Komandu risinājums – Polar Team

Treneriem, komandu pārstāvjiem

Ekonomiskākais veids, kā uzlabot komandas sniegumu

Polar Team risinājums radikāli uzlabos komandas sniegumu, par ļoti pieejamu cenu

  • novērojiet katru indivīdu atsevišķi – esiet drošs, ka sprotisti trenējas efektīvi – ļaujiet katram sportistam sasniegt labāko sniegumu!
  • izvairieties no sportistu pārtrenēšanās;
  • bezmaksas aplikācija – jāiegādājas tikai atsevišķas pulsa jostiņas!
Previous slide
Next slide
Lai arī visi mēs esam līdzīgi, tomēr katrs no mums ir atšķirīgs. Lai sasniegtu maksimālu rezultātu komandu sportos, katram sportistam ir nepieciešama individuāla uzmanība. Ar Polar Team Jūs varat redzēt, kurš sportists trenējas sarkanajā zonā, kurš tikai iesildās, ja arī no malas šķiet, visi dara vienu un to pašu.

Iekštelpu treniņos, monitorēt vairākus sportistus vienlaicīgi nekad nav bijis tik vienkārši un ekonomiski izdevīgi. Pateicoties bezmaksas iPad aplikācijai, jūs varat monitorēt vienlaicīgi līdz 16 sportistiem un viss, kas Jums ir jāiegādājas ir Polar pulsa jostiņas. Saņem piedāvājumu

Kā tas strādā?

Lai sāktu monitorēt sportistus, Jums jāveic dažas vienkāršas darbības:

1. Sportistam jāuzliek Polar H10 vai Polar Verity Sense pulsa jostiņa.

2. Polar Team aplikācijā izveidojiet sportista profilu, ievadot personas datus un pievienojot sportista pulsa jostiņu (caur bluetooth).

3. Jāspiež Start! 

4. Pēc treniņa, treniņa kopsavilkuma .pdf failu varat nosūtīt uz e-pastu trenerim vai sportistam.

Aplikācijas lietojamība ir vienkārša un tās apguvei pietiks ar pāris treniņiem!

Kas ir nepieciešams?

iPad planšetdators

Polar H10 pulsa jostiņas

Polar H10 pulsa josta

Polar Verity Sense

Izvēloties Polar Team risinājumu, jāapzinās, ka būs nepieciešams tieši iPad planšetdators. Nederēs ne iPhone, ne Android planšetdators. 

Pulsa jostiņu izvēlei Tev ir divas iespējas – Polar H10 un Polar Verity SensePolar H10 pulsa jostiņas būs precīzākas, tapēc šīs jostiņas mēs rekomendējam vispirms.

Ja krūšu jostiņas nav izskatāms variants sporta specifikas dēļ, rekomendējam Polar Verity Sense. Šis jostiņas var izmantot arī peldot, kā arī vairums komandu sporta veidos. 

Biežāk uzdotie jautājumi

Vienlaicīgi Jūs varēsiet redzēt 16 sportistu sniegumu. Kopā aplikācijā var pievienot 40 sportistus.

Polar Team aplikācija ir bezmaksas. Polar piedāvā arī maksas variantus – Polar Club un Polar Team Pro. Ja Jums ir jautājumi par šiem risinājumiem – droši sazinieties ar mums.

Pēc treniņa Tev būs iespēja treniņa kopsavilkumu nosūtīt uz e-pastu .pdf formā, bet to diemžēl nevarēs pievienot Polar Flow.

Bet, ja sportistam ir Polar pulkstenis, pastāv iespēja to izmantot kopā ar jostiņu vienlaicīgi izmantojot arī Polar Team. 

Piegādes visbiežāk nodrošinam dažu darba dienu laikā.  Ja noliktavā tās beigušās, tad piegādes parasti ieilgst līdz 2 nedēļām.

Cenas? Aizpildi anketu, mēs Jums nosūtīsim piedāvājumu!