērtēju kvalitāti, un patīk kompleksā pieeja, piemēram, Vital F dienas deva iekļauti vairāki, viens otru papildinoši vitamīni, un nav papildus jādomā, kas vēl jālieto.

ilona marhele | orthomol
“Vital F dienas deva iekļauti vairāki, viens otru papildinoši vitamīni, un nav papildus jādomā, kas vēl jālieto,” stāsta Ilona.

Kādus produktus Tu izmanto?

Anita:

Profilaktiski agri pavasarī un rudenī es izdzeru 30 dienu kursu Orthomol Immun vai Orthomol Immun pro.
Intensīvu treniņu procesā, pirms galvenajām sacensībām (manā gadījumā maratona), Orthomol sport, tātad 30 dienas pirms sacensībām un 10 dienas pēc sacensībām, jo pēc sacensībām organisms turpina atjaunoties no lielās slodzes un ir pat bīstami pārtraukt lietot vitamīnus sacensību dienā, jo no pieredzes varu teikt, ka pēc sacensībām saslimšanas risks ir ļoti augsts.

Nepieciešamības gadījumā, ja tomēr treniņu procesā, ziemā vai vasarā ir sanācis saaukstēties, tad ar pirmo saaukstēšanās dienu lietoju Immun vai Immun Pro.

Ilona:

Izmantoju Orthomol Vital F, Orthomol sport, Immun, Magnesium plus.

Intensīvas gatavošanas periodā sacensībām lietoju Orthomol Immun, Sport un Magnesium plus, un jūtu, ka tas ir ideāls pamatkomplekts, kas strādā!
Ikdienā izmantoju Vital F.

Vai Tu rekomendē Orthomol saviem audzēkņiem?

Anita:

Mana nostāja savā treneres darbā un sportistes profesionālājā darbībā ir tāda, ka es iesaku tos vitamīnus vai uztura bagātinātājus, kurus esmu pati uz sevis izmēģinājusi, ne tikai pārliecinājusies strukturāli pēc sastāva, ka tie ir kvalitatīvi.

Tāpat kā man ir svarīgs mans organisms, tā darba spējas, tieši tāpat man ir svarīgi, lai mani audzēkņi spētu pilnvērtīgi trenēties, justies labi un sasniegt savus rezultātus. Tā kā es lietoju un izmantoju Orthomol, pēc tāda paša principa arī iesaku tos saviem audzēkņiem.

Ilona:

Tiem, kuri nopietni gatavojas, lai sasniegtu savus sportiskos mērķus, es iesaku Orthomol produktus. Ikdienai iesaku Vital F un Vital M, un, ja ir jāpiedomā par dzelzs uzņemšanu, tad Orthomol Eisen plus.

Pēc ilgstošas slodzes iesaku Sport recover, kas satur proteīnu un palīdz muskuļiem atjaunoties. Kā arī Orthomol Immun pirms sacensībām.


Vai arī Tu izmanto Orthomol vitamīnus? Atstāj atsauksmi pie sava iecienītākā Orthomol produkta!


Patīk mūsu raksti? Seko līdz facebook’ā un instagram’ā, nepalaid garām nākamo. Pieseko arī mūsu youtube kanālam!

Pievienojies arī mūsu Strava klubam! Piedalies izaicinājumos un laimē balvas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *