Krāsainais pavasaris, spilgtais Polar M430

Šorīt dodoties caur pilsētu rīta gaitās, pamanīju, ka kokiem lapas sāk kļūt pamanāmi zaļas, dzīvība atgriežas un saule sāk sildīt arvien vairāk.

Zaļš ir arī jaunais Polar M430 modelis, kurš būs pieejams ļoti ierobežotos daudzumos un tirgosim tos tikai īpašos pasākumos. Nākamais šāds būs Lattelecom Rīgas Maratona Expo!

[ux_slider timer=”4500″ arrows=”true” bullets=”true” auto_slide=”true” nav_color=”dark”]

[ux_image id=”9259″]

[ux_image id=”9260″]

[ux_image id=”9261″]

[/ux_slider]

 

Jaunais Polar M430 ir izmēģināts dzīvē

Jau Daugavpilī, BigBank Skrien Latvija otrajā posmā, jauno Polar M430 izmēģināja Matisons Runner’s Club galvenais vīrs Aigars Matisons un dizainere, šī gada BigBank SkrienLatvija vizuālā tēla autore Malvīne Mennika. Gan Aigars, gan Malvīne ir priecīgi par jauno Polar M430, ko viņi neslēpa arī savos Instagram kontos.

Daugavpils pusmaratona pasākums iesākās ar parsteiguma dāvanu no MRC kluba sadarbības partnera pulsometrs.lv (Liels paldies personīgi Mārim Berkim)MRC klubs ir ticis pie izcila trenińa partnera Polar M430 jaunā załā krāsa perfekti izcēł šo pulksteni uz cita fona łoti pamanāms.Pulsu lasa no rokas, tāpēc šodien tika testēta tā precizitāte, treneris Aigars Matisons skrēja ar diviem pulksteńiem ar šo jauno skaistuli Polar M430 un Polar V800,kas pulsu lasa ar siksniñas palīdzību . Testa rezultātā atškiriba bija tikai par vienu sitienu 147/155 un 147/154 tā kā tests izturēts godam un nav šaubu par precīzu pulsa lasīšanu! #matisonsrunnersclub #pulsometrslv #polar #polarm400

A post shared by Matisons Runner’s Club (@matisonsrunnersclub) on

Aigars Matisons pusmaratona distanci veica ar diviem pulsometriem – Polar V800 kombinācijā ar krūšu pulsa jostiņu un jauno Polar M430, kas mēra pulsu no plakstas locītavas. Un, lai arī mēdzam teikt, ka pulsa jostiņas ir daudz precīzākas, Aigara rezultāti izskatās iepriecinoši arī ar rokas mērītāju.
Par Polar M430 mūsu blogā ir arī apskats, kur vari uzzināt vairāk par šo modeli!

Speciāli priekš tipiskais skrējejs ?par pulsa precizitāti!

A post shared by Matisons Runner’s Club (@matisonsrunnersclub) on

Vai Tu esi gatavs pavasarim?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *